Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 22
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán s panoramatickým výhledem na moře v uzavřeném komplexu ve Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 111 m²
Cena: 164 000 € /// 1 477 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný dvoupokojový byt v uzavřeném komplexu ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 66 m²
Cena: 117 000 € /// 1 773 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Elegantní dvoupokojový apartmán s výhledem na moře ve Sv. Sv. Konstantin a Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 71.41 m²
Cena: 257 000 € /// 3 599 €/m²
Prostorné apartmány s výhledem na horu v kv. "Vitosha"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 195 000 - 676 231 €
Ceny za m²: 2 700 - 3 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v uzavřeném komplexu na první linii v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 56.55 m²
Cena: 139 000 € /// 2 458 €/m²
AKT 14! Butiková budova pár metrů od náměstí "Stochna gara" s různými typy apartmánů
Center / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 288 875 - 438 475 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 500 - 2 500 €/m² (bez DPH)
PRÁVA
Exkluzivní apartmány na pobřeží v Pyrgos, Limassol
/ Western Cyprus / Kypr mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 668 000 - 1 989 000 €
Ceny za m²: 5 301 - 8 675 €/m²
Byty na prodej v Terra Tower, Dubailand
Dubailand / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 286 635 - 897 231 €
Ceny za m²: 4 035 - 4 287 €/m²
Apartmány v moderním komplexu 600 metrů od pláže v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 56 900 - 219 900 €
Ceny za m²: 1 302 - 1 518 €/m²
Nově postavené apartmány 250 metrů od pláže v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 73 288 - 127 380 €
Ceny za m²: 1 375 - 1 375 €/m²
PRÁVA
Dvouložnicový apartmán v novém domě v Belvedere Holiday Club v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 64.70 m²
Cena: 80 875 € /// 1 250 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém luxusním komplexu ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 55 m²
Cena: 81 900 € /// 1 489 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvouložnicový byt v budově bez poplatku za údržbu v Nesebar
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 60 m²
Cena: 78 000 € /// 1 300 €/m²
Apartmány v butikovém domě 400 m od pláže ve Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 87 500 - 159 900 €
Ceny za m²: 1 454 - 1 495 €/m²
Apartmány v novém butikovém komplexu na Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 84 900 - 149 000 €
Ceny za m²: 1 480 - 1 503 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v celoročním uzavřeném komplexu v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 56 m²
Cena: 47 800 € /// 854 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový mezonet v budově bez poplatku za údržbu v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 76.07 m²
Cena: 98 891 € /// 1 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v budově bez poplatku za údržbu v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 76.39 m²
Cena: 99 307 € /// 1 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dva vícegenerační bytové domy s různými typy bytů v čtvrti "Boyana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 850 000 €
Ceny za m²: 3 109 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v tiché a klidné části Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 66.52 m²
Cena: 86 476 € /// 1 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v budově bez poplatku za údržbu v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 56.10 m²
Cena: 72 930 € /// 1 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s přímým výhledem na moře, v první linii v Nessebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 110.90 m²
Cena: 277 500 € /// 2 502 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Nové byty v moderním rezidenčním domě ve městě Carevo
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 80 660 - 181 780 €
Ceny za m²: 1 280 - 1 942 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v luxusním komplexu u moře ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 50 m²
Cena: 125 000 € /// 2 500 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.