Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 19
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Komfortní apartmán s jednou ložnicí v oblíbeném komplexu nedaleko Balčiku
Balchik / Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 80 m²
Cena: 70 000 € /// 875 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s balkonem v novém luxusním komplexu 350 m od lyžařské zóny v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 64.21 m²
Cena: 86 683 € /// 1 350 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s prostorným balkonem a nízkým poplatkem za údržbu v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 50 m²
Cena: 79 000 € /// 1 580 €/m²
Omezený počet bytů v butikové budově v centru Sofie
Center / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 176 996 - 291 460 €
Ceny za m²: 2 550 - 2 650 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Umělecký dvoupokojový byt v uzavřeném komplexu blízko Slunečného pobřeží
Kosharitsa / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 75 m²
Cena: 98 000 € /// 1 307 €/m²
Luxusní zařízené apartmány v La Perla, ostrov Al Marjan
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirát Rás al-Chajma / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 505 459 - 2 434 256 €
Ceny za m²: 5 674 - 7 441 €/m²
Komfortní, plně zařízené apartmány v Celesto 2 v DLRC
Dubailand / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 126 513 - 299 882 €
Ceny za m²: 3 471 - 4 006 €/m²
Krásné, zařízené apartmány v Aqua Maya, ostrov Al Marjan
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 447 255 - 2 503 207 €
Ceny za m²: 5 214 - 7 001 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s přímým výhledem na moře v prestižním komplexu v Bjalá
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 199 m²
Cena: 139 900 € /// 703 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém uzavřeném komplexu u Grebné bázy
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 81.95 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v uzavřeném komplexu v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 52 m²
Cena: 110 000 € /// 2 115 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán v komplexu nad přístavem ve Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 64 m²
Cena: 107 000 € /// 1 672 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt v prestižním komplexu u Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 60 m²
Cena: 115 000 € /// 1 917 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvougarsoniéra s výhledem na moře v komplexu na první linii ve městě Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 67.18 m²
Cena: 104 950 € /// 1 562 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s panoramatickou terasou a výhledem na moře ve městě Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 61.51 m²
Cena: 95 000 € /// 1 544 €/m²
Komfortní apartmány v ELAR1S Sky - novostavba s luxusním vybavením v JVT
Jumeirah Village Triangle / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 287 828 - 406 485 €
Ceny za m²: 4 217 - 4 506 €/m²
Luxusní apartmány v ELAR1S Axis, JVT
Jumeirah Village Triangle / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 191 543 - 397 006 €
Ceny za m²: 4 458 - 4 630 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Příjemný dvoupokojový byt v komplexu blízko Smolyan a Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulharsko mapa
Plocha: 86.49 m²
Cena: 108 000 € /// 1 249 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Pamporovo / Smolyan / Bulharsko mapa
Plocha: 85.27 m²
Cena: 98 000 € /// 1 149 €/m²
Elegantní apartmány na první linii u moře v Soto Grande, Ras Al Khaimah
/ Emirát Rás al-Chajma / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 419 794 - 1 054 935 €
Ceny za m²: 5 465 - 6 072 €/m²
Byty novostavba v moderní obytné budově
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 282 700 - 796 750 €
Ceny za m²: 2 500 - 3 200 €/m²
Luxusně zařízené apartmány v Trussardi Residences, Al Furjan
Al Furjan / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 266 672 - 877 967 €
Ceny za m²: 4 413 - 5 967 €/m²
Byty v novém rezidenčním komplexu vedle nákupního centra The Mall
Poligona / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 168 675 - 517 626 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 625 - 2 275 €/m² (bez DPH)
Nová budova blízko Sofia Mall
Center / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 303 094 - 1 557 812 €
Ceny za m²: 2 262 - 3 385 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.