Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 21
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente cu un dormitor și vedere la mare într-o clădire nouă de tip boutique din Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 64.55 m²
Preţ: 230 000 € /// 3 563 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Spațiu comercial într-o clădire tip boutique pe prima linie în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 62 m²
Preţ: 180 000 € ///
Apartamente mobilate pe prima linie la mare în Pelagia, Al Marjan Island
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emiratul Ras Al Khaimah / EAU hartă
Prețurile proprietăților: 613 290 - 1 013 206 €
Prețuri pe m²: 7 211 - 7 695 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere la câteva minute de plaja Centrală din Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 65.38 m²
Preţ: 145 667 € /// 2 228 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare, mobilat, în Belvedere Holiday Club din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 72.51 m²
Preţ: 79 761 € /// 1 100 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de două camere, orientat spre sud, cu balcon, într-un complex nou de lux la 350 m de zona de schi din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 63.89 m²
Preţ: 95 835 € /// 1 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu balcon într-un complex nou de lux la 350 m de zona de schi din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 67.76 m²
Preţ: 94 864 € /// 1 400 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere într-un complex nou în cartierul "Bриз"
Briz / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 115 m²
Preţ: 399 000 € /// 3 470 €/m²
Apartamente de lux în elegantul WOW Tower, DLRC
Dubailand / Dubai / Emiratul Dubaiului / EAU hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 166 106 - 441 154 €
Prețuri pe m²: 3 244 - 3 904 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio nou construit într-o clădire pe prima linie în Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 41.33 m²
Preţ: 88 900 € /// 2 151 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere, cu balcon și cu o priveliște frumoasă în complexul Panorama
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 53.52 m²
Preţ: 65 000 € /// 1 214 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu două camere cu panoramă spre mare, pe prima linie în Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 81.84 m²
Preţ: 166 000 € /// 2 028 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de trei camere luxos mobilat în RUHouse 2, pe bd. "Cherni vrah"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 120.49 m²
Preţ: 430 000 € /// 3 569 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament renovat cu două camere, cu balcon comun și cu o priveliște frumoasă în complex
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 54.25 m²
Preţ: 69 000 € /// 1 272 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament atractiv cu trei camere și vedere la mare în Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 109 m²
Preţ: 145 000 € /// 1 330 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu patru camere după renovare completă într-un complex închis în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 107.82 m²
Preţ: 165 000 € /// 1 530 €/m²
Apartamente în Delano Residences - un zgârie-nori impresionant situat în Downtown Miami
Downtown / Miami / Florida / SUA hartă
Clasa de construcție: Premium
Prețurile proprietăților: 623 793 - 3 169 728 €
Apartamente familiale confortabile în clădirile moderne Terra Woods, Dubai Expo City
Dubai Expo City / Dubai / Emiratul Dubaiului / EAU hartă
Prețurile proprietăților: 374 852 - 1 192 499 €
Prețuri pe m²: 4 748 - 5 442 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei dormitoare într-o clădire nouă cu SPA și fitness în "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 200.10 m²
Preţ: 537 075 € /// 2 684 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu mai multe camere și terase mari, într-o clădire nouă cu SPA și fitness
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 182.43 m²
Preţ: 552 048 € /// 3 026 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Razlog / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 61.22 m²
Preţ: 87 500 € /// 1 429 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de trei camere cu design în complex nou în v.z. Malinova dolina
v.z.Malinova dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 178.40 m²
Preţ: PREȚ LA CERERE ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere pe prima linie de la plaja Zlatna ribka, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 140 m²
Preţ: 151 000 € /// 1 079 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex cu piscină, la 3 km de Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 75 m²
Preţ: 165 000 € /// 2 200 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.