Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 10
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojové apartmány s velkou verandou v butikovém domě v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 111.99 m²
Cena: 240 000 € /// 2 143 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nové apartmány s jednou ložnicí v butikovém domě v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 64.55 m²
Cena: 220 000 € /// 3 408 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojové apartmány s vlastní zahradou a výhledem na moře v butikovém domě v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 77.14 m²
Cena: 205 000 € /// 2 658 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v budově bez poplatku za údržbu v čtvrti "Sarafovo", Burgas
Sarafovo / Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 88.77 m²
Cena: 110 000 € /// 1 239 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvougarsoniéra v moderní budově v čtvrti "Sarafovo", Burgas
Sarafovo / Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 70 m²
Cena: 88 000 € /// 1 257 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojové apartmány s výhledem na moře v nové butikové budově v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 64.55 m²
Cena: 230 000 € /// 3 563 €/m²
Zařízené apartmány na první linii u moře v Pelagia, Al Marjan Island
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirát Rás al-Chajma / SAE mapa
Ceny nemovitostí: 613 290 - 1 013 206 €
Ceny za m²: 7 211 - 7 695 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt pár minut od Centrální pláže ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 65.38 m²
Cena: 145 667 € /// 2 228 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový byt s balkonem v novém luxusním komplexu 350 m od lyžařské zóny v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 63.89 m²
Cena: 95 835 € /// 1 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s balkonem v novém luxusním komplexu 350 m od lyžařské zóny v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 67.76 m²
Cena: 94 864 € /// 1 400 €/m²
Dubailand / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 166 106 - 441 154 €
Ceny za m²: 3 244 - 3 904 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s balkonem a krásným výhledem v komplexu Panorama
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 53.52 m²
Cena: 65 000 € /// 1 214 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový dvoupokojový apartmán s výhledem na moře, na první linii v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 81.84 m²
Cena: 166 000 € /// 2 028 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Renovovaný dvoupokojový byt se společným balkonem a krásným výhledem v komplexu
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 54.25 m²
Cena: 69 000 € /// 1 272 €/m²
Apartmány v Delano Residences - impozantní mrakodrap, který se nachází v Downtown Miami
Downtown / Miami / Florida / USA mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 623 793 - 3 169 728 €
Komfortní rodinné apartmány v moderních budovách Terra Woods, Dubai Expo City
Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Ceny nemovitostí: 374 852 - 1 192 499 €
Ceny za m²: 4 748 - 5 442 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 75 m²
Cena: 165 000 € /// 2 200 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na moře 50 metrů od pláže Kavaci, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 72.12 m²
Cena: 158 664 € /// 2 200 €/m²
Apartmány v butikové budově blízko Paradise Mall a Jižního parku
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 151 739 - 334 999 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 242 - 2 350 €/m² (bez DPH)
Apartmány v elegantním komplexu s lékařským zaměřením ve Sv. Sv. Konstantin a Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulharsko mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 301 532 - 938 141 €
Ceny za m²: 3 500 - 4 440 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na moře v komplexu s bazény blízko Ravdy
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 70 m²
Cena: 87 500 € /// 1 250 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 55 m²
Cena: 79 790 € /// 1 451 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 79.89 m²
Cena: 135 813 € /// 1 700 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.