Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 12
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Casă exclusivistă într-un complex închis de elită în cartierul "Boyana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 160.59 m²
Preţ: 405 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Casă dublă exclusivistă cu Act 16 într-un complex închis de lux în cartierul "Boyana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 200.87 m²
Preţ: 425 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere și loc de parcare într-un complex cu piscină în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 71 m²
Preţ: 90 000 € /// 1 268 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere în complex de elită cu Act 16 în cartierul "Banishora"
Banishora / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 71 m²
Preţ: 209 990 € /// 2 958 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio într-un complex închis lângă magazinul Lidl în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 56 m²
Preţ: 64 400 € /// 1 150 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio în prestigiosul complex de 5 stele la 50 de metri de plajă în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 50 m²
Preţ: 85 000 € /// 1 700 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Clădire rezidențială care oferă diferite tipuri de apartamente în cartierul Oborishte
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 365 000 - 2 610 000 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 3 900 - 7 655 €/m² (fără TVA)
Apartamente într-o clădire modernă, situată într-o locație excelentă pe Al Reem Island, Abu Dhabi
Abu Dhabi / Emiratul Abu Dhabi / EAU hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 415 853 - 2 516 198 €
Prețuri pe m²: 4 665 - 5 626 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere de vânzare în clădirea Avigea lângă stația de metrou
Druzhba 2 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 111 m²
Preţ: 425 000 € /// 3 829 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu verandă mare și vedere la mare între Kavarna și Blachik
Topola / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 145 m²
Preţ: 107 000 € /// 738 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere frontală la mare în m-t Kabakum
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 108.41 m²
Preţ: 285 000 € /// 2 629 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere la 50 de metri de mare, aproape de orașul Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 95.82 m²
Preţ: 316 200 € /// 3 300 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Loc de parcare subteran lângă Gara Centrală în Capitol Residence
Serdika / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 24 m²
Preţ: 35 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse spațios la 150 de metri de linia plajei în Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 230 m²
Preţ: 255 000 € /// 1 109 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Case boutique nou construite la poalele Vitoșa
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 670 000 - 820 000 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 2 078 - 2 204 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră la câteva minute de Golful Regal, lângă orașul Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 42 m²
Preţ: 75 000 € /// 1 786 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex nou lângă pădurea de pini de lângă Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 125.27 m²
Preţ: 219 223 € /// 1 750 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex lângă pădurea de pini în apropiere de Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 122.88 m²
Preţ: 190 464 € /// 1 550 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu o terasă mare și o panoramă frumoasă asupra golfului
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 159.21 m²
Preţ: 246 776 € /// 1 550 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare, cu vedere la mare, pădure și piscină, lângă Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 147.08 m²
Preţ: 227 974 € /// 1 550 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio într-un complex distinctiv lângă pădurea de pini și Golful Regal
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 47.37 m²
Preţ: 73 424 € /// 1 550 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament familial impresionant cu locuri de parcare într-un complex închis de elită
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 183 m²
Preţ: 740 000 € /// 4 044 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex nou lângă Golful Regal lângă Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 71.91 m²
Preţ: 133 034 € /// 1 850 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu loc de parcare acoperit în cartierul "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 71.60 m²
Preţ: 141 500 € /// 1 976 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.