Nemovitosti a projekty novostaveb po celém světě od předních stavebních společností - Stránka 7
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Jižně orientovaný byt s panoramatickým výhledem a dvojitou garáží v uzavřeném komplexu vedle bulváru "Černí vráska".
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 131.59 m²
Cena: 339 000 € /// 2 576 €/m²
Komplex řadových domů na prodej v obci Rudarci
/ Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 315 000 - 330 000 €
Ceny za m²: 1 379 - 1 434 €/m²
PRÁVA
Exkluzivní apartmány v novostavbě na "Simeonovsko Shose" v okrese "Vitoša"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 160 583 - 285 978 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 000 - 2 250 €/m² (bez DPH)
Byty v novém, multifunkčním komplexu blízko metra v kv. "Ovcha Kupel 1"
Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 154 000 - 685 000 €
Ceny za m²: 2 000 - 2 700 €/m²
Apartmány v novém moderním komplexu s vnitřním dvorem a výhledy na Vitoshu
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 181 636 - 310 135 €
Ceny za m²: 2 680 - 2 873 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Moderní třípokojový byt s výhledem na moře, v elitní budově s bazénem a SPA
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 130 m²
Cena: 229 000 € /// 1 762 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Skvělý apartmán s jednou ložnicí a výhledem na moře v luxusní budově s vybavením
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 83.33 m²
Cena: 199 000 € /// 2 388 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nově postavené apartmány v luxusním komplexu vedle veslařské základny
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
PRODEJ
PROJEKT
Stylově zařízený dvoupokojový apartmán v Plovdivu
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 76.09 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
PRODEJ
PROJEKT
Stylově zařízený dvoupokojový byt v Plovdivu
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 72.31 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
PRODEJ
PROJEKT
Stylově zařízený třípokojový byt v Plovdivu
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 101.13 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
PRODEJ
PROJEKT
Obchodní prostor u recepce ve rekreačním komplexu v Pamporovu
Pamporovo / Smolyan / Bulharsko mapa
Plocha: 80.62 m²
Cena: 55 990 € ///
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán v komplexu s bazénem u mořského pobřeží v Tsarevu
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 72.71 m²
Cena: 87 600 € /// 1 205 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený apartmán s jednou ložnicí a dvěma terasami v Košaritse
Kosharitsa / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 92.40 m²
Cena: 73 500 € /// 795 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový třípokojový byt vysoké třídy s dvorní terasou v prémiovém komplexu
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 142 m²
Cena: 558 000 € /// 3 930 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v moderní nové budově pár minut pěšky od stanice metra
Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 111.79 m²
Cena: 245 000 € /// 2 192 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt 80 metrů od Kakaо Beach, Sluneční pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 155.38 m²
Cena: 380 000 € /// 2 446 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený garsoniéra v elitním komplexu Aspen Golf
/ Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 37.29 m²
Cena: 46 000 € /// 1 234 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Moderní dvoupokojový byt v centru Slunečného pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 74.48 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
PRODEJ
PROJEKT
Elegantní dvoupokojový apartmán v moderním uzavřeném komplexu v kv. "Troševo"
Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 79 m²
Cena: 178 800 € /// 2 263 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt blízko lyžařských sjezdovek v Pamporovu
Pamporovo / Smolyan / Bulharsko mapa
Plocha: 51.87 m²
Cena: 45 000 € /// 868 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvou pokojový byt s velkou panoramatickou terasou s výhledem na Vitosha
Lyulin 5 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 78 m²
Cena: 159 990 € /// 2 051 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na moře v dokonale udržovaném komplexu v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 83 m²
Cena: 103 500 € /// 1 247 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Butikový dvoupokojový apartmán 80 metrů od Kakaо Beach, Slunečné pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 103.64 m²
Cena: 330 000 € /// 3 184 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.