Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 9
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
One by Binghatti - luxusní apartmány na prémiové lokalitě v Business Bay
Business Bay / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 350 487 - 1 936 086 €
Ceny za m²: 5 016 - 8 165 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 83 m²
Cena: 231 083 € /// 2 784 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 66 803 - 871 107 €
Ceny za m²: 1 390 - 1 761 €/m²
Binghatti Luxuria - obytná budova na pohodlné a dobře dostupné lokalitě v JVT
Jumeirah Village Triangle / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 179 458 - 426 628 €
Ceny za m²: 3 944 - 5 861 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém domě s Akt 16 v parku "Otdih i kultura"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 79.71 m²
Cena: 147 000 € /// 1 844 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s parkovacím místem v novém domě blízko pláže Nestinarka
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 61.33 m²
Cena: 91 995 € /// 1 500 €/m²
Studia a apartmány v Binghatti SkyTerraces – impozantní budova v Motor City
Motor City / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 181 567 - 689 962 €
Ceny za m²: 2 345 - 5 926 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 98.71 m²
Cena: 197 400 € /// 2 000 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt se zahradou a zahrnutou garáží u parku v kv. "Gorna banja"
Gorna Banya / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 73.20 m²
Cena: 218 525 € /// 2 985 €/m²
Prostorné dvoupokojové apartmány v Binghatti Cullinan v elitní čtvrti Al Jaddaf
Al Jaddaf / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 328 698 - 366 886 €
Ceny za m²: 4 242 - 5 626 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový dvoupokojový byt v bytovém komplexu s velkou bohatě zelenou zahradou
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 76.19 m²
Cena: 188 888 € /// 2 479 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém uzavřeném komplexu u Balčiku
/ Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 106.55 m²
Cena: 112 500 € /// 1 056 €/m²
Prostorné apartmány blízko prestižního golfového hřiště v Golf Vale, Emaar South
Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 257 711 - 1 185 470 €
Ceny za m²: 3 990 - 4 198 €/m²
Luxusní studia a apartmány v energeticky úsporné Binghatti Etherea, JVC
Jumeirah Village Circle / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 179 226 - 421 709 €
Ceny za m²: 3 412 - 5 772 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový nezařízený byt s výhledem na horu v komplexu Aspen Heights
/ Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 67.64 m²
Cena: 50 524 € /// 747 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt se dvěma balkony, s panoramatickými výhledy v Pirin Golfu
/ Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 82.85 m²
Cena: 140 000 € /// 1 690 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Slunný nezařízený byt v komplexu Aspen Heights
/ Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 67.59 m²
Cena: 48 461 € /// 717 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt 300 metrů od pláže Kavaci v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 61.26 m²
Cena: 79 900 € /// 1 304 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém bytovém komplexu uprostřed zeleně, v Malinova dolina
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 74.69 m²
Cena: 164 318 € /// 2 200 €/m²
Dvoupokojové apartmány v Binghatti Apex - nová budova na výhodné lokalitě v JVC
Jumeirah Village Circle / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 327 996 - 420 303 €
Ceny za m²: 3 899 - 5 425 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na moře v udržovaném komplexu v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 61.22 m²
Cena: 130 000 € /// 2 123 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový byt s balkonem v uzavřeném komplexu Aspen Heights
/ Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 70.41 m²
Cena: 51 787 € /// 736 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán v prestižním komplexu Gloria Palace Residence
Gorna Banya / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 91.08 m²
Cena: 250 000 € /// 2 745 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 56.90 m²
Cena: 175 000 € /// 3 076 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.