Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 24
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Byty v efektním komplexu ze dvou moderních budov v kv. "Mladost"
Varna / Varna / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 109 900 - 169 900 €
Ceny za m²: 1 534 - 1 687 €/m²
Různé typy bytů v INTERSTELLAR Tower, JVT
Jumeirah Village Triangle / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 268 488 - 627 878 €
Ceny za m²: 3 908 - 4 689 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt ve výborně udržovaném uzavřeném komplexu v kv. "Bриз"
Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 140 m²
Cena: 229 500 € /// 1 639 €/m²
Nově postavená budova s jednopokojovými a třípokojovými byty vedle stanice metra „Mizia“
Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 145 593 - 375 364 €
Ceny za m²: 2 100 - 2 462 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Příjemný jednopokojový byt v uzavřeném komplexu v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 47 m²
Cena: 63 000 € /// 1 340 €/m²
New York City / New York / USA mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 1 058 297 - 4 900 001 €
Butiková budova nové generace, mezi dvěma stanicemi metra v čtvrti "Izgrev"
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 370 734 - 1 187 219 €
Ceny za m²: 5 640 - 6 840 €/m²
Apartmány v novostavbě oblíbeného komplexu v Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 90 900 - 195 195 €
Ceny za m²: 1 843 - 2 106 €/m²
Byty v budově 8 v fungujícím komplexu Sunny View Central
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 63 995 - 196 850 €
Ceny za m²: 1 014 - 1 601 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán v rekreačním komplexu Sozopolis
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 103.13 m²
Cena: 144 382 € /// 1 400 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán v novém komplexu na hlavní ulici v Panagyurishte
Panagyurishte / Pazardjik / Bulharsko mapa
Plocha: 84.66 m²
Cena: 105 741 € /// 1 249 €/m²
Byty v novém, moderním uzavřeném bytovém komplexu v čtvrti "Horizont"
Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 90 546 - 418 844 €
Ceny za m²: 1 423 - 1 571 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán v komplexu na první linii u pláže "Oasis", Lozenets
Lozenets / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 99.02 m²
Cena: 148 000 € /// 1 495 €/m²
Byty v novém domě v moderním komplexu u Mall Grand Plaza v Burgasu
Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 103 000 - 199 000 €
Ceny za m²: 1 550 - 1 750 €/m²
Atelier Residences Miami - domy s vynikajícím investičním potenciálem
The Roads / Miami / Florida / USA mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 352 766 - 516 242 €
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém domě na hlavní ulici v Panagyurishte
Panagyurishte / Pazardjik / Bulharsko mapa
Plocha: 86.24 m²
Cena: 116 338 € /// 1 349 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový byt s balkonem v obytné budově bez poplatku za údržbu v Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 64.22 m²
Cena: 89 908 € /// 1 400 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v bytovém domě bez poplatku za údržbu, v blízkosti lyžařského vleku v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 64.52 m²
Cena: 88 880 € /// 1 378 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní apartmán v bytovém domě bez poplatku za údržbu, blízko lyžařského vleku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 59.59 m²
Cena: 82 470 € /// 1 384 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Vynikající rekreační nemovitost v Bansku jen pár metrů od lyžařského vleku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 82.64 m²
Cena: 128 092 € /// 1 550 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný dvoupokojový byt s balkonem v Bansku jen pár metrů od lyžařského vleku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 81.09 m²
Cena: 125 700 € /// 1 550 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvougarsoniéra s balkonem, typ anglická zahrada v Bansku na pár metrů od lyžařského vleku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 67.56 m²
Cena: 104 718 € /// 1 550 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.