Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 24
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Vilă cu un singur etaj și piscină într-un complex închis în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 158.30 m²
Preţ: 590 000 € ///
Apartamente de lux pe malul mării în Meriva Collection, Dubai Islands
Dubai Islands / Dubai / Emiratul Dubaiului / EAU hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 681 019 - 853 451 €
Prețuri pe m²: 8 786 - 10 226 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere la mare în inima Zlatni Piasăci
Golden Sands / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 68.58 m²
Preţ: 127 200 € /// 1 855 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Mansardă nouă cu curte și două dormitoare, în complex cu piscină în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 105.30 m²
Preţ: 156 000 € /// 1 481 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de două camere de designer de vânzare în complexul „Amaya 3“
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 63 m²
Preţ: 250 000 € /// 3 968 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex rezidențial nou cu Act 16 și vedere spre Vitoșa și zonă
Poligona / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 150.94 m²
Preţ: 465 225 € /// 3 082 €/m²
Apartamente într-un complex verde, ecologic curat, cu facilități în Dubai Expo City
Dubai Expo City / Dubai / Emiratul Dubaiului / EAU hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 383 989 - 901 754 €
Prețuri pe m²: 4 643 - 5 086 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu patru camere cu vedere la mare în cartierul "Sarafovo", Burgas
Sarafovo / Burgas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 250 m²
Preţ: 209 000 € /// 836 €/m²
DREPTURI
Apartament cu trei camere nr. 17 cu loc de parcare în "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 101.83 m²
Preţ: 212 145 € /// 2 083 €/m²
DREPTURI
Apartament cu două camere nr. 8 cu curte și loc de parcare în "COMFORT RESIDENCE - Malinova dolina II"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 73.36 m²
Preţ: 161 250 € /// 2 198 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Vilă cu piscină într-un complex închis de înaltă clasă în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 290 m²
Preţ: 750 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Casă luxoasă cu apă minerală într-un complex de vacanță SPA în Dobrinishte
Dobrinishte / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 118.52 m²
Preţ: 210 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Centru de afaceri pe bd. „Botevgradsko shose”
Vrazhdebna / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 1,623 m²
Preţ: 4 935 470 € ///
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de două camere în sud, cu loc de parcare și vedere spre Vitoșa
v.z.Malinova dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 64 m²
Preţ: 125 000 € /// 1 953 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio cu balcon într-un complex deschis tot anul în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 37.53 m²
Preţ: 55 000 € /// 1 465 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Casă cu două etaje cu curte proprie și verandă într-un complex nou în Plovdiv
Proslav / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Economic
Zonă: 215.45 m²
Preţ: 310 000 € ///
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios de familie în Royal Garden 2 – adresă consacrată în Plovdiv
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 147 m²
Preţ: 338 000 € /// 2 299 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse impresionant cu terase panoramice într-o clădire emblematică în "Manastirski livadi"
Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 427 m²
Preţ: 1 035 000 € /// 2 424 €/m²
Apartamente de vânzare într-o clădire nouă cu ACT 14 în cartierul Ovcha Kupel
Ovcha Kupel / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 141 210 - 330 345 €
Prețuri pe m²: 2 250 - 2 600 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Vilă elegantă cu piscină într-un complex închis în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 295 m²
Preţ: 650 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră într-o clădire la 100 de metri de Plaja Centrală din Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 33.23 m²
Preţ: 44 860 € /// 1 350 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere și loc de parcare la 100 de metri de Plaja Centrală din Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 54.33 m²
Preţ: 84 062 € /// 1 547 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere în mijlocul pădurilor de pini din stațiunea de schi Pamporovo
Pamporovo / Smolyan / Bulgaria hartă
Zonă: 87 m²
Preţ: 69 000 € /// 793 €/m²
Apartamente noi la 200 de metri de pârtiile de schi din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 93 240 - 158 760 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 1 800 - 1 800 €/m² (fără TVA)
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.