Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 22
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowy apartament z widokiem na morze w kompleksie z basenami w pobliżu Rawdy
Ravda / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 70 m2
Cena: 87 500 € /// 1 250 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy w kompleksie 250 metrów od plaży w Świętym Własie
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 55 m2
Cena: 79 790 € /// 1 451 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Luksusowy, panoramiczny penthouse z widokiem na Górę Witosza, tuż przy parku Loven
Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Obszar: 532 m2
Cena: 1 550 000 € /// 2 914 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Atrakcyjny lokal użytkowy w budynku przy pierwszej linii morza w Łozencu
Lozenets / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 69.54 m2
Cena: 125 172 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w prestiżowym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Karshiyaka”
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 120.56 m2
Cena: 204 952 € /// 1 700 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w prestiżowym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Karshiyaka”
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Obszar: 79.89 m2
Cena: 135 813 € /// 1 700 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Luksusowo umeblowany apartament z jedną sypialnią w Pirin Golf and Country Club
Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa
Obszar: 70 m2
Cena: 160 000 € /// 2 286 €/m2
Domy dwukondygnacyjne z miejscami parkingowymi w ogrodzonym kompleksie pomiędzy Burgas i Pomorie
Sarafovo / Burgas / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 197 000 - 325 000 €
Ceny za m²: 1 588 - 1 843 €/m2
PRAWA
Domy jednorodzinne w kompleksie Delta Hill – u podnóża góry Witosza
Vladaya / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 493 215 - 599 999 € (bez VAT)
Ceny za m²: 1 479 - 1 501 €/m2 (bez VAT)
Apartamenty w nowym budynku przy \"West Park\" na \"Lyulin 10\"
Lyulin 10 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 82 213 - 249 654 € (bez VAT)
Ceny za m²: 1 750 - 1 750 €/m2 (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie z dużym tarasem w nowym budynku obok Mostu Lwa
Center / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 110.11 m2
Cena: 290 000 € /// 2 634 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane studio z widokiem na basen, blisko plaży w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 47.66 m2
Cena: 47 200 € /// 990 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią 450 metrów od plaży w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 47 m2
Cena: 51 000 € /// 1 085 €/m2
Luksusowo urządzone apartamenty w Radisson Blu Residences, RAK Central
Al Hamra Village / Emirat Ras Al Khaimah / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 263 351 - 771 385 €
Ceny za m²: 3 024 - 6 842 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w butikowym budynku, zaledwie kilka metrów od centrum Płowdiwu
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy
Obszar: 191.80 m2
Cena: 421 960 € /// 2 200 €/m2
Kompleks butikowy nowoczesnych domów w Panczarewie
m-t Detski grad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 415 000 - 528 000 € (bez VAT)
Ceny za m²: 2 241 - 2 671 €/m2 (bez VAT)
Apartamenty w Sea Cliff by Imtiaz – nowoczesnym budynku z udogodnieniami na Wyspach Dubajskich
Dubai Islands / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 463 880 - 1 616 550 €
Ceny za m²: 4 283 - 7 288 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Stylowe dwupokojowe mieszkanie w nowym, zamkniętym kompleksie w Byali
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 119 m2
Cena: 120 000 € /// 1 008 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Wielopokojowy penthouse z panoramicznym widokiem na morze w Świętym Konstantynie i Helenie
St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 197 m2
Cena: 900 000 € /// 4 569 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z dwiema sypialniami 400 m od plaży w Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 91.88 m2
Cena: 159 872 € /// 1 740 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z jedną sypialnią 400 m od plaży w Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 61 m2
Cena: 102 480 € /// 1 680 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowy apartament z tarasami widokowymi 400 m od plaży w Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 156.29 m2
Cena: 309 455 € /// 1 980 €/m2
Apartamenty i mieszkania dwupoziomowe w nowym budynku mieszkalnym na ogrodzonym osiedlu w Bystrzycy
Bistrica / Sofia / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 238 018 - 463 397 € (bez VAT)
Ceny za m²: 1 899 - 2 428 €/m2 (bez VAT)
W pełni umeblowane apartamenty w nowoczesnym budynku Aquino, Al Marjan Islands
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirat Ras Al Khaimah / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 535 999 - 1 277 729 €
Ceny za m²: 5 892 - 6 148 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.