Jednopokojov? byty novostavba v v Bulharsko od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 26
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Vynikající dvoupokojový byt s výhledem na moře, 300 m od pláže v Zlatni Pjasatsi
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 104 m²
Cena: 160 000 € /// 1 538 €/m²
Byty v uzavřeném komplexu v klidném a zeleném prostředí, vedle budoucího říčního parku
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 133 220 - 413 308 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 150 - 2 520 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Byty v nové energeticky úsporné budově třídy A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 217 500 - 427 500 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 796 - 3 491 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Byty v novém bytovém komplexu u Business Park Sofia
Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 148 598 - 366 167 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 808 - 2 547 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Zařízené apartmány v novém komplexu s bazénem v centru
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 96 297 - 150 839 €
Ceny za m²: 1 775 - 2 013 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány 5 minut od moře v komplexu oceněném jako budova roku
St. Constantine and Elena / Varna / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
PRODEJ
PROJEKT
Butikový apartmán na první linii v komplexu „Long Beach Resort“
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 113 m²
Cena: 146 900 € /// 1 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém uzavřeném komplexu u řeky Marica v Plovdivu
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 65.86 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
Byty v novém obytném domě na úpatí Vitoshy
m-t Gardova glava / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 357 000 €
Ceny za m²: 2 485 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Komplex s rekreačními apartmány u Jižní pláže v Primorsku
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 135 000 - 390 000 €
Ceny za m²: 1 444 - 2 495 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány v elegantním novém komplexu u Jižní pláže v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 211 872 - 332 425 €
Ceny za m²: 2 100 - 2 800 €/m²
Nemovitosti v novém bytovém komplexu blízko Business Park Sofia
Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 97 434 - 478 769 €
Ceny za m²: 1 400 - 2 000 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány v nové butikové budově u Lvího mostu
Center / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 290 000 €
Ceny za m²: 2 634 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený apartmán s jednou ložnicí v luxusním komplexu ve Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 60.80 m²
Cena: 133 760 € /// 2 200 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán v luxusním komplexu ve Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 74.01 m²
Cena: 170 223 € /// 2 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Byty v novém komplexu u borového lesa, blízko pláže Zlatna ribka
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 73 424 - 560 775 €
Ceny za m²: 1 550 - 1 850 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvouložnicový byt s panoramatickým výhledem na moře v Bjalá
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 117.93 m²
Cena: 100 000 € /// 848 €/m²
Luxusní nemovitosti s výhledem na moře, jen pár metrů od pláže v Arkutinu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 81 590 - 520 851 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 318 - 2 478 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Komfortní apartmány s výhledem na moře v Kavaците
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 152 064 - 235 532 €
Ceny za m²: 2 200 - 2 200 €/m²
Apartmány v nové butikové budově na úpatí Vitoshy
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 289 140 - 473 970 € (bez DPH)
Ceny za m²: 3 000 - 3 000 €/m² (bez DPH)
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt 50 metrů od pláže Butamyata
Sinemorets / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 83.56 m²
Cena: 95 900 € /// 1 148 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Byty v novém komplexu s Akt 16, s minerálními bazény
St. Constantine and Elena / Varna / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 115 312 - 231 696 €
Ceny za m²: 1 741 - 1 901 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízené apartmány v útulném komplexu u pláže ve Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 131 007 - 181 718 €
Ceny za m²: 1 815 - 1 947 €/m²
Byty v nové moderní budově blízko stanice metra "Hadži Dimitar"
Suhata Reka / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 152 920 - 367 420 €
Ceny za m²: 1 968 - 2 185 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.