Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Bułgaria od najlepszych firm budowlanych - Strona 26

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Kompaktowe studio w całorocznym kompleksie przy ul. Św. Konstantyn i Elena

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 40 m2

Cena: 115 000 € /// 2 875 €/m2

Apartamenty w nowym nowoczesnym kompleksie, w dzielnicy „Białe Morze”

Belomorski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 84 638 - 148 550

Ceny za m²: 1 250 - 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z widokiem na basen i łatwym dostępem do ośrodków narciarskich i uzdrowiskowych

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 50 m2

Cena: 105 000 € /// 2 100 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Komfortowy apartament w elitarnym kompleksie Aspen Golf Resort, w pobliżu pola golfowego Pirin

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 47 m2

Cena: 53 000 € /// 1 128 €/m2

Umeblowane domy dwupiętrowe w strzeżonym kompleksie w pobliżu Słonecznego Brzegu

Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 185 000 - 190 000

Ceny za m²: 1 682 - 1 727 €/m2

Apartamenty w nowym kompleksie obok Centrum Wioślarskiego w Płowdiwie

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 95 551 - 193 414

Ceny za m²: 1 250 - 1 400 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowy penthouse w nowym butikowym budynku przy plaży w Byala

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 97.52 m2

Cena: 136 528 € /// 1 400 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie z jedną sypialnią w nowym luksusowym budynku przy plaży w Byala

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 95.32 m2

Cena: 123 916 € /// 1 300 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe dwupokojowe mieszkanie w butikowym budynku przy plaży w Byala

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 84.04 m2

Cena: 100 848 € /// 1 200 €/m2

Apartamenty w innowacyjnym kompleksie w apt. „Ostromila” na mieście Płowdiw

Ostromila / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartamenty w nowym butikowym budynku przy plaży w Byala

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 100 848 - 136 528

Ceny za m²: 1 200 - 1 400 €/m2

Apartamenty w eleganckim kompleksie z basenem w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 90 000 - 135 000

Ceny za m²: 1 607 - 1 761 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Panoramiczny apartament z jedną sypialnią, nowy budynek w dzielnicy „Vl. Varnenchik”

Vladislav Varnenchik / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 67 m2

Cena: 107 000 € /// 1 597 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Jednopokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 74.98 m2

Cena: 185 000 € /// 2 467 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesny apartament z jedną sypialnią i widokiem na morze w dzielnicy „Briz” w Warnie

Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 69 m2

Cena: 255 000 € /// 3 696 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowo umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w RUHouse 2, przy ul. „Cherni Vrah” Blvd.

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Luksusowy

Obszar: 79.59 m2

Cena: 320 000 € /// 4 021 €/m2

Luksusowo umeblowane dwupiętrowe domy w strzeżonym kompleksie w pobliżu Słonecznego Brzegu

Kosharitsa / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 335 000

Ceny za m²: 1 728 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym nowym budynku z Aktem 16 obok South Park

Gotse Delchev / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 134 m2

Cena: 402 000 € /// 3 000 €/m2

Apartamenty w nowoczesnym kompleksie obok przyszłego parku publicznego i stacji metra

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 126 773 - 307 807(bez VAT)

Ceny za m²: 2 062 - 2 320 €/m2 (bez VAT)

Apartamenty w nowym budynku w dzielnicy Misarya w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 98 000 - 171 000

Ceny za m²: 1 599 - 2 254 €/m2

Апартаменти в нов иноватен комекс в кв. „Ос&#

Ostromila / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 86 477 - 163 085

Ceny za m²: 1 126 - 1 326 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w prestiżowym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Asparuchowo”

Asparuhovo / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 72.20 m2

Cena: 129 000 € /// 1 787 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w strzeżonym kompleksie z basenem w dzielnicy „Asparuchowo”

Asparuhovo / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 74.47 m2

Cena: 129 000 € /// 1 732 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Ekskluzywny dom z własnym basenem mineralnym w pobliżu Banska

Banya / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 192 m2

Cena: 499 900 € ///

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.