Mezonet s třemi ložnicemi v luxusním uzavřeném komplexu
Cena:
657 000 € (bez DPH) (3 500 €/m² (bez DPH))
*Ceny a dostupnost volných nemovitostí v projektu jsou orientační. Pro aktuální informace o cenách nás prosím kontaktujte!
Referenční číslo: SOF-95106 / 2713
Umístění: Krustova Vada / Sofia mapa
Typ budovy/komplexu: Obytný
Třída budovy/komplexu: Norma
Obytné oblasti: 187.74 m²
Typy nemovitostí v budově/komplexu:
Referenční číslo: SOF-95106 / 2713
Umístění: Krustova Vada / Sofia
Typ budovy/komplexu: Obytný
Třída budovy/komplexu: Norma
Obytné oblasti: 187.74 m²
Typy nemovitostí v budově/komplexu:
V prvním patře najdete obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou (34,6 m²) s výstupem na slunnou terasu s výhledem na město a pohoří Vitoša. Schodiště nás vede do druhého patra bytu. To představuje „noční“ zónu a disponuje třemi ložnicemi, z nichž každá má vlastní francouzský balkon. Rodičovská ložnice je orientována na západ a má výjimečnou výhodu v podobě velké, světlé šatny (11,3 m²) a vlastní koupelny (5,1 m²). Další dvě ložnice jsou orientovány na východ a mají výhled do tiché a krásně upravené zahrady komplexu. V patře je také druhá koupelna s toaletou a velká prádelna/šatna (6,7 m²).
Objekt má vydaný Akt 16 v polovině června 2023.
O projektu
Atraktivní lokalita v bezprostřední blízkosti stanice metra „Vitoša“ a obchodního centra Paradise Mall, nadčasová neoklasická architektura a použití stavebních
materiálů a technologií od předních světových značek proměňují tento pozoruhodný uzavřený komplex v luxusní, ekologicky udržitelný a bezpečný životní prostor nejvyšší třídy.
Komplex s celkovou zastavěnou plochou 40 209 m², který se skládá z pěti budov, je navržen s jednotným prostorovým a komunikačním řešením. Čtyři obytné budovy („A“, „B“, „C“ a „D“) jsou umístěny na okraji pozemku a vytvářejí společný vnitroblok, který je vymezen jako park navržený s ohledem na obyvatele a jejich děti. Rovnováha mezi zelení, odpočinkovými kouty a stezkami poskytuje prostor pro plnohodnotný odpočinek, přičemž v centru komplexu je plánováno vybudování dětského hřiště pro děti od 2 do 13 let. To bude obklopeno zelení a splní všechny moderní požadavky na funkčnost a bezpečnost.
Budova „G“ je zcela podzemní a přístup k ní je zajištěn podzemní ulicí, která končí na obou koncích dvěma obousměrnými rampami.
Zajišťuje dopravní a komunikační přístup k podzemním garážím a parkovacím místům, přičemž každé z nich má spojení s vchody do budov. K některým z nich jsou navrženy i skladovací prostory.
Komplex dále disponuje SPA centrem s krytým plaveckým bazénem a fitness centrem, recepcí a nepřetržitou ochranou, které zajistí budoucím majitelům plnohodnotné 5hvězdičkové pohodlí, útulnost a komfort bydlení.
SPA komplex s bazénem
V budově „B“ je navržen vnitřní 19metrový bazén, SPA centrum a fitness. V luxusním prostředí a s moderním vybavením se obyvatelé komplexu a jejich hosté budou moci uvolnit po náročném dni.
Komplex je uzavřeného typu a bude vybaven 24hodinovou fyzickou ochranou a speciálně navrženým bezpečnostním systémem. Pěší a automobilový přístup do budov bude možný ze dvou míst.
V bezprostřední blízkosti komplexu se nachází:
Stanice metra „Vitoša“ a zastávky autobusů a tramvají;
Paradise Mall a Billa;
Mateřské školky a školy – Mezinárodní obchodní škola, British School of Sofia Kindergarten, soukromá škola „Petǎr Beron“;
Sportovní zařízení – Silver City Sport Complex, MG Sport tenisový klub, sportovní centrum „Pulev“;
Nemocnice – Adžibadem City Clinic nemocnice Tokuda, Mbal „VITA“, MC „Robert Koch“;
Parky a zahrady – Zoologická zahrada, Lovecký park, Jižní park, Přírodní park „Vitoša“, Botanická zahrada.
Technické charakteristiky:
Konstrukce – monolitická železobetonová skeletová konstrukce bez nosníků s betonem třídy C20/25 a výztužnou ocelí třídy B500B. Tloušťka desky 22 cm, konstrukční výška podlaží 295 cm. Vnější stěny z cihel Wienerberger Porotherm 25 NF. Vnitřní příčky z cihel Wienerberger Porotherm 12 NF + 2 cm kamenné vlny + 12 NF pro lepší tepelnou a zvukovou izolaci mezi místnostmi.
Fasáda – větraná zavěšená fasáda; tepelná izolace z 10 cm kamenné vlny. Paropropustná, vodotěsná a větruvzdorná membrána. Konečná úprava kombinace vráneckého vápence „Krema extra“ a travertinu. Exteriérové osvětlení podle architektonického projektu.
Terasy a střechy – hydroizolační systém s materiály německé firmy "KÖSTER". Krytiny a oplechování z vysoce kvalitní měděné plechoviny u šikmých a oválných střech.
Vodoinstalace – budova má pitnou a užitkovou vodovodní instalaci. Protipožární vodovodní instalace z pozinkovaných trubek. Odpadní vody jsou odváděny do uliční kanalizační sítě. Budova má kanalizační instalaci z třívrstvých polypropylenových trubek s tlumící vložkou. Zavěšená kanalizace pod deskou prvního suterénu z PVC silnostěnných mufových trubek. Všechny zavěšené části instalace jsou izolovány mikropórovou gumou o tloušťce 1 cm. Tlaková kanalizace z polyethylenových trubek vysoké hustoty, PN10.
Vytápění, větrání a klimatizace – vedení plynových trubek k vývodu pro montáž plynového kotle v bytě a vedení trubek k vývodu pro montáž klimatizačního systému. Vyhrazené místo pro venkovní jednotky klimatizací v každém bytě. Nouzový ventilační systém ve schodišťových prostorách a výtahových šachtách, sací instalace pro odvádění znečištěného vzduchu do suterénních úrovní.
Výtahy – nejnovější generace výtahových zařízení od světového lídra „Schindler“ s tichým režimem provozu a sníženou spotřebou energie. Zlepšená kvalita jízdy a vyšší bezpečnost.
Podlahy a obklady
Byty: Podlahová tepelná a zvuková izolace z kamenné vlny v obývacích pokojích a ložnicích s konečnou vrstvou z armované cementové pískové stěrky. Strojně nanesená jemná sádrová a vápencementová omítka na stěnách a stropech.
Lobby: Podlahová tepelná a zvuková izolace z kamenné vlny s armovanou cementovou pískovou stěrkou a konečnou vrstvou z exotického přírodního kamene.
Patrové haly: Podlahová tepelná a zvuková izolace z kamenné vlny s armovanou cementovou pískovou stěrkou a konečnou vrstvou z vysoce kvalitního koberce, v kombinaci s reliéfní sklotextilní tapetou – podle interiérového projektu.
Schodišťové prostory: Cementová písková stěrka a konečná vrstva z přírodního kamene – mramoru, v kombinaci s předstěnovým obložením z sádrokartonu a konečnou vrstvou vysoce kvalitního latexu na stěnách a stropech.
Parkoviště: Vysoce odolný leštěný beton s kovovými vlákny.
Okna – dřevěná okna s trojvrstvým lepeným vybraným profilem „Muenchinger“ Německo, s tloušťkou profilu 78 mm. Německé protivandalové kování „G-U“. Těsnění oken „Primo“ GmbH, povrchová laková úprava ve třech vrstvách od německé firmy „Rhenocoll“. Okapový profil „Gutmann“ s vynikající odvodňovací částí a žlábkem pro ochranu nejvíce náchylné dřevěné části proti vlhkosti. Trojsklo 34 mm s koeficientem tepelné prostupnosti 0,7 UgW/m2K.
Dveře – vysoce kvalitní italské vstupní pancéřové dveře „Gasperotti“ ke každému bytu.
Instalace – Napájení budovy ze dvou nových samostatných trafostanic připojených k energetickému systému. Hlavní elektroměrová rozvodná skříň /HET/ umístěná v přízemí. Bytové elektrické rozvodné skříně vysoké třídy z plastu, nehořlavé, s průhlednými otevíracími dvířky. Instalace z kabelů SVT. V bytech je instalace s vodiči typu PVVM, vedená skrytě pod omítkami. Automatická požární signalizace pro suterény (úrovně -2,95 a -5,90 m) a společné prostory budovy (v přízemí a na patrových podlažích). Hromosvod a uzemnění. Nabíjecí stanice pro elektromobily.
Internetová instalace a instalace pro televizi do zásuvky v bytě. Videotelefonní systém a konvenční systém video dohledu založený na DVR zařízeních s monitorovacím a záznamovým softwarem, sada s monitory u ostrahy a recepce. Kabeláž do každého bytu s možností připojení na bezpečnostní systém (SOT).
Komplex je dílem spolehlivých renomovaných společností s bohatými zkušenostmi ve stavebnictví:
Stavebně-investiční společnost se etablovala jako vzor kvalitního a udržitelného provedení prémiových obytných a veřejných budov, objektů v oblasti průmyslové a infrastrukturní výstavby. Mnoho ocenění a uznání z národních i mezinárodních soutěží je důkazem bezkompromisního přístupu při výběru a realizaci projektů v portfoliu společnosti, přičemž charakteristickým rysem je využívání a zavádění inovativních stavebních praktik, technologií a materiálů inspirovaných světovými vzory ve stavebnictví.
Projektantem objektu je jedna z předních architektonických firem v Bulharsku, dobře známá na domácím trhu. Již 20 let prokazuje svůj profesionalismus v oblasti územního plánování, komplexního průzkumu a navrhování obytných komplexů, vícerodinných a jednorodinných obytných budov, hotelů a hotelových komplexů, korporátních, obchodních a výrobních budov. Firma má zkušenosti i ve spolupráci se zahraničními architektonickými společnostmi.
Investor projektu je nově založená společnost, jejíž hlavní činností je navrhování a výstavba obytných budov. Představený komplex je prvním uzavřeným obytným komplexem, který společnost buduje.
Poplatek za údržbu:
- 1,15 €/m² obytné plochy včetně společných částí;
- 0,46 €/m² plochy garáží a parkovacích míst včetně společných částí.
Všechny ceny jsou bez DPH. Údržba zahrnuje 24hodinovou ostrahu a recepci, concierge, náklady na úklid, údržbu výtahů, zelených ploch, náklady na elektřinu, vodu a čisticí prostředky pro společné potřeby, úklid podzemního parkoviště a odklízení sněhu.
Poloha na mapě
PRODEJ
PROJEKT
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 365 000 - 2 610 000 € (bez DPH)
Ceny za m²: 3 900 - 7 655 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s parkovacím místem ve Flora Parku
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 128.15 m²
Cena: 500 000 € /// 3 902 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní penthouse s výhledem na horu Vitoša a Park Hotel "Moskva" v okrese "Iztok"
Iztok / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 314.22 m²
Cena: 1 477 000 € /// 4 701 €/m²
Vyberte tuto možnost a my vás e-mailem upozorníme na jakékoli změny stavu nabídky, například:
• Změna ceny;
• Nemovitost se zapojila do propagační nabídky;
• Nemovitost je rezervována nebo prodána;
• Další novinky týkající se nemovitosti.
• Nemovitost je stažena z prodeje;
Z odběru oznámení se můžete kdykoli snadno odhlásit.• Změny podmínek nabídky;
• Změna výše investice;
• Předmět investice byl plně realizován;
• Nabídka vypršela.
Pokud se v budoucnu rozhodnete, že tuto nabídku již nechcete sledovat, můžete se snadno odhlásit.
Chcete-li získat naprosto přesné informace o volných nemovitostech k prodeji v projektu a jejich aktuálních cenách, kontaktujte prosím naši kancelář na uvedených kontaktních údajích.
Snažíme se udržovat naše ceníky naprosto aktuální a správné, ale vzhledem k velkému počtu nových projektů v našem katalogu a velmi dynamickému prodeji je to často nemožné.
Děkujeme za pochopení!

...Jako osvědčený specialista pracuje Stonehard PREMIER na tržním umístění a prodeji řady nových stavebních projektů, jejichž realizaci nám svěřily přední podnikatelské společnosti v Bulharsku i v zahraničí...