Dvoupokojový byt se zahradou v budově s akt 16 v kv. "Boyana"
Cena:
200 000 € (3 339 €/m²)
*Ceny a dostupnost volných nemovitostí v projektu jsou orientační. Pro aktuální informace o cenách nás prosím kontaktujte!
Referenční číslo: SOF-137885 / 2924
Umístění: Boyana / Sofia mapa
Typ budovy/komplexu: Obytný
Obytné oblasti: 59.89 m²
Typy nemovitostí v budově/komplexu: Jednopokojov? byty
Referenční číslo: SOF-137885 / 2924
Umístění: Boyana / Sofia
Typ budovy/komplexu: Obytný
Třída budovy/komplexu:
Obytné oblasti: 59.89 m²
Typy nemovitostí v budově/komplexu: Jednopokojov? byty
Parametry nemovitosti:
• Celková plocha: 59,89 m².
• Čistá plocha: 52,79 m².
• Dvůr: 17,05 m².
• Podlaží: přízemí z celkem 4.
• Orientace: jih.
• Vytápění: plyn s podlahovým vytápěním, hybridní tepelná čerpadla a klimatizace s multisplit systémem.
• Parkování: možnost zakoupení podzemního garáže za cenu 40000 eur.
Dispozice: vstupní předsíň, obývací pokoj s kuchyní, jedna ložnice, jedna koupelna, prádelna a dvůr.
Povolení k užívání je od prosince 2022. Apartmán se prodává ve stavu BDS.
Technické specifikace:
• Fasáda: kombinovaná - HPL s omítkou;
• Tepelná izolace: kamenná vlna 10 cm, polystyren 10 cm;
• Cihly: Wienerberger;
• Hydroizolace: dva vrstvy bitumenové hydroizolace v základech - General 4 mm, dva pláty bitumenové hydroizolace s plynovým plamenem - General 4 mm;
• Výtah: THYSSENKRUPP pro 5 osob;
• Společné části - podlaha je z žuly;
• Okna: hliníková ALUPLAST, dvojsklo 6 mm;
• Zvuková izolace mezi byty ve stěnách;
• Vnější dveře Solid;
• Vytápění: plyn s vývody k radiátorům a multisplit systém.
Investor projektu má více než 25 let zkušeností ve stavebnictví a za sebou mnoho realizovaných budov a dalších objektů.
Poloha na mapě
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Butikový dvoupokojový apartmán s designovým interiérem v KANSO
Pavlovo / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 72 m²
Cena: 250 000 € /// 3 472 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový dvoupokojový byt v energeticky úsporné budově třídy A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 76.31 m²
Cena: 229 167 € /// 3 003 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový byt v novém energeticky úsporném domě třídy A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 77.78 m²
Cena: 217 500 € /// 2 796 €/m²
Vyberte tuto možnost a my vás e-mailem upozorníme na jakékoli změny stavu nabídky, například:
• Změna ceny;
• Nemovitost se zapojila do propagační nabídky;
• Nemovitost je rezervována nebo prodána;
• Další novinky týkající se nemovitosti.
• Nemovitost je stažena z prodeje;
Z odběru oznámení se můžete kdykoli snadno odhlásit.• Změny podmínek nabídky;
• Změna výše investice;
• Předmět investice byl plně realizován;
• Nabídka vypršela.
Pokud se v budoucnu rozhodnete, že tuto nabídku již nechcete sledovat, můžete se snadno odhlásit.
Chcete-li získat naprosto přesné informace o volných nemovitostech k prodeji v projektu a jejich aktuálních cenách, kontaktujte prosím naši kancelář na uvedených kontaktních údajích.
Snažíme se udržovat naše ceníky naprosto aktuální a správné, ale vzhledem k velkému počtu nových projektů v našem katalogu a velmi dynamickému prodeji je to často nemožné.
Děkujeme za pochopení!

...Jako osvědčený specialista pracuje Stonehard PREMIER na tržním umístění a prodeji řady nových stavebních projektů, jejichž realizaci nám svěřily přední podnikatelské společnosti v Bulharsku i v zahraničí...