Nabídky na jednopokojov? byty v v Sofia, Bulharsko na prodej
Nabídky nemovitostí v novostavbách a komplexech od osvědčených stavebních a developerských společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém domě se SPA a fitness
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Norma
Plocha: 100.76 m²
Cena: 278 300 € /// 2 762 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 77.47 m²
Cena: 183 333 € /// 2 367 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán vedle Park-hotelu "Moskva" v čtvrti "Iztok"
Iztok / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 96.91 m²
Cena: 436 000 € /// 4 499 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový byt v novém energeticky úsporném domě třídy A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 77.78 m²
Cena: 217 500 € /// 2 796 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový dvoupokojový byt v energeticky úsporné budově třídy A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 76.31 m²
Cena: 229 167 € /// 3 003 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Moderní dvoupokojový byt v "Manastirski livadi", blízko Jižního parku
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 72 m²
Cena: 220 000 € /// 3 056 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvouložnicový byt s výjimečným výhledem v Budově roku 2025
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 90 m²
Cena: 337 500 € /// 3 750 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 84.18 m²
Cena: 365 000 € /// 4 336 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 81.60 m²
Cena: 285 600 € /// 3 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s parkovacím místem v 8. patře v „Teatralna Park Residence“
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 64.44 m²
Cena: 416 974 € /// 6 471 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 76.78 m²
Cena: 268 730 € /// 3 500 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový byt v budově "Prespa" v čtvrti "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 75 m²
Cena: 198 000 € /// 2 640 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s parkovacím místem v 10. patře v „Teatralna Park Residence“
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 62.41 m²
Cena: 323 536 € /// 5 184 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Banishora / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 71 m²
Cena: 209 990 € /// 2 958 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 71.60 m²
Cena: 141 500 € /// 1 976 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Vynikající dvoupokojový byt v moderním komplexu ve "Studentski grad"
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 61 m²
Cena: 320 000 € /// 5 246 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt se zahradou v moderním komplexu u bulváru "Cherni vrah"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 99 m²
Cena: 240 000 € /// 2 424 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Kompaktní dvoupokojový byt v novém domě s Akt 16 v kv. "Vitosha"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 46.05 m²
Cena: 225 000 € /// 4 886 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní, panoramatický dvoupokojový byt s parkovacím místem v "Krastova vada"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 78.11 m²
Cena: 240 000 € /// 3 073 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Vynikající dvoupokojový byt v luxusní budově v "Krastova vada"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 67 m²
Cena: 241 000 € /// 3 597 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 76.51 m²
Cena: 189 000 € /// 2 470 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s panoramatickou terasou a garáží v uzavřeném komplexu
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 220 m²
Cena: 440 000 € /// 2 000 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 83 m²
Cena: 231 083 € /// 2 784 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt se zahradou a zahrnutou garáží u parku v kv. "Gorna banja"
Gorna Banya / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 73.20 m²
Cena: 218 525 € /// 2 985 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.