Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 33
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán na klíč v novém komplexu u moře ve městě Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 75.77 m²
Cena: 142 284 € /// 1 878 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmán na klíč v butikovém komplexu u moře ve městě Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 70.61 m²
Cena: 102 385 € /// 1 450 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prodej jednopokojového bytu v okrese Lozenec, vedle stanice metra Vitoša
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 98.04 m²
Cena: 423 500 € /// 4 320 €/m²
Novostavby apartmány u The Mall, na bulváru "Carigradsko shose"
Poligona / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
Business Bay / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 792 069 - 3 790 887 €
Ceny za m²: 7 089 - 8 172 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Kompaktní dvoupokojový byt v elitním komplexu v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 44.80 m²
Cena: 77 000 € /// 1 719 €/m²
Apartmány v luxusním komplexu 250 metrů od Zazu and Bedroom na Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 101 944 - 108 500 €
Ceny za m²: 1 550 - 1 550 €/m²
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 176 148 - 439 800 €
Ceny za m²: 2 600 - 3 000 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt s výhledem na moře v komplexu s bazénem ve městě Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 65 m²
Cena: 69 900 € /// 1 075 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvouložnicový byt „na klíč“ 5 minut od pláže v Černomorec
Chernomorets / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 86.45 m²
Cena: 99 500 € /// 1 151 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán v rodinném domě nedaleko centra Burgasu.
Bratya Miladinovi / Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 87.85 m²
Cena: 239 600 € /// 2 727 €/m²
Byty na prodej v SO Uptown Dubai
Uptown Dubai / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 636 415 - 1 518 746 €
Ceny za m²: 7 495 - 10 166 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Příjemný dvoupokojový byt s výhledem na moře 200 metrů od pláže v Zlatni Pjasatsi
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 74.84 m²
Cena: 120 000 € /// 1 603 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Vynikající dvoupokojový byt s výhledem na moře, 300 m od pláže v Zlatni Pjasatsi
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 104 m²
Cena: 160 000 € /// 1 538 €/m²
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 133 220 - 413 308 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 150 - 2 520 €/m² (bez DPH)
Apartmány na prodej v Samana Waves II, JVC
Jumeirah Village Circle / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 212 829 - 749 541 €
Ceny za m²: 4 632 - 4 995 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Byty v nové energeticky úsporné budově třídy A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 217 500 - 427 500 € (bez DPH)
Ceny za m²: 2 796 - 3 491 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 148 598 - 366 167 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 808 - 2 547 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Zařízené apartmány v novém komplexu s bazénem v centru
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 96 297 - 150 839 €
Ceny za m²: 1 775 - 2 013 €/m²
Byty na prodej v 330 Riverside Crescent, Sobha Hartland II
Sobha Hartland II / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 353 274 - 890 552 €
Ceny za m²: 5 422 - 6 115 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány 5 minut od moře v komplexu oceněném jako budova roku
St. Constantine and Elena / Varna / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
PRODEJ
PROJEKT
Butikový apartmán na první linii v komplexu „Long Beach Resort“
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 113 m²
Cena: 146 900 € /// 1 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém uzavřeném komplexu u řeky Marica v Plovdivu
Kurshiyaka / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 65.86 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
Byty v novém obytném domě na úpatí Vitoshy
m-t Gardova glava / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 357 000 €
Ceny za m²: 2 485 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.