Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 25
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartament triplex într-un complex închis lângă plaja din Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 108 m²
Preţ: 180 000 € /// 1 667 €/m²
Serenz by Danube - complex modern cu facilități într-o locație convenabilă în JVC
Jumeirah Village Circle / Dubai / Emiratul Dubaiului / EAU hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 203 826 - 589 221 €
Prețuri pe m²: 4 474 - 6 097 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou, mobilat cu patru camere, aproape de Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 96.41 m²
Preţ: 139 000 € /// 1 442 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere mobilat, cu șemineu, într-un complex de elită din Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 82.90 m²
Preţ: 87 000 € /// 1 049 €/m²
Clădire boutique nouă lângă Южeн парк, pe str. "Nišava"
Strelbishte / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 237 300 - 572 552 €
Prețuri pe m²: 3 700 - 3 700 €/m²
Inaura Hotels & Residences - capodoperă arhitecturală cu apartamente premium în Downtown
Downtown / Dubai / Emiratul Dubaiului / EAU hartă
Clasa de construcție: Premium
Prețurile proprietăților: 845 760 - 10 542 720 €
Prețuri pe m²: 12 111 - 15 235 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de două camere luxos mobilat într-un complex de elită în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 60.34 m²
Preţ: 98 000 € /// 1 624 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră cu verandă într-un complex de elită în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 34 m²
Preţ: 70 900 € /// 2 085 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-o clădire modernă în cartierul "Druzhba 1"
Druzhba 1 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 85.58 m²
Preţ: 187 420 € /// 2 190 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu două camere într-un complex închis în cartierul "Vitosha"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 75 m²
Preţ: 239 000 € /// 3 187 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere în complex rezidențial nou cu Act 16 și vedere spre Vitosha și împrejurimi
Poligona / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 94.18 m²
Preţ: 244 860 € /// 2 600 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament modern cu patru camere, cu o locație excelentă și o compartimentare funcțională
Lozenets / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 162.89 m²
Preţ: 780 000 € /// 4 789 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament panoramic cu trei camere și vedere neascunsă la mare în m-t Dolna Traka
m-t Trakata / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 115.52 m²
Preţ: 420 000 € /// 3 636 €/m²
Amazi - complex de vile de lux situat pe malul mării în Oman
Salalah / Dhofar / Oman hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 258 118 - 871 522 €
Prețuri pe m²: 3 267 - 4 020 €/m²
Un nou proiect rezidențial format din opt clădiri cu diferite tipuri de apartamente în cartierul "Malinova dolina"
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 73 000 - 212 000 €
Prețuri pe m²: 1 738 - 1 933 €/m²
Clădire rezidențială nouă cu diferite tipuri de apartamente de vânzare în Elin Pelin
Gara Elin Pelin / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 94 300 - 258 900 €
Prețuri pe m²: 1 645 - 2 116 €/m²
Vile mobilate cu trei și patru dormitoare în luxosul The Linea, Pererenan
Pererenan / Canggu / Bali / Indonesia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 430 202 - 559 263 €
Prețuri pe m²: 2 325 - 2 640 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Restaurant rafinat într-un complex elegant cu facilități în Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 118 m²
Preţ: 320 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament complet mobilat cu două camere și balcon într-un complex deschis tot anul în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 72.27 m²
Preţ: 85 000 € /// 1 176 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio complet mobilat cu balcon într-un complex deschis tot anul în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 41.87 m²
Preţ: 55 000 € /// 1 314 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Centru de fitness cu zonă SPA într-un complex boutique în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 1,017 m²
Preţ: 1 500 000 € ///
Complex nou cu diferite tipuri de apartamente în cartierul "Manastirski livadi – Iztok"
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 183 906 - 449 314 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 2 600 - 2 600 €/m² (fără TVA)
Vile spațioase, complet mobilate cu cinci dormitoare în The Linea, Uluwatu
Uluwatu / Bali / Indonesia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 1 290 606 €
Prețuri pe m²: 2 694 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex nou și modern în cartierul "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulgaria hartă
Zonă: 72 m²
Preţ: 180 000 € /// 2 500 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.