Nemovitosti a projekty novostaveb po celém světě od předních stavebních společností - Stránka 35
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Zařízené studio v celoročním komplexu v centrální části Slunečného pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 56 m²
Cena: 61 900 € /// 1 105 €/m²
Světlé a prostorné apartmány v Le Blanc od Imtiaz, DLRC
Dubailand / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 206 732 - 319 359 €
Ceny za m²: 1 846 - 4 168 €/m²
PRÁVA
Luxusní apartmány s výhledem na moře v Limassolu
/ Western Cyprus / Kypr mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 510 000 - 630 000 €
Ceny za m²: 4 766 - 5 478 €/m²
Byty v nejvyšších dvou věžích na světě - Avior od Acube
Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 733 971 - 5 032 210 €
Ceny za m²: 8 196 - 13 870 €/m²
Apartmány v nové, 5. budově moderního komplexu vedle obchodního centra Burgas Plaza
Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 90 000 - 207 000 €
Ceny za m²: 1 390 - 1 580 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 48.85 m²
Cena: 68 390 € /// 1 400 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Krásné studio s terasou v butik komplexu SPA v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 30.76 m²
Cena: 53 000 € /// 1 723 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v Noviy grad, v centru Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 60 m²
Cena: 83 900 € /// 1 398 €/m²
PRÁVA
Naftikos Residences – apartmány v samém centru Limassolu
/ Western Cyprus / Kypr mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 720 000 - 1 470 000 €
Ceny za m²: 6 303 - 8 258 €/m²
Sobha SkyParks - nový, lesklý mrakodrap v srdci Dubaje
Business Bay / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 824 110 - 5 806 438 €
Ceny za m²: 10 087 - 12 609 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Moderní nový rodinný dům s bazénem a parkovacími místy v obci Lozenec
Lozenets / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 148.18 m²
Cena: 550 000 € ///
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém domě na bulváru "Simeonovsko shose"
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 90 m²
Cena: 317 905 € /// 3 532 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Studio s velkou terasou v prestižním 5hvězdičkovém komplexu 50 metrů od pláže
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 71 m²
Cena: 75 000 € /// 1 056 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Nový třípokojový byt s panoramatickým výhledem na hory a město v Smart Tower
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 134.37 m²
Cena: 536 000 € /// 3 989 €/m²
Prostorné apartmány s výhledem na moře v Portside Square, Port Rashid
Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 569 969 - 1 059 386 €
Ceny za m²: 7 152 - 7 937 €/m²
Apartmány s výhledem na moře v novém uzavřeném komplexu v Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 49 530 - 148 613 €
Ceny za m²: 1 198 - 2 317 €/m²
PRÁVA
Centrum Limassolu – moderní bydlení v srdci Limassolu
/ Western Cyprus / Kypr mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 350 000 - 580 000 €
Ceny za m²: 4 455 - 6 083 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v elitním komplexu v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 56 m²
Cena: 103 500 € /// 1 848 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán v krásném komplexu 350 m od pláže v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 49 m²
Cena: 91 000 € /// 1 857 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný garsoniéra v Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 41 m²
Cena: 60 000 € /// 1 463 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt na prodej v sídlišti „Triangl“, čtvrť Nadezhda
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 100.55 m²
Cena: 251 375 € /// 2 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Byt 2+1 na prodej v sídlišti „Triaglnika“, čtvrť Nadezhda
Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 62.57 m²
Cena: 156 425 € /// 2 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s krásným výhledem na moře
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 93 m²
Cena: 163 000 € /// 1 753 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Designerský penthouse se třemi ložnicemi a prostornou terasou
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 343 m²
Cena: 1 200 000 € /// 3 499 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.