Jednopokojov? byty novostavba v v Bulharsko od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 7
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Byty v novém obytném domě v klidné části Ravdy
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 102 371 - 129 255 €
Ceny za m²: 1 300 - 1 500 €/m²
Prvotřídní apartmány v butikové budově třídy A, 5 minut od NSA
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Norma
Ceny nemovitostí: 174 575 - 241 893 €
Ceny za m²: 2 500 - 2 700 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový apartmán v celoročním komplexu, v blízkosti Pirin Golfu
/ Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 72.24 m²
Cena: 95 000 € /// 1 315 €/m²
Serdika / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 218 227 - 926 649 € (bez DPH)
Ceny za m²: 1 550 - 2 050 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Butikový dvoupokojový apartmán s designovým provedením v kv. "Ostromila"
Ostromila / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 61 m²
Cena: 139 900 € /// 2 293 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Stylově zařízený dvoupokojový apartmán v uzavřeném komplexu, v blízkosti kabinkové lanovky
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 62.16 m²
Cena: 105 000 € /// 1 689 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt se dvěma balkony, v blízkosti Parku Pirin
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 61.47 m²
Cena: 76 838 € /// 1 250 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný dvoupokojový byt s panoramatickým výhledem na park v kv. "Trakia"
Trakiya / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 75 m²
Cena: 165 000 € /// 2 200 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmán s jednou ložnicí blízko centra Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 55.18 m²
Cena: 102 083 € /// 1 850 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový dvoupokojový byt 600 m od pláže v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 56.39 m²
Cena: 104 321 € /// 1 850 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Světly dvoupokojový byt s výhledem na Pirin, umístěný v celoročním komplexu
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 67.95 m²
Cena: 108 000 € /// 1 589 €/m²
Bytový dům se dvěma vchody pár metrů od stanice metra a mostu "Chavdar"
Hadzhi Dimitar / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 219 000 - 430 000 €
Ceny za m²: 2 738 - 2 881 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt v prestižním komplexu u Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 75 m²
Cena: 138 000 € /// 1 840 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Dvouložnicový byt blízko Cacao Beach v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 66.65 m²
Cena: 77 700 € /// 1 166 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v elitním komplexu v Zlatni Pjasatsi
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 71 m²
Cena: 109 000 € /// 1 535 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový dvoupokojový byt v uzavřeném komplexu
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 73.01 m²
Cena: 160 000 € /// 2 191 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán v novém uzavřeném komplexu blízko Veslařské základny
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 89.01 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový apartmán, umístěný v elitním komplexu "Belvedere Holiday Club"
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 59 m²
Cena: 88 000 € /// 1 492 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Komfortní dvoupokojový byt v novém uzavřeném komplexu u Grebné základny
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 74.33 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
PRODEJ
PROJEKT
Stylový dvoupokojový apartmán v uzavřeném komplexu u Grebné základny
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 79.61 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
PRODEJ
PROJEKT
Elegantní dvoupokojový byt v novém uzavřeném komplexu u Grebné báze
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 56.96 m²
Cena: CENA NA VYŽÁDÁNÍ ///
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Nezařízený dvoupokojový byt se dvěma balkony na skvělé lokalitě v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 69.50 m²
Cena: 89 000 € /// 1 281 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový byt v oblasti Pirin Golf
/ Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 64.95 m²
Cena: 80 000 € /// 1 232 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v luxusním komplexu v Nesebaru, 250 metrů od pláže
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 74 m²
Cena: 130 000 € /// 1 757 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.