Třípokojový byt v moderní nové budově pár minut pěšky od stanice metra
Cena:
245 000 € (2 192 €/m²)
*Ceny a dostupnost volných nemovitostí v projektu jsou orientační. Pro aktuální informace o cenách nás prosím kontaktujte!
Referenční číslo: SOF-140248 / 5212
Umístění: Ovcha Kupel 1 / Sofia mapa
Typ budovy/komplexu: Obytný
Obytné oblasti: 111.79 m²
Typy nemovitostí v budově/komplexu: Dvoupokojov? byty
Referenční číslo: SOF-140248 / 5212
Umístění: Ovcha Kupel 1 / Sofia
Typ budovy/komplexu: Obytný
Třída budovy/komplexu:
Obytné oblasti: 111.79 m²
Typy nemovitostí v budově/komplexu: Dvoupokojov? byty
Nemovitost se nachází v novém domě s Povolením k užívání (Akt 16), s moderním vzhledem a vynikajícími společnými prostory.
Byt je situován ve 2. patře a má celkovou plochu 111,79 m², zastavěnou plochu 97,53 m².
Dispozice:
• prostorný obývací pokoj;
• dvě ložnice;
• chodba;
• dvě koupelny;
• terasa.
Byt se nabízí ve stavu BDS – na štuk a stěrku, což poskytuje možnost dokončení a zařizování podle individuálního stylu a preferencí budoucího majitele. Vytápění je plynové a klimatizace.
Lokalita
Nemovitost se nachází v jedné z nejoblíbenějších částí kv. "Ovcha kupel", v bezprostřední blízkosti ul. „Montevideo“, Nového bulharského univerzity a budoucího parku „Kukuryak“. Oblast nabízí vynikající infrastrukturu, klidné obytné prostředí a rychlý přístup k hlavním bodům metropole.
V blízkosti se nachází:
• stanice metra „Miziya“ z třetí větve metra;
• Nový bulharský univerzita a Vyšší škola pojišťovnictví a financí;
• mateřské školy – MŠ č. 161 „Laska“, SDJ č. 66 a MŠ č. 125 „Usmívka“;
• vzdělávací instituce – SOŠ zemědělská „Buzema“, 88. ZŠ „Dimitar Popnikolov“ a 66. ZŠ „Filip Stanislavov“;
• supermarkety BILLA a Fantastico;
• fitness centra, restaurace a každodenní služby;
• zdravotnická zařízení – 21. DKC, MBL „Zdraveto“, MK „Doverie“, MBL „Nadezhda“ a SBAL ortopedie „Prof. Bojčo Bojčev“.
Očekáváme Vaši poptávku
Pokud si přejete zorganizovat prohlídku nemovitosti, která Vás zajímá, nebo navštívit některou z našich kanceláří, prosím kontaktujte nás. Pro sjednání dne a času schůzky nebo prohlídky můžete zavolat na telefon uvedený v inzerátu nebo zaslat poptávku e-mailem. Náš konzultant Vám poskytne všechny potřebné informace a domluví Vám vhodný čas.
Hledáte vhodnou nemovitost pro Vás?
Neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám své potřeby a preference. Náš tým provede důkladný průzkum trhu, aby Vám nabídl nemovitosti, které přesně odpovídají Vašim kritériím. Disponujeme exkluzivním portfoliem vysoce kvalitních a exkluzivních bytů, které jsou dostupné pouze našim klientům. Abyste byli první, kdo o nich získá informace – kontaktujte nás.
Další služby
Jako cenný klient naší společnosti budete mít privilegium využívat zcela zdarma služby našeho zkušeného právního týmu. Navíc nabízíme komplexní řešení zahrnující pojištění nemovitosti, bezplatné finanční poradenství a výhodné podmínky financování. Naše služby se rozšiřují také do oblasti přeprodeje, pronájmu a správy nemovitostí. Zajišťujeme vysoce kvalitní opravné práce a zařizování prostřednictvím specializovaných firem, které jsou součástí naší korporátní skupiny a jsou našimi dlouholetými profesionálními partnery.
Poloha na mapě
PRODEJ
PROJEKT
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Norma
Plocha: 117 m²
Cena: 379 900 € /// 3 247 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Norma
Plocha: 112.19 m²
Cena: 336 570 € /// 3 000 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v komplexu s moderní architekturou v čtvrti "Dragalevci"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 103.12 m²
Cena: 266 000 € /// 2 580 €/m²
Vyberte tuto možnost a my vás e-mailem upozorníme na jakékoli změny stavu nabídky, například:
• Změna ceny;
• Nemovitost se zapojila do propagační nabídky;
• Nemovitost je rezervována nebo prodána;
• Další novinky týkající se nemovitosti.
• Nemovitost je stažena z prodeje;
Z odběru oznámení se můžete kdykoli snadno odhlásit.• Změny podmínek nabídky;
• Změna výše investice;
• Předmět investice byl plně realizován;
• Nabídka vypršela.
Pokud se v budoucnu rozhodnete, že tuto nabídku již nechcete sledovat, můžete se snadno odhlásit.
Chcete-li získat naprosto přesné informace o volných nemovitostech k prodeji v projektu a jejich aktuálních cenách, kontaktujte prosím naši kancelář na uvedených kontaktních údajích.
Snažíme se udržovat naše ceníky naprosto aktuální a správné, ale vzhledem k velkému počtu nových projektů v našem katalogu a velmi dynamickému prodeji je to často nemožné.
Děkujeme za pochopení!

...Jako osvědčený specialista pracuje Stonehard PREMIER na tržním umístění a prodeji řady nových stavebních projektů, jejichž realizaci nám svěřily přední podnikatelské společnosti v Bulharsku i v zahraničí...