Třípokojový byt s výhledem na Vitoshu v komplexu "Kosher" s garáží
Cena:
495 000 € (3 960 €/m²)
*Ceny a dostupnost volných nemovitostí v projektu jsou orientační. Pro aktuální informace o cenách nás prosím kontaktujte!
Referenční číslo: Kbs 139947 / 3592
Umístění: Manastirski Livadi - East / Sofia mapa
Typ budovy/komplexu: Obytný
Obytné oblasti: 125 m²
Typy nemovitostí v budově/komplexu: Dvoupokojov? byty
Referenční číslo: Kbs 139947 / 3592
Umístění: Manastirski Livadi - East / Sofia
Typ budovy/komplexu: Obytný
Třída budovy/komplexu:
Obytné oblasti: 125 m²
Typy nemovitostí v budově/komplexu: Dvoupokojov? byty
Byt se nachází v 6. patře z 16 v první dokončené fázi projektu, která se skládá z pěti uvedených do provozu budov.
Byt má celkovou plochu 125 m², z toho 15 m² jsou společné části, orientace východ/jih a následující funkční rozdělení:
• vstupní hala
• obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem
• dvě ložnice, jedna s terasou
• jedna koupelna s toaletou
• samostatná toaleta
• dvě terasy
K nemovitosti je nabízena parkovací místo a sklep o ploše 29 m².
Umístění bytu zajišťuje působivé výhledy na hory a město.
Byt je předáván ve stavu BDS, s instalací podlahového vytápění připojenou k individuálnímu plynovému kotli. Jsou připravena místa pro montáž klimatizací.
Komplex „Kosher“ se vyznačuje moderní architekturou a vysoce kvalitními materiály:
• fasáda s kombinací cihly v teplých barvách;
• přírodní kámen (travertin);
• kovové prvky v přechodových odstínech;
• trojvrstvé izolační sklo s UV filtrem pro vynikající izolaci.
Lokalita kombinuje rychlý přístup ke klíčovým dopravním tepnám jako Okružní cesta a bulvár „Bulgaria“, s blízkostí k horám a rozsáhlým zeleným plochám.
Komplex nabízí:
• bohatě zelené parkové zóny;
• stezky pro procházky a běhání (500 m);
• dětská hřiště a budoucí mateřskou školku;
• kontrolu přístupu a údržbu.
Výhody:
• bezpečné a dobře organizované bydlení;
• moderní architektura a funkční rozvržení;
• vynikající lokalita s rychlým přístupem do města i do přírody;
• možnosti aktivního životního stylu.
Očekáváme Vaši poptávku
Pokud si přejete zorganizovat prohlídku nemovitosti, která Vás zajímá, nebo navštívit některou z našich kanceláří, prosím kontaktujte nás. Pro domluvení dne a času schůzky nebo prohlídky můžete zavolat na telefon uvedený v inzerátu nebo zaslat dotaz e-mailem. Náš konzultant Vám poskytne všechny potřebné informace a domluví Vám vhodný čas.
Hledáte vhodnou nemovitost pro Vás?
Neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám své potřeby a preference. Náš tým provede důkladný průzkum trhu, aby Vám nabídl nemovitosti, které přesně odpovídají Vašim kritériím. Disponujeme výjimečným portfoliem vysoce kvalitních a exkluzivních bytů, které jsou dostupné pouze našim klientům. Abyste byli první, kdo o nich získá informace – kontaktujte nás.
Další služby
Jako cenný klient naší společnosti budete mít privilegium využívat zcela zdarma služby našeho zkušeného právního týmu. Kromě toho nabízíme komplexní řešení zahrnující pojištění nemovitosti, bezplatné finanční poradenství a výhodné podmínky financování. Naše služby se rozšiřují i do oblasti přeprodeje, pronájmu a správy nemovitostí. Zajišťujeme vysoce kvalitní opravné práce a vybavení prostřednictvím specializovaných firem, které jsou součástí naší korporátní skupiny a jsou našimi dlouholetými profesionálními partnery.
Poloha na mapě
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 116.34 m²
Cena: 256 000 € /// 2 200 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 108.99 m²
Cena: 381 465 € /// 3 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s dvorem na prodej v „Bel Vali“, m-t "Kambanite"
Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 160.63 m²
Cena: 415 000 € /// 2 584 €/m²
Vyberte tuto možnost a my vás e-mailem upozorníme na jakékoli změny stavu nabídky, například:
• Změna ceny;
• Nemovitost se zapojila do propagační nabídky;
• Nemovitost je rezervována nebo prodána;
• Další novinky týkající se nemovitosti.
• Nemovitost je stažena z prodeje;
Z odběru oznámení se můžete kdykoli snadno odhlásit.• Změny podmínek nabídky;
• Změna výše investice;
• Předmět investice byl plně realizován;
• Nabídka vypršela.
Pokud se v budoucnu rozhodnete, že tuto nabídku již nechcete sledovat, můžete se snadno odhlásit.
Chcete-li získat naprosto přesné informace o volných nemovitostech k prodeji v projektu a jejich aktuálních cenách, kontaktujte prosím naši kancelář na uvedených kontaktních údajích.
Snažíme se udržovat naše ceníky naprosto aktuální a správné, ale vzhledem k velkému počtu nových projektů v našem katalogu a velmi dynamickému prodeji je to často nemožné.
Děkujeme za pochopení!

...Jako osvědčený specialista pracuje Stonehard PREMIER na tržním umístění a prodeji řady nových stavebních projektů, jejichž realizaci nám svěřily přední podnikatelské společnosti v Bulharsku i v zahraničí...