Tristaen apartman s gledka ka Vitoša u kompleksu "Košer" s garazom
Cena:
495 000 € (3 960 €/m2)
*Ukazane cene i dostupnosti od slobodnih nekretnina u projektu su indikativne. Za aktuelne cenovne informacije, molimo vas da nas kontaktirate!
Ref. Broj: Kbs 139947 / 3592
Lokacija: Manastirski Livadi - East / Sofia karta
Tip na zgrada/kompleks: Stambeni
Površine stanova: 125 m2
Tipovi nekretnina u zgradi/kompleksu: Dvosobni stanovi
Ref. Broj: Kbs 139947 / 3592
Lokacija: Manastirski Livadi - East / Sofia
Tip na zgrada/kompleks: Stambeni
Klas na zgradi/kompleksu:
Površine stanova: 125 m2
Tipovi nekretnina u zgradi/kompleksu: Dvosobni stanovi
Stambeni prostor se nalazi na 6. spratu od 16 u prvom završenom fazi projekta, koji se sastoji od pet zgrada uvedenih u upotrebu.
Apartman ima ukupnu površinu od 125 m², od kojih je 15 m² zajedničkih delova, sa orijentacijom istok/jug i sledećim funkcionalnim rasporedom:
• ulazni hodnik
• dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjskim blokom
• dve spavaće sobe, jedna sa terasom
• jedna kupatilo sa toaletom
• odvojena toaleta
• dve terase
Uz nekretninu se nude parking mesto i podrum površine 29 m².
Pozicija apartmana pruža impresivne poglede na planinu i grad.
Stan se izdaje po BDS standardu, sa ugrađenom instalacijom za podno grejanje, povezanu na individualni gasni kotao. Predviđena su mesta za montažu klima uređaja.
Kompleks „Kosher“ se ističe modernom arhitekturom i visokokvalitetnim materijalima:
• fasada sa kombinacijom cigle u toplim bojama;
• prirodni kamen (travertin);
• metalni elementi u prelaznim nijansama;
• troslojni staklopaketi sa UV filterom za odličnu izolaciju.
Lokacija kombinuje brz pristup ključnim saobraćajnicama kao što su Okolovrasten put i bul. „Bulgaria“, sa blizinom planine i prostranim zelenim površinama.
Kompleks nudi:
• bogato ozelenjene parkovne zone;
• staze za šetnju i trčanje (500 m);
• zone za dečje igre i buduću dečju vrtić;
• kontrolu pristupa i održavanje.
Prednosti:
• sigurno i dobro organizovano stambeno okruženje;
• moderna arhitektura i funkcionalni rasporedi;
• odlična lokacija sa brzim pristupom gradu i prirodi;
• mogućnosti za aktivan način života.
Očekujemo Vaš upit
Ako želite da organizujete razgledanje nekretnine koja Vas interesuje ili da posetite neki od naših kancelarija, molimo Vas da nas kontaktirate. Da biste dogovorili dan i vreme za sastanak ili razgledanje, možete pozvati broj telefona naveden u oglasu ili poslati upit putem elektronske pošte. Naš konsultant će Vam pomoći sa svim potrebnim detaljima i dogovoriti vreme koje Vama odgovara.
Tražite odgovarajuću nekretninu za Vas?
Ne oklevajte da nas kontaktirate i ispričate nam o Vašim potrebama i preferencijama. Naš tim će sprovesti detaljno istraživanje tržišta kako bi Vam ponudio nekretnine koje tačno odgovaraju Vašim kriterijumima. Imamo izuzetno portofolio visokokvalitetnih i ekskluzivnih stanova, koji su dostupni samo našim klijentima. Da biste bili prvi koji će dobiti informacije o njima – kontaktirajte nas.
Dodatne usluge
Kao cenjeni klijent naše kompanije, imaćete privilegiju da besplatno koristite usluge našeg iskusnog pravnog tima. Pored toga, nudimo kompleksna rešenja koja uključuju imovinsko osiguranje, besplatne finansijske konsultacije, kao i povoljne uslove za finansiranje. Naše usluge se prostiru i na oblast preprodaje, izdavanja u zakup i upravljanja nekretninama. Obavljamo visokokvalitetne radove na popravkama i opremanju preko specijalizovanih firmi koje su deo naše korporativne grupe i naši dugogodišnji profesionalni partneri.
Mesto na karti
PRAVA
PRODAŽBA
PROJEKAT
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Бугарска karta
Klas na zgradi/kompleksu: Visok standard
Plošča: 116.34 m2
Cena: 256 000 € /// 2 200 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Бугарска karta
Plošča: 108.99 m2
Cena: 381 465 € /// 3 500 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman s dvor za prodaju u „Bel Vali“, m-t "Kambanite"
Mladost 4 / Sofia / Sofia / Бугарска karta
Plošča: 160.63 m2
Cena: 415 000 € /// 2 584 €/m2
Izaberite ovu opciju i obaveštavaćemo Vas putem imejla o promenama statusa ponude, na primer:
• Promena cene;
• Nekretnina je ušla u promotivnu ponudu;
• Nekretnina je rezervisana ili prodata;
• Druge novosti vezane za nekretninu.
• Nekretnina je skinuta sa prodaje;
Možete se lako odjaviti sa notifikacija kad god poželite.• Promene uslova ponude;
• Promena iznosa investicije;
• Predmet investicije je u potpunosti realizovan;
• Važenje ponude je isteklo.
Možete se lako odjaviti ako u budućnosti odlučite da više ne želite da pratite ovu ponudu.
Da biste dobili apsolutno tačne informacije o slobodnim nekretninama dostupnim za prodaju u projektu i njihovim aktuelnim cenama, molimo vas da kontaktirate našu kancelariju na navedene kontakt informacije.
Trudimo se da naše cenovnike održavamo apsolutno aktuelnim i tačnim, ali često to nije moguće zbog velikog broja novih projekata u našem katalogu i snažne dinamike prodaje.
Hvala vam na razumevanju!

...Kao dokazani stručnjak Stonehard PREMIER radi na tržišnom pozicioniranju i prodaji brojnih projekata novogradnje, čija je realizacija poverena od strane vodećih preduzetničkih kompanija u Bugarskoj i inostranstvu...