Jednopokojov? byty novostavba v po celém světě od osvědčených stavebně-podnikatelských společností - Stránka 35
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Vynikající dvoupokojový byt na první linii u moře ve Škorpilovci
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 104 m²
Cena: 135 200 € /// 1 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový penthouse s panoramatickou terasou v přímořském komplexu u pláže
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 189 m²
Cena: 299 000 € /// 1 582 €/m²
Byty na prodej v Pagani Tower, Business Bay
Business Bay / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 1 754 936 - 3 867 719 €
Ceny za m²: 8 647 - 14 636 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Butikové apartmány v novém moderním domě v centru Sofie
Center / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 567 630 € (bez DPH)
Ceny za m²: 4 500 €/m² (bez DPH)
Ovcha Kupel 2 / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Luxusní
Ceny nemovitostí: 358 290 - 432 900 €
Ceny za m²: 2 300 - 2 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Chernomorets / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 75.35 m²
Cena: 106 000 € /// 1 407 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nově postavené apartmány v moderním komplexu hned vedle pláže Ravda
Ravda / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 106 442 - 183 820 €
Ceny za m²: 1 490 - 1 702 €/m²
Byty na prodej v Cavalli Tower, Dubai Marina
Dubai Marina / Dubai / Emirát Dubaj / SAE mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: 2 765 472 - 6 091 349 €
Ceny za m²: 34 568 - 35 622 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní dvoupokojový apartmán 3 minuty od lanovky
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 56.53 m²
Cena: 80 000 € /// 1 415 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 218 512 - 394 758 €
Ceny za m²: 2 600 - 2 800 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v elitním komplexu na Jižní pláži v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 71.34 m²
Cena: 52 000 € /// 729 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvou pokojový byt na první linii u moře v Long Beach Resort, Škorpilovci
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 89 m²
Cena: 115 700 € /// 1 300 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
První linie. Apartmán s úchvatným výhledem na moře a pláž
Obzor / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 83 m²
Cena: 150 000 € /// 1 807 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na moře v komplexu na první linii
Balchik / Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 79.15 m²
Cena: 147 219 € /// 1 860 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmán "Princes" - vynikající nemovitost na první linii, s výhledem na moře
Balchik / Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 70 m²
Cena: 161 897 € /// 2 313 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Apartmány ve vynikajícím přímořském komplexu v Obzoru
Obzor / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
PRODEJ
PROJEKT
Rezidence Azurové pobřeží
Zornitsa / Burgas / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
PRODEJ
PROJEKT
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bulharsko mapa
Plocha: 94 m²
Cena: 196 497 € /// 2 090 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt se zahradou v budově s akt 16 v kv. "Boyana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Plocha: 59.89 m²
Cena: 200 000 € /// 3 339 €/m²
L’Avenue Premium Residences - prémiový komplex s vysokou kvalitou stavby na prestižní lokalitě
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulharsko mapa
Třída budovy: Hospodárný
Ceny nemovitostí: CENA NA VYŽÁDÁNÍ
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.