Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 31

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jasne i komfortowe studio w kompleksie z basenem w centralnej części Białej

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 39 m2

Cena: 53 000 € /// 1 359 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypiętrowa willa w zamkniętym kompleksie 200 metrów od plaży w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 135 m2

Cena: 383 000 € ///

EKSKLUZYWNY
PRAWA

La Bella – nowoczesne apartamenty w pobliżu Pafos

Geroskipou / Western Cyprus / Cypr mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 220 500 - 330 750

Ceny za m²: 3 463 - 3 759 €/m2

Apartamenty w nowym kompleksie butikowym składającym się z 4 budynków w dzielnicy „Prosław”

Proslav / Plovdiv / Plovdiv / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 90 000 - 155 000

Ceny za m²: 1 200 - 1 260 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w elitarnym kompleksie nadmorskim w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 70 m2

Cena: 99 000 € /// 1 414 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie w sercu Świętego Konstantyna i Heleny

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 96.40 m2

Cena: 270 000 € /// 2 801 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie w sercu Świętego Konstantyna i Heleny

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 70.40 m2

Cena: 195 000 € /// 2 770 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w strzeżonym kompleksie z basenem w Szkorpiłowcach

Shkorpilovtsi / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 65 m2

Cena: 83 000 € /// 1 277 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią 100 metrów od plaży w Rawdzie

Ravda / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 84.70 m2

Cena: 125 000 € /// 1 476 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema sypialniami w pobliżu stacji początkowej wyciągu w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 96 m2

Cena: 115 000 € /// 1 198 €/m2

Przestronne apartamenty w nowoczesnym The Symphony by Imtiaz, Nad Al Sheba 1

Nad Al Sheba 1 / Dubai / Emirat Dubaju / ZEA mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 393 676 - 1 112 610

Ceny za m²: 5 944 - 7 236 €/m2

Apartamenty w luksusowym nowym budynku obok parku „Zaimow” w dzielnicy „Oboriszte”

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 269 280 - 534 076

Ceny za m²: 3 969 - 4 171 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Tradycyjny dom w stylu bułgarskim w luksusowym kompleksie w Łozencu

Lozenets / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 242 m2

Cena: 349 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku mieszkalnym w dzielnicy „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 73.95 m2

Cena: 199 700 € /// 2 700 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie jednopokojowe z miejscem parkingowym w prestiżowym kompleksie Teatralna Park Residence

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 62.41 m2

Cena: 394 420 € /// 6 320 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie od strony południowej w OKINAWA Boutique Residence, obok szosy Simeonovsko

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 135.78 m2

Cena: 332 000 € /// 2 445 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku mieszkalnym obok NSA

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 73.56 m2

Cena: 195 000 € /// 2 651 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w kompleksie 100 metrów od plaży w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 53 m2

Cena: 115 000 € /// 2 170 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w kompleksie z basenem w centrum Słonecznego Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 50 m2

Cena: 64 000 € /// 1 280 €/m2

Apartamenty w nowym budynku przed budynkiem nr 14 w prestiżowej dzielnicy „Winica”

Vinitsa / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 98 000 - 183 200

Ceny za m²: 1 649 - 2 119 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dom jednorodzinny, trzykondygnacyjny z podwójnym garażem i wykończonym podwórkiem w Bełaszticy

Belashtitsa / Plovdiv / Bułgaria mapa

Obszar: 328 m2

Cena: 550 000 € ///

Apartamenty w nowym budynku o eleganckim wyglądzie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 69 500 - 130 896

Ceny za m²: 1 510 - 2 548 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy. „Bojana”, obok Blvd. \"Bułgaria\"

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 124.54 m2

Cena: 336 258 € /// 2 700 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w innowacyjnym kompleksie z udogodnieniami w dzielnicy. \"Bojana\"

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 116.63 m2

Cena: 285 744 € /// 2 450 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.