Nemovitosti a projekty novostaveb v Bulharsko od předních stavebních společností - Stránka 16
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
PRODEJ
PROJEKT
Vícepokojový byt se třemi ložnicemi v elegantním komplexu 200 m od moře v Nesebaru
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 135 m²
Cena: 243 540 € /// 1 804 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Nové byty v moderním rezidenčním domě ve městě Carevo
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy: Vysoký standard
Ceny nemovitostí: 80 660 - 181 780 €
Ceny za m²: 1 280 - 1 942 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový dům s vlastní zahradou, 100 m od pláže Achtopol
Ahtopol / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 151.12 m²
Cena: 289 500 € ///
PRODEJ
PROJEKT
Ahtopol / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Vysoký standard
Plocha: 104.10 m²
Cena: 186 500 € ///
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v uzavřeném komplexu s bazénem mezi Ravdou a Nessebrem
Nessebar / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 86 m²
Cena: 115 000 € /// 1 337 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v luxusním komplexu u moře ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 50 m²
Cena: 125 000 € /// 2 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Studio s výhledem na moře v prestižním komplexu mezi Sveti Vlas a Elenite
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 44 m²
Cena: 67 900 € /// 1 543 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Studio v krásném komplexu 350 m od pláže v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 38 m²
Cena: 63 000 € /// 1 658 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Byala (Varna) / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 148 m²
Cena: 130 000 € /// 878 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Dvouložnicový byt s výhledem na moře u pláže Gradina
Chernomorets / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 60 m²
Cena: 74 000 € /// 1 233 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt 500 m od Kakaо beach v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 84 m²
Cena: 93 500 € /// 1 113 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v uzavřeném komplexu na první linii u moře ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 99 m²
Cena: 220 000 € /// 2 222 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Čtyřpokojový apartmán v elitním komplexu s vybavením v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 121 m²
Cena: 189 000 € /// 1 562 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt 200 m od pláže Admiral v rekreační oblasti Zlatni Pjasatsi
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 87.61 m²
Cena: 131 415 € /// 1 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán v uzavřeném komplexu 150 m od moře v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 71 m²
Cena: 73 500 € /// 1 035 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný vícepokojový mezonet s panoramatickým výhledem v uzavřeném komplexu v kv "Bриз"
Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 354.09 m²
Cena: 458 335 € /// 1 294 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 45.80 m²
Cena: 71 115 € /// 1 553 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v luxusním komplexu v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 67 m²
Cena: 87 000 € /// 1 299 €/m²
m-t Sv. Nikola / Varna / Varna / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 465 000 - 485 000 €
Ceny za m²: 2 210 - 2 574 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní penthouse s výhledem na moře v uzavřeném komplexu v kv. "Briz"
Varna / Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 324.31 m²
Cena: 800 000 € /// 2 467 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s výhledem na moře v novém uzavřeném komplexu u Balčiku
/ Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 114.12 m²
Cena: 137 500 € /// 1 205 €/m²
Dvoupodlažní domy na prodej v Arapji
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 680 000 - 880 000 € (bez DPH)
Ceny za m²: 3 989 - 4 525 €/m² (bez DPH)
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na moře v novém komplexu u obce Topola
/ Dobrich / Bulharsko mapa
Plocha: 106 m²
Cena: 113 000 € /// 1 066 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Primorsko / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 93.49 m²
Cena: 138 600 € /// 1 483 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.