Nemovitosti a projekty novostaveb po celém světě od předních stavebních společností - Stránka 13
Nabídky nemovitostí v nově postavených nebo rozestavěných budovách a komplexech od zavedených stavebních a investičních společností v oblasti
Byty v nové budově s Akt 14 v prestižní čtvrti "Vinica"
Varna / Varna / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 98 000 - 183 200 €
Ceny za m²: 1 649 - 2 119 €/m²
Apartmány v novostavbě s elegantním vzhledem na Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Ceny nemovitostí: 69 500 - 130 896 €
Ceny za m²: 1 510 - 2 548 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán s impozantním výhledem na moře v Carevu
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 130 m²
Cena: 195 000 € /// 1 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt s výhledem na moře na první linii v Tsarevu
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 179.87 m²
Cena: 324 000 € /// 1 801 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na moře v komplexu s bazénem v Zlatni Pjasatsi
/ Varna / Bulharsko mapa
Plocha: 90 m²
Cena: 117 936 € /// 1 310 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán v novém komplexu nedaleko pláže Kavatsite a Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 75.74 m²
Cena: 109 900 € /// 1 451 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Slunný apartmán s jednou ložnicí v butikovém komplexu poblíž pláže Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 89.71 m²
Cena: 132 900 € /// 1 481 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Útulný třípokojový mezonet s výhledem na moře na první linii v Carevu
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 152.63 m²
Cena: 229 200 € /// 1 502 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní apartmán s jednou ložnicí v novém komplexu u moře
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 96.51 m²
Cena: 139 900 € /// 1 450 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový apartmán s frontálním výhledem na moře na první linii v Carevu
Tsarevo / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 126.25 m²
Cena: 189 600 € /// 1 502 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný apartmán s jednou ložnicí poblíž pláže Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 82.73 m²
Cena: 119 900 € /// 1 449 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový byt v elitním komplexu v Kavatci, město Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 100.45 m²
Cena: 145 900 € /// 1 452 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jednopokojový apartmán v butikovém komplexu v Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 65.07 m²
Cena: 94 900 € /// 1 458 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový apartmán s výhledem na bazén v butikovém komplexu v Kavaците
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 125.56 m²
Cena: 209 900 € /// 1 672 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v novém domě 450 metrů od moře v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 66.80 m²
Cena: 133 600 € /// 2 000 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový apartmán s panoramatickým výhledem na moře a hory ve Sveti Vlasu
Sveti Vlas / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 112 m²
Cena: 173 000 € /// 1 545 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s verandou a vlastním dvorem 150 m od pláže v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 61.40 m²
Cena: 103 000 € /// 1 678 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s výhledem na moře v komplexu na první linii v Slunečném pobřeží
Sunny Beach / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 57 m²
Cena: 135 000 € /// 2 368 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Nový byt na klíč s výhledem na bazén, vedle pláže Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 57.20 m²
Cena: 86 000 € /// 1 503 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Třípokojový apartmán s výhledem na moře, 20 metrů od pláže v Sozopolu
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 131.35 m²
Cena: 217 000 € /// 1 652 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Komfortní studio v novém domě v Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 46.78 m²
Cena: 84 204 € /// 1 800 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvougarsoniéra v krásném komplexu u pláže Kavatci, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 57.58 m²
Cena: 92 000 € /// 1 598 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt 150 m od pláže Kavatci, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 63.75 m²
Cena: 98 000 € /// 1 537 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Fungující restaurace v celoročním komplexu u pláže Kavatci, Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulharsko mapa
Plocha: 425 m²
Cena: 380 000 € ///
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.