Nabídky na jednopokojov? byty v v Bansko, Bulharsko na prodej
Nabídky nemovitostí v novostavbách a komplexech od osvědčených stavebních a developerských společností v oblasti
PRÁVA
Dvouložnicový byt s prostornou terasou v populárním komplexu v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 70.21 m²
Cena: 126 980 € /// 1 809 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Luxusně zařízený dvoupokojový byt v komplexu „Sv. Ivan Rilski“ v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 99.91 m²
Cena: 136 000 € /// 1 361 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný a světlý dvoupokojový apartmán v celoročním komplexu v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 79 m²
Cena: 125 999 € /// 1 595 €/m²
PRÁVA
Nový dvoupokojový apartmán v Belvedere Holiday Club v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 71.54 m²
Cena: 89 425 € /// 1 250 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Luxusní dvoupokojový byt 3 minuty od lanovky
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 60.54 m²
Cena: 105 000 € /// 1 734 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt, nacházející se v blízkosti lyžařského vleku v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 57 m²
Cena: 80 000 € /// 1 404 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 51.67 m²
Cena: 79 000 € /// 1 529 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný dvoupokojový byt s krbem v celoročně fungujícím komplexu
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 63.28 m²
Cena: 99 000 € /// 1 564 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný dvoupokojový apartmán, nacházející se blízko lyžařského vleku v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 72 m²
Cena: 84 000 € /// 1 167 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt v komplexu Aspen Valley v oblasti Pirin Golf
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 68 m²
Cena: 48 500 € /// 713 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový apartmán s přímým výhledem na sjezdovky v luxusním Regnum Hotelu
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 61.03 m²
Cena: 95 700 € /// 1 568 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný dvoupokojový byt s balkonem pár metrů od lyžařského vleku v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 90.20 m²
Cena: 135 300 € /// 1 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Zařízený dvoupokojový byt, nacházející se 200 metrů od lyžařského vleku v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 68 m²
Cena: 95 000 € /// 1 397 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Stylově zařízený dvoupokojový apartmán v uzavřeném komplexu, v blízkosti kabinkové lanovky
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 62.16 m²
Cena: 105 000 € /// 1 689 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt se dvěma balkony, v blízkosti Parku Pirin
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 61.47 m²
Cena: 76 838 € /// 1 250 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Světly dvoupokojový byt s výhledem na Pirin, umístěný v celoročním komplexu
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 67.95 m²
Cena: 108 000 € /// 1 589 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový apartmán, umístěný v elitním komplexu "Belvedere Holiday Club"
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 59 m²
Cena: 88 000 € /// 1 492 €/m²
PRÁVA
PRODEJ
PROJEKT
Nezařízený dvoupokojový byt se dvěma balkony na skvělé lokalitě v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 69.50 m²
Cena: 89 000 € /// 1 281 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt v populárním komplexu 400 m od lanovky
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Třída budovy/komplexu: Luxusní
Plocha: 53.23 m²
Cena: 59 990 € /// 1 127 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Prostorný a jižní dvoupokojový apartmán s panoramatickým výhledem na Pirin v komplexu Aspen Golf
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 81 m²
Cena: 97 200 € /// 1 200 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Jižní dvoupokojový byt s balkonem v novém luxusním komplexu 350 m od lyžařské zóny v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 63.89 m²
Cena: 95 835 € /// 1 500 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s balkonem v novém luxusním komplexu 350 m od lyžařské zóny v Bansku
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 67.76 m²
Cena: 94 864 € /// 1 400 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Dvoupokojový byt s balkonem a krásným výhledem v komplexu Panorama
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 53.52 m²
Cena: 65 000 € /// 1 214 €/m²
PRODEJ
PROJEKT
Renovovaný dvoupokojový byt se společným balkonem a krásným výhledem v komplexu
Bansko / Blagoevgrad / Bulharsko mapa
Plocha: 54.25 m²
Cena: 69 000 € /// 1 272 €/m²
Přihlaste se k odběru nejnovějších nabídek a projektů s podobnými charakteristikami!
Stonehard PREMIER je poradenská společnost, součást skupiny LUXIMMO GROUP, specializující se na prodej a marketing novostaveb v hodnotných projektech zavedených developerů. Každý den přidáváme do našeho portfolia nové nabídky nemovitostí a projektů, z nichž některé by mohly splňovat vaše požadavky. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili k odběru a včas dostávali veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami, jaké hledáte, zobrazené na této stránce. Pokud se následně rozhodnete, můžete se snadno odhlásit nebo upravit kritéria, podle kterých vám nové nabídky zasíláme.
Veškeré nové nabídky nemovitostí nebo projektů s podobnými charakteristikami budete dostávat e-mailem.
Můžete se snadno odhlásit nebo upravit požadovaná nastavení.
Категорията двустайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за лично ползване и инвестиция. Този тип имоти съчетават функционално разпределение, разумна квадратура и стабилна пазарна ликвидност. Те са предпочитан избор както от млади семейства и работещи професионалисти, така и от инвеститори.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на различни стратегии и бюджети.
Защо двустайните жилища са водещ избор?
Двустайният апартамент предлага оптимална комбинация между пространство и разходи. Разпределението с дневна и отделна спалня осигурява комфорт за самостоятелно живеене, за двойка или малко семейство, без ангажимента на по-голяма площ. Именно тази гъвкавост превръща сегмента в най-ликвидния на пазара.