Veliki stanovi novo stroitelstvo po celom svetu od utvrđenih stroitelno-predpriemachki kompaniji
Ponude nekretnina u novoizgrađenim ili zgradama u izgradnji i kompleksima od etabliranih građevinsko-investicionih kompanija u regionu
PRAVA
Mountain View Obelya - ekskluzivni apartmani u modernom kompleksu do metrostanice
Sofia / Sofia / Bugarska karta
Klas na zgradi: Standardan
Cene na imovinu: 117 026 - 286 483 €
Cene po m²: 1 550 - 1 900 €/m2
PRAVA
Andezit - inovativna zgrada s premium stanovima u kv. "Boyana"
Boyana / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Cene na imovinu: CENA NA UPIT
PRAVA
S-Tower - impresivna nova kula na bul. "G.M. Dimitrov"
Dianabad / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Klas na zgradi: Luksuozan
Cene na imovinu: 124 866 - 6 663 780 € (bez PDV-a)
Cene po m²: 2 450 - 6 000 €/m2 (bez PDV-a)
PRODAŽBA
PROJEKAT
Apartmani sa Smart Home sistemom u novom kompleksu u podnožju Vitoše
Boyana / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Klas na zgradi: Visok standard
Cene na imovinu: 433 172 - 510 240 € (bez PDV-a)
Cene po m²: 2 200 - 2 850 €/m2 (bez PDV-a)
Apartmani u novom stambenom kompleksu u podnožju Vitoše
m-t Gardova glava / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Klas na zgradi: Standardan
Cene na imovinu: 97 917 - 381 532 € (bez PDV-a)
Cene po m²: 1 542 - 1 958 €/m2 (bez PDV-a)
PRAVA
Synerga Premium Complex - prostor za život, inspirisan prirodom i gradom
Sofia / Sofia / Bugarska karta
Klas na zgradi: Luksuozan
Cene na imovinu: 269 874 - 897 056 € (bez PDV-a)
Cene po m²: 2 430 - 3 450 €/m2 (bez PDV-a)
PRAVA
Kompleks 7 Angels — luksuzni apartmani novo stroitelstvo u Borovets
Borovets / Sofia / Bugarska karta
Klas na zgradi: Luksuozan
Cene na imovinu: 164 844 - 773 406 € (bez PDV-a)
Cene po m²: 1 800 - 1 900 €/m2 (bez PDV-a)
Luksuzne kuće i apartmani u podnožju Vitoše
m-t Kambanite / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Klas na zgradi: Luksuozan
Cene na imovinu: 437 000 - 990 000 € (bez PDV-a)
Cene po m²: 1 862 - 2 203 €/m2 (bez PDV-a)
PRODAŽBA
PROJEKAT
RUHouse 2 - луксузни комплекс поред метроа и парка Лозенец
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Klas na zgradi: Luksuozan
Cene na imovinu: 230 000 - 575 000 € (bez PDV-a)
Cene po m²: 3 000 - 3 600 €/m2 (bez PDV-a)
PRODAŽBA
PROJEKAT
Mnogostean apartman za prodaju u rezidenciji Berlin Park Boyana
Boyana / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Plošča: 251.01 m2
Cena: 502 020 € /// 2 000 €/m2
PRAVA
PRODAŽBA
PROJEKAT
Dizajnerski apartman sa tri spavaće sobe na jezeru Pančarevo
/ Sofia / Bugarska karta
Plošča: 443 m2
Cena: 1 950 000 € /// 4 402 €/m2
Zgrade u novom inovativnom kompleksu u kv. "Hristo Smirnenski"
Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta
Cene na imovinu: 85 754 - 396 465 €
Cene po m²: 1 380 - 1 520 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Mnogostean apartman "do ključ" u elitnoj zgradi do Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 289 m2
Cena: 380 000 € /// 1 315 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Apartmani u moderna nova zgrada sa SPA i fitnes
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Klas na zgradi: Luksuozan
Cene na imovinu: 278 300 - 1 540 000 € (bez PDV-a)
Cene po m²: 2 154 - 2 882 €/m2 (bez PDV-a)
PRODAŽBA
PROJEKAT
Ekskluzivni apartmani do Park-hotel "Moskva" u kv. "Istok"
Iztok / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Klas na zgradi: Visok standard
Cene na imovinu: 436 000 - 1 477 000 € (bez PDV-a)
Cene po m²: 4 499 - 4 701 €/m2 (bez PDV-a)
PRODAŽBA
PROJEKAT
Модерна зграда са новим становима у ширем центру Бургаса
Bratya Miladinovi / Burgas / Burgas / Bugarska karta
Cene na imovinu: CENA NA UPIT
PRODAŽBA
PROJEKAT
Ekskluzivan četvorosoban apartman na obali mora u Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 250 m2
Cena: 1 038 000 € /// 4 152 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Moderan penthaus sa 3 spavaće sobe na prvoj liniji mora na Kavacima
Sozopol / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 287 m2
Cena: 950 000 € /// 3 310 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Apartman sa tri spavaće sobe i panoramom na more, šumu i bazen, do Sozopola
Sozopol / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 361.79 m2
Cena: 560 775 € /// 1 550 €/m2
Apartmani u novoj stambenoj zgradi pored metro stanice "Musagenica"
Durvenitsa / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Cene na imovinu: 423 690 - 509 522 €
Cene po m²: 2 360 - 2 600 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Penthaus sa neverovatnom terasom sa pogledom na more i plažu Kavaci
Sozopol / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 250 m2
Cena: CENA NA UPIT ///
PRODAŽBA
PROJEKAT
Apartman sa pogledom na Vitosha, u novoj zgradi sa SPA u "Dragalevci"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Klas na zgradi/kompleksu: Luksuozan
Plošča: 200.10 m2
Cena: 519 750 € /// 2 597 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Луксузни пентхаус са погледом на Витошу и Парк хотел „Москва“ у округу „Изток“
Iztok / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Klas na zgradi/kompleksu: Visok standard
Plošča: 314.22 m2
Cena: 1 477 000 € /// 4 701 €/m2
Apartmani moderno novo stroitеljstvo u kv. "Boyana", r-n "Kinocentar III"
Boyana / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Cene na imovinu: 207 141 - 582 568 € (bez PDV-a)
Cene po m²: 2 200 - 2 719 €/m2 (bez PDV-a)
Abonirajte se za naj-novije ponude i projekte sa sličnim karakteristikama!
Stonehard PREMIER je konsultantska kompanija, deo LUXIMMO GROUP, specijalizovana za prodaju i marketing nekretnina novogradnje u vrednim projektima renomiranih građevinskih preduzetnika.
Svakog dana u naš portfolio se dodaju nove ponude za nekretnine i projekte, od kojih neke mogu odgovarati Vašoj potražnji. Zato Vam preporučujemo da se pretplatite kako biste pravovremeno dobijali svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama kao one koje tražite, prikazane na ovoj stranici.
Ukoliko kasnije odlučite, lako se možete odjaviti ili korigovati kriterijume po kojima želite da Vam šaljemo nove ponude.
Primaćete putem mejla svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama.
Možete lako da se odjavite ili da korigujete željene parametre.
Категорията многостайни апартаменти в България е насочена към купувачи, които търсят мащаб, функционалност и дългосрочна стойност. Това са имоти с четири и повече стаи, които осигуряват просторна жилищна среда, подходяща за големи семейства, многочленни домакинства или клиенти с високи изисквания към личното пространство.
В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани имоти в София, Пловдив, Варна, Бургас и водещи курорти с престижна локация и инвестиционен потенциал.