Veliki stanovi novo stroitelstvo po celom svetu od utvrđenih stroitelno-predpriemachki kompaniji - Stranica 2

Ponude nekretnina u novoizgrađenim ili zgradama u izgradnji i kompleksima od etabliranih građevinsko-investicionih kompanija u regionu

Apartmani u nov, multifunkcionalan kompleks blizu metroa u kv. "Ovcha Kupel 1"

Ovcha Kupel 1 / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Klas na zgradi: Visok standard

Cene na imovinu: 154 000 - 685 000

Cene po m²: 2 000 - 2 700 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Новоизграђени станови у луксузном комплексу поред Веслачке базе

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

PROJEKAT

Šedjover nad gradom - ultraluksuzan penthaus s 360° panoramom, na bul. "Bulgaria"

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 311 m2

Cena: CENA NA UPIT ///

NOVA
OFERTA

Apartmani u Bomonti by Rotana - luksuzna zgrada u prestižnom kvartu u Istanbulu

PROJEKAT

Prostoren petstaen apartman u nov luksuzen kompleks u kv. "Čajka"

Chayka / Varna / Varna / Bugarska karta

Plošča: 206 m2

Cena: 840 000 € /// 4 078 €/m2

PROJEKAT

Ekskluzivan četvorosoban stan u elitnom kompleksu Gloria Palace Residence

Gorna Banya / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 240 m2

Cena: 670 000 € /// 2 792 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Impresivan porodični apartman sa parking mestima u elitnom zatvorenom kompleksu

Vitosha / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Standardan

Plošča: 183 m2

Cena: 740 000 € /// 4 044 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Penthaus s gledka ka Vitoša i opcija za dva garaza do "Simeonovsko shose"

Vitosha / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 300 m2

Cena: 615 500 € /// 2 052 €/m2

Butikovi apartmani u luksuznoj novoj zgradi u "Malinova dolina"

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Klas na zgradi: Luksuozan

Cene na imovinu: 174 575 - 371 115

Cene po m²: 2 500 - 2 700 €/m2

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Panoramski stan sa tri spavaće sobe i dva parking mesta pored Grebne baze

Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Plošča: 222 m2

Cena: 355 000 € /// 1 599 €/m2

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Prostoran četvorosoban apartman u prestižnom Royal Garden 2

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Plošča: 206.70 m2

Cena: 478 400 € /// 2 314 €/m2

Serdika / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Cene na imovinu: 218 227 - 926 649(bez PDV-a)

Cene po m²: 1 550 - 2 050 €/m2 (bez PDV-a)

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Impresivan četvorosoban stan u luksuznoj zgradi "Diamant 1"

Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 308.10 m2

Cena: 1 216 995 € /// 3 950 €/m2

Novi apartmani u potpuno restauriranoj zgradi na 100 m od mora u Kavali

Kavala / Kavala / Grčka karta

Klas na zgradi: Standardan

Cene na imovinu: CENA NA UPIT

Apartmani u modernom novom kompleksu sa mešovitom namenom u Burgasu

Slaveykov / Burgas / Burgas / Bugarska karta

Klas na zgradi: Visok standard

Cene na imovinu: 97 969 - 293 161

Cene po m²: 1 390 - 1 690 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Penthaus u podnožju Vitoše, u novoj zgradi sa SPA centrom i fitnesom

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Luksuozan

Plošča: 562.75 m2

Cena: 1 540 000 € /// 2 737 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Elegantan apart hotel na prvoj liniji u Primorsko – investicija sa morskom panoramom

Primorsko / Burgas / Bugarska karta

Cene na imovinu: 66 803 - 871 107

Cene po m²: 1 390 - 1 761 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Apartman sa tri spavaće sobe u novoj zgradi sa SPA i fitnesom u "Dragalevci"

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Luksuozan

Plošča: 200.10 m2

Cena: 537 075 € /// 2 684 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Mnogoetažni apartman sa velikim terasama, u novoj zgradi sa SPA i fitnesom

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Luksuozan

Plošča: 182.43 m2

Cena: 552 048 € /// 3 026 €/m2

Komforni porodični stanovi u novoj zgradi pored bul. "Car Boris III"

Sofia / Sofia / Bugarska karta

Cene na imovinu: 175 000 - 450 000

Cene po m²: 1 997 - 2 234 €/m2

Apartmani u elegantnom kompleksu sa medicinskom orijentacijom u Sv. Sv. Konstantin i Elena

St. Constantine and Elena / Varna / Bugarska karta

Klas na zgradi: Luksuozan

Cene na imovinu: 301 532 - 938 141

Cene po m²: 3 500 - 4 440 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Luksuzan, panoramski penthaus sa pogledom na Vitosha, pored Loven park

Vitosha / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 532 m2

Cena: 1 550 000 € /// 2 914 €/m2

Apartmani u Sea Cliff by Imtiaz - moderna zgrada sa sadržajima u Dubai Islands

Dubai Islands / Dubai / Emirate Dubai / OAE karta

Klas na zgradi: Visok standard

Cene na imovinu: 463 880 - 1 616 550

Cene po m²: 4 283 - 7 288 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Mnogostean penthaus s panoramnom gledkom ka moru u Sv. Sv. Konstantin i Elena

St. Constantine and Elena / Varna / Bugarska karta

Plošča: 197 m2

Cena: 900 000 € /// 4 569 €/m2

Abonirajte se za naj-novije ponude i projekte sa sličnim karakteristikama!

Stonehard PREMIER je konsultantska kompanija, deo LUXIMMO GROUP, specijalizovana za prodaju i marketing nekretnina novogradnje u vrednim projektima renomiranih građevinskih preduzetnika.
Svakog dana u naš portfolio se dodaju nove ponude za nekretnine i projekte, od kojih neke mogu odgovarati Vašoj potražnji. Zato Vam preporučujemo da se pretplatite kako biste pravovremeno dobijali svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama kao one koje tražite, prikazane na ovoj stranici.
Ukoliko kasnije odlučite, lako se možete odjaviti ili korigovati kriterijume po kojima želite da Vam šaljemo nove ponude.

Primaćete putem mejla svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama.

Možete lako da se odjavite ili da korigujete željene parametre.

Категорията многостайни апартаменти в България е насочена към купувачи, които търсят мащаб, функционалност и дългосрочна стойност. Това са имоти с четири и повече стаи, които осигуряват просторна жилищна среда, подходяща за големи семейства, многочленни домакинства или клиенти с високи изисквания към личното пространство.

В портфолиото на Stonehard Premier ще откриете селектирани имоти в София, Пловдив, Варна, Бургас и водещи курорти с престижна локация и инвестиционен потенциал.

Пространството като стратегическо предимство

Многостайният апартамент предлага ясно разграничение между дневна и нощна зона, няколко спални, две или повече бани, както и допълнителни помещения като гардеробни, складове или кабинети. Подобно разпределение позволява на всеки член на домакинството да разполага със собствено пространство, без компромис с общите зони за събиране и социален живот.