Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 21
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor într-un complex pe prima linie de plaja "Oasis", Lozenets
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 99.02 m²
Preţ: 148 000 € /// 1 495 €/m²
DREPTURI
Taray Residences – apartamente noi la 6 minute de plaja din Estepona
Estepona / Andalusia / Spania hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 743 000 - 1 338 000 €
Prețuri pe m²: 4 989 - 8 525 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Casă cu curte, locuri de parcare și panoramă la mare, la 100 m de plaja Kavaci
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 192.25 m²
Preţ: 360 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Case cu curte, locuri de parcare și vedere la mare, la 100 m de plaja Kavatsi
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 360 000 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 1 873 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Art - apartament de două camere cu design în cartierul "Briz"
Briz / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 80 m²
Preţ: 249 000 € /// 3 113 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex închis în k.k. Zlatni Piasăci
Golden Sands / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 111 m²
Preţ: 140 000 € /// 1 261 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere pe prima linie la mare în k.k. Zlatni Piasăci
Golden Sands / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 119 m²
Preţ: 219 000 € /// 1 840 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio cu terasă spațioasă cu vedere panoramică la mare în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 100 m²
Preţ: 77 500 € /// 775 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse mobilat într-un complex pe prima linie la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 165 m²
Preţ: 249 900 € /// 1 515 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare și vedere frontală la mare, pe prima linie în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 114 m²
Preţ: 265 000 € /// 2 325 €/m²
Diferite tipuri de apartamente în Aquamont, Umm Al Quwain
Umm Al Quwain / Emiratul Umm Al Quwain / EAU hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 260 552 - 1 173 731 €
Prețuri pe m²: 5 044 - 5 712 €/m²
Apartamente într-o clădire modernă într-o zonă în curs de dezvoltare în Burgas
Madika / Burgas / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 77 840 - 185 490 €
Prețuri pe m²: 1 600 - 1 800 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare într-un complex închis în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 140.12 m²
Preţ: 117 000 € /// 835 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un hotel excelent pe prima linie în orașul Primorsko
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 94.89 m²
Preţ: 140 000 € /// 1 475 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de trei camere luxos pe prima linie cu vedere la mare și pădure
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 138.11 m²
Preţ: 220 000 € /// 1 593 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament modern mobilat într-un complex boutique în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard
Zonă: 102.11 m²
Preţ: 165 000 € /// 1 616 €/m²
Case unifamiliale într-un complex nou, cu porți închise, în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 280 000 - 680 000 €
Prețuri pe m²: 1 700 - 2 360 €/m²
Apartamente într-o clădire modernă la 700 m de mare în Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 67 800 - 143 310 €
Prețuri pe m²: 1 500 - 1 500 €/m²
Apartamente într-o clădire rezidențială nou construită, la 700 m de mare, în Pomorie
Pomorie / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 88 920 - 160 110 €
Prețuri pe m²: 1 500 - 1 500 €/m²
Apartamente de vânzare în Arthouse Residence, Al Marjan Island
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emiratul Ras Al Khaimah / EAU hartă
Clasa de construcție: Standard
Prețurile proprietăților: 371 572 - 913 890 €
Prețuri pe m²: 5 170 - 6 557 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere frontală la mare lângă plaja Nestinarka
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 71.55 m²
Preţ: 104 900 € /// 1 466 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Varna View - apartament cu două camere cu terasă impresionantă și vedere într-un complex închis în Varna
Asparuhovo / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 167 m²
Preţ: 175 000 € /// 1 048 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex boutique SPA în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 91 m²
Preţ: 129 000 € /// 1 418 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse panoramic cu trei dormitoare și vedere splendidă la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 302.13 m²
Preţ: 370 000 € /// 1 225 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.