Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 19
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră într-un complex rafinat lângă mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 31 m²
Preţ: 70 000 € /// 2 258 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat într-un complex la 100 de metri de mare, lângă Parcul Sud
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 43 m²
Preţ: 65 000 € /// 1 512 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu mai multe camere și trei dormitoare într-un complex elegant la 200 m de mare în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 135 m²
Preţ: 243 540 € /// 1 804 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente noi într-o clădire rezidențială modernă din orașul Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 80 660 - 181 780 €
Prețuri pe m²: 1 280 - 1 942 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Casă nouă cu curte proprie, la 100 m de plaja din Ahtopol
Ahtopol / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 151.12 m²
Preţ: 289 500 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Casă dublă cu design modern la 100 m de plaja din Ahtopol
Ahtopol / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 104.10 m²
Preţ: 186 500 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex închis cu piscină între Ravda și Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 86 m²
Preţ: 115 000 € /// 1 337 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex elegant lângă mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 50 m²
Preţ: 125 000 € /// 2 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio cu panoramă la mare într-un complex de prestigiu între Sveti Vlas și Elenite
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 44 m²
Preţ: 67 900 € /// 1 543 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio într-un complex frumos la 350 m de plajă în Slănčev brâg
Tsentar / Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 38 m²
Preţ: 63 000 € /// 1 658 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere în complex închis cu piscină în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 148 m²
Preţ: 130 000 € /// 878 €/m²
Tierra Viva de Lamborghini - case de lux cu facilități premium lângă Benahavis
Marbella / Andalusia / Spania hartă
Prețurile proprietăților: 8 488 653 - 12 254 665 €
Prețuri pe m²: 9 812 - 11 250 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu panoramă la mare lângă plaja Gradina
Chernomorets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 60 m²
Preţ: 74 000 € /// 1 233 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere la 500 m de Kakao Beach în Slănčev Brig
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 84 m²
Preţ: 93 500 € /// 1 113 €/m²
Apartamente confortabile cu un dormitor lângă plajă în Keramoti
Keramoti / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 117 000 €
Prețuri pe m²: 3 008 €/m²
Apartamente confortabile în White Dream Breeze, Skala Rahoni, insula Thassos
Skala Rachoni / Thasos / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 156 000 - 189 000 €
Prețuri pe m²: 2 750 - 2 804 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex închis pe prima linie la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 99 m²
Preţ: 220 000 € /// 2 222 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu patru camere într-un complex de elită cu facilități în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 121 m²
Preţ: 189 000 € /// 1 562 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere la 200 m de plaja Admiral în stațiunea Zlatni Piasăci
Golden Sands / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 87.61 m²
Preţ: 131 415 € /// 1 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex închis la 150 m de mare în Slănčev brâg
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 71 m²
Preţ: 73 500 € /// 1 035 €/m²
Apartamente exclusiviste cu vedere la mare în Marea, Costa Del Sol
Estepona / Andalusia / Spania hartă
Prețurile proprietăților: 1 400 000 - 3 650 000 €
Prețuri pe m²: 6 278 - 6 600 €/m²
Apartamente pe prima linie la mare în The Million Complex, Asprovalta
Asprovalta / Thessaloniki / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 190 000 - 920 000 €
Prețuri pe m²: 2 857 - 6 040 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios tip duplex cu mai multe camere și panoramă într-un complex închis în cartierul "Briz"
Briz / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 354.09 m²
Preţ: 458 335 € /// 1 294 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio pe prima linie într-un hotel de prestigiu în orașul Primorsko
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 45.80 m²
Preţ: 71 115 € /// 1 553 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.