Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 21

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na morze w zamkniętym kompleksie w Byali

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 140.12 m2

Cena: 117 000 € /// 835 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament w doskonałym hotelu w pierwszej linii miasta. Primorsko

Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 94.89 m2

Cena: 140 000 € /// 1 475 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z dwiema sypialniami na pierwszej linii z widokiem na morze i las

Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 138.11 m2

Cena: 220 000 € /// 1 593 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowocześnie urządzone mieszkanie w butikowym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 102.11 m2

Cena: 165 000 € /// 1 616 €/m2

Domy jednorodzinne w nowym zamkniętym kompleksie w Nesebyrze

Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 280 000 - 680 000

Ceny za m²: 1 700 - 2 360 €/m2

Apartamenty w nowoczesnym budynku 700 m od morza w Pomorie

Pomorie / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 67 800 - 143 310

Ceny za m²: 1 500 - 1 500 €/m2

Apartamenty w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym 700 m od morza w Pomorie

Pomorie / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 88 920 - 160 110

Ceny za m²: 1 500 - 1 500 €/m2

Apartamenty na sprzedaż w Arthouse Residence, Al Marjan Island

Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirat Ras Al Khaimah / ZEA mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 371 572 - 913 890

Ceny za m²: 5 170 - 6 557 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią i widokiem na morze tuż przy plaży Nestinarka

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 71.55 m2

Cena: 104 900 € /// 1 466 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Varna View - apartament z jedną sypialnią, imponującym tarasem i widokiem na ogrodzonym osiedlu w Warnie

Asparuhovo / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 167 m2

Cena: 175 000 € /// 1 048 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w butikowym kompleksie SPA w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 91 m2

Cena: 129 000 € /// 1 418 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Panoramiczny penthouse z trzema sypialniami i wspaniałym widokiem na morze w Saint Vlas

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 302.13 m2

Cena: 370 000 € /// 1 225 €/m2

Waldorf Astoria Residences Miami – miejsce, w którym historia spotyka się z przyszłością

Downtown / Miami / Florida / USA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 2 667 252 - 9 358 613

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w elitarnym ośrodku golfowym niedaleko Kawarny

Balchik / Dobrich / Bułgaria mapa

Obszar: 158.58 m2

Cena: 269 500 € /// 1 699 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie nad brzegiem morza w Byali

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 77.55 m2

Cena: 110 000 € /// 1 418 €/m2

Nexo Residence North Beach - zaprojektowany do życia, posiadania i wynajmu

Miami / Florida / USA mapa

Klasa budynku: Luksusowy

Ceny nieruchomości: 512 715 - 1 592 522

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie z udogodnieniami w Carewie

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 92.44 m2

Cena: 112 000 € /// 1 212 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 73.50 m2

Cena: 84 000 € /// 1 143 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w pobliżu plaży Nestinarka, Carewo

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 74.05 m2

Cena: 88 000 € /// 1 188 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w kompleksie w pobliżu plaży Nestinarka, Carewo

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 82.78 m2

Cena: 94 000 € /// 1 136 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwa apartamenty z jedną sypialnią w kompleksie przy plaży Nestinarka, Carewo

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 104.13 m2

Cena: 108 000 € /// 1 037 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwa studia w kompleksie z udogodnieniami, w pobliżu plaży Nestinarka, Carewo

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 85 m2

Cena: 99 000 € /// 1 165 €/m2

Mieszkania w nowym budynku mieszkalnym w Czernomorec

Chernomorets / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 83 000 - 145 000

Ceny za m²: 1 050 - 1 341 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w Bałcziku

Balchik / Dobrich / Bułgaria mapa

Obszar: 145.41 m2

Cena: 216 699 € /// 1 490 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.