Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 23
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
Apartamente în Eriphyle B - complex nou, la doar 200 m de plaja din Skala Rahoni
Skala Rachoni / Thasos / Grecia hartă
Prețurile proprietăților: 155 500 - 172 500 €
Prețuri pe m²: 2 797 - 2 804 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere la piscină, într-un complex de primă clasă în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 52 m²
Preţ: 99 000 € /// 1 904 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere aproape de Cacao Beach, în Sunny View Central 7
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 65.75 m²
Preţ: 119 950 € /// 1 824 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere în Sunny View Central, lângă Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 58.92 m²
Preţ: 79 895 € /// 1 356 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Nou, penthouse cu trei camere și terasă mare, aproape de Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 176.32 m²
Preţ: 199 929 € /// 1 134 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere panoramică la mare aproape de plaja Kabakum
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 142 m²
Preţ: 239 500 € /// 1 687 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament confortabil cu două camere și panoramă la mare în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 115.74 m²
Preţ: 100 000 € /// 864 €/m²
DREPTURI
Apartamente într-un complex nou la 20 de metri de plajă în Nea Kerdilia
Nea Kardylia / Serres / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 83 125 - 225 000 €
Prețuri pe m²: 715 - 2 500 €/m²
Apartamente luxoase cu vedere la mare, la câțiva metri de plaja din Kavala
Kavala / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 97 500 - 239 500 €
Prețuri pe m²: 3 050 - 3 613 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio nou într-un complex modern închis în m-t Alen Mak
Alen Mak / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 37.10 m²
Preţ: 52 972 € /// 1 428 €/m²
Apartamente confortabile în Antigoni B - complex nou în Paralia Ofrynio
Paralia Ofriniou / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 121 000 - 147 000 €
Prețuri pe m²: 2 249 - 2 256 €/m²
Apartamente cu trei camere în Leto - complex nou, la 230 m de plajă
Paralia Ofriniou / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 156 000 €
Prețuri pe m²: 2 689 €/m²
Apartamente cu două dormitoare în Ermioni - complex la 250 m de plajă
Paralia Ofriniou / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 140 000 - 156 000 €
Prețuri pe m²: 2 300 - 2 357 €/m²
Apartament cu trei camere în Yvonne - complex nou la 270 m de plajă
Paralia Ofriniou / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 155 000 €
Prețuri pe m²: 2 496 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Marina - apartament cu două camere cu vedere la mare într-o clădire întreținută în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 87 m²
Preţ: 77 000 € /// 885 €/m²
Apartamente într-o clădire modernă într-o zonă nou dezvoltată din Burgas
Slaveykov / Burgas / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 110 154 - 216 150 €
Prețuri pe m²: 1 650 - 1 700 €/m²
Locuințe de vânzare în Hermes, Paralia Ofrinio
Paralia Ofriniou / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 132 000 - 193 000 €
Prețuri pe m²: 2 250 - 2 610 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor într-un complex elegant pe falezele mării
Ahtopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 73.55 m²
Preţ: 165 488 € /// 2 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat într-un complex elegant pe stâncile marine
Ahtopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 37.79 m²
Preţ: 83 138 € /// 2 200 €/m²
Case cu două etaje în Elea Luxury - un complex modern în Paralia Ofrinio
Paralia Ofriniou / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 202 500 - 250 000 €
Prețuri pe m²: 2 837 - 3 250 €/m²
Apartamente într-o clădire nouă modernă, aproape de plaja Skala Rahoni
Skala Rachoni / Thasos / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 153 000 - 174 000 €
Prețuri pe m²: 2 501 - 2 504 €/m²
Apartamente confortabile în complex, la doar 70 de metri de plajă
Skala Rachoni / Thasos / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: PREȚ LA CERERE
VÂNZARE
PROIECT
Spațiu comercial pe prima linie la mare în stațiunea Lozenets
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 35.23 m²
Preţ: 63 414 € ///
Apartamente moderne în complexul Dolphin 2 - lângă mare în orașul Kavala, Grecia
Kavala / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 285 500 - 319 000 €
Prețuri pe m²: 3 125 - 5 000 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.