Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 22
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
Waldorf Astoria Residences Miami - locul unde istoria și viitorul se întâlnesc
Downtown / Miami / Florida / SUA hartă
Clasa de construcție: Premium
Prețurile proprietăților: 2 667 252 - 9 358 613 €
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare într-un resort de golf de elită lângă Kavarna
Balchik / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 158.58 m²
Preţ: 269 500 € /// 1 699 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex închis pe malul mării în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 77.55 m²
Preţ: 110 000 € /// 1 418 €/m²
Nexo Residence North Beach - conceput pentru locuit, deținere și închiriere
Miami / Florida / SUA hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 512 715 - 1 592 522 €
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex închis cu facilități în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 92.44 m²
Preţ: 112 000 € /// 1 212 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor într-un complex închis cu facilități în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 73.50 m²
Preţ: 84 000 € /// 1 143 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor aproape de plaja Nestinarka, Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 74.05 m²
Preţ: 88 000 € /// 1 188 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex aproape de plaja Nestinarka, Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 82.78 m²
Preţ: 94 000 € /// 1 136 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Două apartamente cu o cameră într-un complex lângă plaja Nestinarka, Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 104.13 m²
Preţ: 108 000 € /// 1 037 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Două studiouri într-un complex cu facilități, aproape de plaja Nestinarka, Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 85 m²
Preţ: 99 000 € /// 1 165 €/m²
Apartamente într-o clădire rezidențială nouă în Chernomorets
Chernomorets / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 83 000 - 145 000 €
Prețuri pe m²: 1 050 - 1 341 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere panoramică la mare în Balchik
Balchik / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 145.41 m²
Preţ: 216 699 € /// 1 490 €/m²
DREPTURI
Apartamente și penthouse-uri de lux în Pine Hill, Fuengirola
Fuengirola / Andalusia / Spania hartă
Clasa de construcție: Standard
Prețurile proprietăților: 319 000 - 389 000 €
Prețuri pe m²: 4 138 - 5 257 €/m²
Cipriani Residences Miami - apartamente într-un complex cu ospitalitate legendară
Brickell / Miami / Florida / SUA hartă
Clasa de construcție: Premium
Prețurile proprietăților: 1 588 220 - 3 785 692 €
DREPTURI
Vile de lux cu vedere la mare în inima orașului Real de la Quinta, Marbella
Marbella / Andalusia / Spania hartă
Clasa de construcție: Premium
Prețurile proprietăților: 5 995 000 - 6 995 000 €
Prețuri pe m²: 8 707 - 10 535 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere la mare la 150 m de plajă în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 63 m²
Preţ: 115 000 € /// 1 825 €/m²
Mercedes-Benz Places - apartamente într-un complex premium din Miami, SUA
Brickell / Miami / Florida / SUA hartă
Clasa de construcție: Premium
Prețurile proprietăților: 624 223 - 3 240 131 €
VÂNZARE
PROIECT
Casă modernă cu două etaje tip townhouse la 200 de metri de plajă în Sarafovo
Sarafovo / Burgas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 134 m²
Preţ: 365 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Maisonette mobilată cu un dormitor lângă plaja din Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 99.65 m²
Preţ: 180 865 € /// 1 815 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Maisonette cu două dormitoare într-un complex cu facilități lângă plaja din Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 100.12 m²
Preţ: 181 718 € /// 1 815 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere la mare și piscină, pe prima linie în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 56.55 m²
Preţ: 134 000 € /// 2 370 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu mai multe camere cu vedere la mare în Sv. Sv. Konstantin și Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 234 m²
Preţ: 1 000 000 € /// 4 274 €/m²
Apartamente cu trei camere într-un complex nou, la doar 250 m de plaja din Paralia Ofrynio
Paralia Ofriniou / Kavala / Grecia hartă
Prețurile proprietăților: 125 000 - 132 500 €
Prețuri pe m²: 2 498 - 2 501 €/m²
Apartamente și case într-un complex nou la 200 m de plaja insulei Thassos
Skala Sotiros / Thasos / Grecia hartă
Prețurile proprietăților: 103 500 - 524 000 €
Prețuri pe m²: 2 147 - 2 853 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.