NOVA
OFERTA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Šedjover nad gradom - ultraluksuzan penthaus s 360° panoramom, na bul. "Bulgaria"

Cena:

CENA NA UPIT

*Ukazane cene i dostupnosti od slobodnih nekretnina u projektu su indikativne. Za aktuelne cenovne informacije, molimo vas da nas kontaktirate!

Ref. Broj: SOF-140117 / 1902

Lokacija: Manastirski Livadi - East / Sofia karta

Tip na zgrada/kompleks: Stambeni

Površine stanova: 311 m2

Tipovi nekretnina u zgradi/kompleksu: , Veliki stanovi

Ref. Broj: SOF-140117 / 1902

Lokacija: Manastirski Livadi - East / Sofia

Tip na zgrada/kompleks: Stambeni

Klas na zgradi/kompleksu:  

Površine stanova: 311 m2

Tipovi nekretnina u zgradi/kompleksu: , Veliki stanovi

Opis projekta
Predstavljamo trofejni penthaus – impresivan imot sa emblematičnim prisustvom, smešten na poslednjem 15. spratu u prestižnoj zgradi na bul. "Bulgaria".

Ovo je rezidencija stvorena za cenioce velikih prostora, apsolutne diskrecije i bezkompromisnog komfora. Imot nudi privatni pristup sa dva lifta koja ulaze direktno u stan – retko viđeno rešenje koje garantuje maksimalni osećaj privatnosti i prestiža.

Lokacija je među najpoželjnijim u južnom delu Sofije – na ključnom gradskom bulevaru, sa brz pristup do Okolovrasten put, u neposrednoj blizini Pulse Fitness & Spa, MBAL "Sv. Sofia", Bulgaria Mall i svih potrebnih sadržaja za dinamičan gradski život.

Odmah pri ulasku ostavljaju utisak panoramski francuski prozori, prirodna svetlost i osećaj prostranosti. Penthaus je u potpunosti okružen velikim terasama koje otkrivaju 360-stepeni pogled tokom cele godine na Vitoshu i gradski siluetu Sofije. Nedostatak neposrednih komšija i visoka pozicija obezbeđuju retko viđeni mir, prostor i diskreciju.

Enterijer je realizovan po individualnom dizajnerskom projektu, u koji su ugrađeni visokokvalitetni prirodni materijali, precizni detalji i savremena tehnološka rešenja.

Među glavnim akcentima su:

• svetleće kolone i umetnički paneli od prirodnog oniksa;

• prvoklasni parket od masivnog drveta, postavljen u klasični dezen „riblja kost“;

• magnetno šinsko osvetljenje sa usmeravajućim spotovima i butik osvetljenjem;

• unutrašnja vrata sa skrivenim kasama tip Invisible Doors, obložena drvenim furnirom i kamenom;

• luksuzni bezšavni umivaonici i detalji od Corian-a u sanitarnim prostorijama;

• visokokvalitetni kućni aparati AEG;

• visokoefikasna toplotna pumpa Daikin, dopunjena gasnim grejanjem, bojlerom i kaminom.

Raspored

Raspored je organizovan sa pažnjom na prostor i glatki prelaz između različitih zona. Ulazna zona dočekuje direktno sa lifta i vodi ka impresivnoj dnevnoj sobi sa panoramskim staklenim površinama i obiljem prirodne svetlosti.

Zona za relaksaciju je opremljena visokokvalitetnim mekim nameštajem u zemljanim tonovima, velurnim foteljama i impresivnim klub stolom od oniksa. Linearni bio-kamin je elegantno integrisan ispod multimedijalnog ekrana i uokviren luksuznom keramikom sa sjajnim efektom, stvarajući atmosferu udobnosti i sofisticiranosti.

Trpezarija je rešena masivnim dizajnerskim stolom od prirodnog kamena, dopunjenim tapaciranim stolicama i butik lusterom sa kožnim detaljima.

Kuhinja je kompaktna i izuzetno elegantno integrisana u prostor tako da zadrži čiste linije i osećaj volumena u dnevnoj zoni. Izrađena je do plafona od prirodnog drvnog furnira sa naglašenom teksturom, sa radnim površinama i zidnim panelom od visokokvalitetnog kvarca i potpuno ugrađenom premium tehnikom.

Hodnik kombinuje ogledalne površine, drvenu lamperiju i prelazni oniks koji vode ka tri spavaće sobe.

Svaka od spavaćih soba je projektovana kao samostalni, prostrani i privatni oaza. Nameštaj je izrađen po individualnom dizajnerskom projektu sa prirodnim drvetom, visokokvalitetnim tekstilom i pažljivo odabranim dekorativnim elementima. Prostorije imaju francuske prozore, od kojih su neki sa zaobljenim arhitektonskim oblicima, obezbeđujući obilje svetlosti i impresivne poglede na Vitoshu i grad.

Zidne obloge kombinuju moderne 3D geometrijske reljefe, tekstilne panele i klasičnu lamperiju, a svaka spavaća soba ima direktan izlaz na terasu oko stana.

Svaka spavaća soba ima sopstveno kupatilo, urađeno u istoj luksuznoj koncepciji, dok je u hodniku smeštena dodatna gostinjska toaleta.

Impresivna terasa

Posebno impresivna je ogromna panoramska terasa sa staklenim ogradama koja okružuje ceo imot i pruža osećaj života iznad grada. Deo terase je pretvoren u stilsku zimsku baštu sa aluminijumskom konstrukcijom i staklenim krovom, vertikalnim „zelenim zidom“ i udobnim kutcima za kafu i relaksaciju. Klizni prozori omogućavaju da prostor bude potpuno otvoren tokom toplih meseci.

Postoji mogućnost kupovine podzemnog parking mesta uz imot.

Penthaus predstavlja retku priliku za sticanje emblematične gradske rezidencije sa prepoznatljivom arhitekturom, bezkompromisnim enterijerom i panoramskim pogledima u jednom od najpoželjnijih delova prestonice – kv. "Manastirski livadi – Istok". Kontaktirajte nas za razgledanje!

Vaš mobilni broj*

„Stonehard Marketing” DOO štiti Vaše lične podatke i sledi korporativnu Politiku privatnosti, u skladu sa zahtevima Uredbe (EU) br. 2016/679. U sledećem koraku moći ćete da nam dozvolite ili odbijete da čuvamo i obrađujemo Vaše lične podatke. Napravite svoj izbor iz mejla koji ćemo Vam poslati nakon što primimo Vaš upit.

Još nekretnina sa sličnim karakteristikama
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Penthaus s gledka ka Vitoša i opcija za dva garaza do "Simeonovsko shose"

Vitosha / Sofia / Sofia / Бугарска karta

Plošča: 300 m2

Cena: 615 500 € /// 2 052 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Луксузни пентхаус са погледом на Витошу и Парк хотел „Москва“ у округу „Изток“

Iztok / Sofia / Sofia / Бугарска karta

Klas na zgradi/kompleksu: Visok standard

Plošča: 314.22 m2

Cena: 1 477 000 € /// 4 701 €/m2

Banishora / Sofia / Sofia / Бугарска karta

Cene na imovinu: 268 819 - 469 945

Cene po m²: 2 200 - 2 300 €/m2

...Kao dokazani stručnjak Stonehard PREMIER radi na tržišnom pozicioniranju i prodaji brojnih projekata novogradnje, čija je realizacija poverena od strane vodećih preduzetničkih kompanija u Bugarskoj i inostranstvu...

Izaberite ovu opciju i obaveštavaćemo Vas putem imejla o promenama statusa ponude, na primer:

• Promena cene;

• Nekretnina je ušla u promotivnu ponudu;

• Nekretnina je rezervisana ili prodata;

• Druge novosti vezane za nekretninu.

• Nekretnina je skinuta sa prodaje;

Možete se lako odjaviti sa notifikacija kad god poželite.
Ploština nekretnina u Dubaiju / UAE se izračunava u kvadratnim stopama. Sve površine u ovoj ponudi su automatski preračunate u kvadratne metre prema formuli 1 m² = 10.7639 kv. stopa.
Najmodavac plaća struju, vodu, grejanje/klimatizaciju, internet, kablovsku televiziju i komunalne usluge.
Originalna cena nekretnine je navedena u lokalnoj valuti dirham (AED). Cena navedena u valuti različitoj od dirhama je indikativna i automatski se izračunava po međukursu, koji ažuriramo 4 puta dnevno. Zato cena navedena u valuti različitoj od dirhama (AED) stalno varira, iako u malim granicama.
Cene su orijentacione. Za apsolutno tačnu cenu kalkulaciju i ponudu, molimo kontaktirajte odgovornog konsultanta!
Izaberite ovu opciju i počećete da dobijate nove ponude sa sličnim predmetom investicije i sa lokacijom u istom području.
Še polučavate po imejla svi novi oferti i aktuelna informacija za našu delatnost