Oferte za dvosobni stanovi u Bugarska za prodaju - Stranica 9

Ponude nekretnina u novoizgrađenim zgradama i kompleksima od proverenih građevinsko-preduzetničkih kompanija u regionu

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Trosoban apartman sa dve terase i dve kupatila u luksuznom kompleksu u Banskom

Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta

Plošča: 104.65 m2

Cena: 130 812 € /// 1 250 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman s frontalna gledka ka moru i pristaništu u Sveti Vlas

Sveti Vlas / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 88 m2

Cena: 240 000 € /// 2 727 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Ujuten tristaen apartman u kompleks blizu do Smolyan i Pamporovo

Pamporovo / Smolyan / Bugarska karta

Plošča: 113.02 m2

Cena: 158 000 € /// 1 398 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u modernoj novoj zgradi sa Akt 16 do Zoopark Sofia

Vitosha / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 130.28 m2

Cena: 438 000 € /// 3 362 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Comfort - troetaen apartman u modernom kompleksu blizu Obzor

Obzor / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 92 m2

Cena: 106 000 € /// 1 152 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Prostoran trosoban apartman u Nesebar

Nessebar / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 122 m2

Cena: 135 000 € /// 1 107 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Trosoban stan sa gotovim podovima i završnim radovima, blizu Vitoše

m-t Gardova glava / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 102 m2

Cena: 240 000 € /// 2 353 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Prostran trosoban stan sa parking mestom, podno Vitoše

m-t Gardova glava / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 98.60 m2

Cena: 200 000 € /// 2 028 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Двособан мезонет са панорамским погледом у близини Пампорова

Pamporovo / Smolyan / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Standardan

Plošča: 108.02 m2

Cena: CENA NA UPIT ///

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Двособан стан у елитном голф комплексу са садржајима и СПА центром у близини Балчика

Balchik / Dobrich / Bugarska karta

Plošča: 118 m2

Cena: 92 000 € /// 780 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Trostani apartman za prodaju u novoj butik zgradi u s. Lozen, sa AKT 16

Lozen / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 124.65 m2

Cena: 255 540 € /// 2 050 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristan apartman za prodaju u novoj butik zgradi u s. Lozen

Lozen / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 123.33 m2

Cena: 296 000 € /// 2 400 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Južni trosoban stan za prodaju u novoj butik zgradi u selu Lozen, sa Akt 16

Lozen / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 123.33 m2

Cena: 271 350 € /// 2 200 €/m2

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman s uključenim parkirnim mestom u kompleksu "Bjala Cherkva"

m-t Detski grad / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 90 m2

Cena: 280 000 € /// 3 111 €/m2

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Trostan apartman sa parking mestom u OKINAWA Boutique Residence

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Visok standard

Plošča: 123.22 m2

Cena: 253 250 € /// 2 055 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Panoramski trosoban apartman u kompleksu na 150 m od mora

Sveti Vlas / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 140.32 m2

Cena: 182 416 € /// 1 300 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Panoramski penthaus sa dve terase u kompleksu na 150 m od mora

Sveti Vlas / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 142.48 m2

Cena: 185 224 € /// 1 300 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u celogodišnjem kompleksu na prvoj liniji od mora u Aheloy

Aheloy / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 100 m2

Cena: 120 000 € /// 1 200 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman na brega na moreto blizo do Ravda

Ravda / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 97.19 m2

Cena: 92 500 € /// 952 €/m2

EKSKLUZIVNI
PRAVA

Tristaen apartman s panoramnom terasom s pogledom na Vitosha

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Visok standard

Plošča: 167.24 m2

Cena: 289 575 € /// 1 731 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Center / Varna / Varna / Bugarska karta

Plošča: 126.06 m2

Cena: 250 000 € /// 1 983 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Razkošan morski penthaus s panoramskim pogledom na zaliv u Sveti Vlasu

Sveti Vlas / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 255 m2

Cena: 335 900 € /// 1 317 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u nova moderna zgrada u kv. "Malinova dolina"

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 132.55 m2

Cena: 350 171 € /// 2 642 €/m2

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Panorama - trosoban penthaus u zatvorenom kompleksu sa bazenom u Byala

Byala (Varna) / Varna / Bugarska karta

Plošča: 134.71 m2

Cena: 150 000 € /// 1 114 €/m2

Abonirajte se za naj-novije ponude i projekte sa sličnim karakteristikama!

Stonehard PREMIER je konsultantska kompanija, deo LUXIMMO GROUP, specijalizovana za prodaju i marketing nekretnina novogradnje u vrednim projektima renomiranih građevinskih preduzetnika.
Svakog dana u naš portfolio se dodaju nove ponude za nekretnine i projekte, od kojih neke mogu odgovarati Vašoj potražnji. Zato Vam preporučujemo da se pretplatite kako biste pravovremeno dobijali svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama kao one koje tražite, prikazane na ovoj stranici.
Ukoliko kasnije odlučite, lako se možete odjaviti ili korigovati kriterijume po kojima želite da Vam šaljemo nove ponude.

Primaćete putem mejla svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama.

Možete lako da se odjavite ili da korigujete željene parametre.

Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.

В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.

Пространство и адаптивност в ежедневието

Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.