Oferte za dvosobni stanovi u Bugarska za prodaju - Stranica 11

Ponude nekretnina u novoizgrađenim zgradama i kompleksima od proverenih građevinsko-preduzetničkih kompanija u regionu

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Luksuzan dizajnerski apartman u kompleksu sa obezbeđenjem i svim savremenim pogodnostima

Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 232.41 m2

Cena: 598 644 € /// 2 576 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Luksuzan trosoban apartman u emblematičnoj zgradi na bul. Cherni vrh

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 110.75 m2

Cena: 399 000 € /// 3 603 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Parteren trosoban apartman u zatvorenom kompleksu

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 140 m2

Cena: 291 666 € /// 2 083 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Двособан стан у новој згради поред тржног центра Мол оф Софија са актом 16

Center / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 125 m2

Cena: 480 000 € /// 3 840 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman s parkomjasto u zatvoren kompleks u Kazanlak

/ Bugarska karta

Plošča: 100 m2

Cena: 308 000 € /// 3 080 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u zatvorenom kompleksu u k.k. Zlatni pjasci

/ Varna / Bugarska karta

Plošča: 111 m2

Cena: 140 000 € /// 1 261 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Prostoren tristaen apartman na prva linija more u k.k. Zlatni pjasatsi

/ Varna / Bugarska karta

Plošča: 119 m2

Cena: 219 000 € /// 1 840 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Obzaveden penthaus u kompleksu na prva linija more u Sveti Vlas

Sveti Vlas / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 165 m2

Cena: 249 900 € /// 1 515 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman s dve terase, u polite na Vitosha, bul. "Cherni vrah"

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Luksuozan

Plošča: 119.69 m2

Cena: 394 900 € /// 3 299 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Apartman sa dve spavaće sobe i frontalnim pogledom na more na prvoj liniji u Nesebaru

Nessebar / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 114 m2

Cena: 265 000 € /// 2 325 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman s gledka ka Vitoša i park "Lozenec"

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Luksuozan

Plošča: 115.23 m2

Cena: 414 800 € /// 3 600 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Trosoban stan u butik zgradi sa panoramskim pogledom na Sofiju, na podnožju Vitoše

Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 155.76 m2

Cena: 467 280 € /// 3 000 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u luksuznom kompleksu na bul. "Cherni vrah" u Sofiji

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Luksuozan

Plošča: 119.06 m2

Cena: 380 900 € /// 3 199 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman s gledka ka moru u zatvorenom kompleksu u Byala

Byala (Varna) / Varna / Bugarska karta

Plošča: 140.12 m2

Cena: 117 000 € /// 835 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Razkošan trosoban apartman na prvoj liniji sa pogledom na more i šumu

Primorsko / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 138.11 m2

Cena: 220 000 € /// 1 593 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Једини на спрату, трособан стан у новој згради са актом 16

Center / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 126.14 m2

Cena: 567 630 € /// 4 500 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Svetao trosoban apartman sa panoramskom terasom u kv. "Druzhba 1"

Sofia / Sofia / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Standardan

Plošča: 125.77 m2

Cena: 275 436 € /// 2 190 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u butik SPA kompleksu u Slanchev bryag

Sunny Beach / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 91 m2

Cena: 129 000 € /// 1 418 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u inovativnom i modernom kompleksu u Sofiji

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Luksuozan

Plošča: 118.61 m2

Cena: 379 500 € /// 3 200 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u nov luksuzan kompleks na 50 m od Grebna baza

Hristo Smirnenski / Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Klas na zgradi/kompleksu: Standardan

Plošča: 153.96 m2

Cena: CENA NA UPIT ///

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman s morska gledka u elitnom golf rizortu do Kavarna

Balchik / Dobrich / Bugarska karta

Plošča: 158.58 m2

Cena: 269 500 € /// 1 699 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u novom stambenom kompleksu sa parkovskom teritorijom

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 131 m2

Cena: 289 489 € /// 2 210 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman do Hudozhstvena gimnazija u centru Plovdiva

Center / Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Plošča: 105 m2

Cena: 252 000 € /// 2 400 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Nov, troiposoban apartman sa pogledom na Vitosha, do bul. "Car Boris III"

Pavlovo / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 116.18 m2

Cena: 279 994 € /// 2 410 €/m2

Abonirajte se za naj-novije ponude i projekte sa sličnim karakteristikama!

Stonehard PREMIER je konsultantska kompanija, deo LUXIMMO GROUP, specijalizovana za prodaju i marketing nekretnina novogradnje u vrednim projektima renomiranih građevinskih preduzetnika.
Svakog dana u naš portfolio se dodaju nove ponude za nekretnine i projekte, od kojih neke mogu odgovarati Vašoj potražnji. Zato Vam preporučujemo da se pretplatite kako biste pravovremeno dobijali svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama kao one koje tražite, prikazane na ovoj stranici.
Ukoliko kasnije odlučite, lako se možete odjaviti ili korigovati kriterijume po kojima želite da Vam šaljemo nove ponude.

Primaćete putem mejla svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama.

Možete lako da se odjavite ili da korigujete željene parametre.

Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.

В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.

Пространство и адаптивност в ежедневието

Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.