Oferte za dvosobni stanovi u Bugarska za prodaju - Stranica 13

Ponude nekretnina u novoizgrađenim zgradama i kompleksima od proverenih građevinsko-preduzetničkih kompanija u regionu

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Trosoban apartman sa 2 kupatila i 2 balkona, smešten u stambenoj zgradi u Banskom

Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta

Plošča: 141.73 m2

Cena: 163 500 € /// 1 154 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman s morska panorama u popularan kompleks do Kavarna

/ Dobrich / Bugarska karta

Plošča: 146.12 m2

Cena: 131 508 € /// 900 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman s lepim pogledima na Vitosha

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 123 m2

Cena: 495 000 € /// 4 024 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman s gledka ka bazenu na 350 m od plaže u Slanchev bryag

Sunny Beach / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 122 m2

Cena: 110 000 € /// 902 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman u butik kompleksu na 150 metara od plaže u Sveti Vlas

Sveti Vlas / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 96.50 m2

Cena: 192 000 € /// 1 990 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Sunčev trosoban apartman do Botaničke bašte u Balčiku

Balchik / Dobrich / Bugarska karta

Plošča: 96.78 m2

Cena: 129 900 € /// 1 342 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Prostran i južni dvosoban apartman u lepom zatvorenom kompleksu, u blizini ski lifta u Banskom

Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta

Plošča: 103 m2

Cena: 130 000 € /// 1 262 €/m2

EKSKLUZIVNI
PRAVA
VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Prostoren tristaen apartman s tri balkona na top lokacija u Banskom

Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta

Plošča: 102.80 m2

Cena: 75 000 € /// 730 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Elegantan trosoban apartman u luksuznom kompleksu pored Cacao Beach, Slanchev bryag

Sunny Beach / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 157 m2

Cena: 390 000 € /// 2 484 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Двособан стан са погледом на море у бутик комплексу на Саут Бичу

Primorsko / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 95.08 m2

Cena: 280 000 € /// 2 945 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Čisto nov tristaen apartman u kompleksu "Maksi"

Vitosha / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 142.26 m2

Cena: 475 000 € /// 3 339 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Izuzetan stan u elitnoj zgradi pored Cacao Beach, Slanchev bryag

Sunny Beach / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 185.20 m2

Cena: 308 000 € /// 1 663 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Odličan trosoban apartman na 70 m od mora u Pomoriju

Pomorie / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 120 m2

Cena: 246 000 € /// 2 050 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Dizajnerski tristaen apartman u "Sgrada na godinata 2008" - "Žaklin"

Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 148 m2

Cena: 558 000 € /// 3 770 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Trostani apartman sa pogledom na more i nos Kaliakra

/ Dobrich / Bugarska karta

Plošča: 122 m2

Cena: 148 800 € /// 1 220 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman s gledka more u nova zgrada na 400 metara od Severnij plaž na Primorsko

Primorsko / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 99.44 m2

Cena: 135 000 € /// 1 358 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Obzaveden apartman s dve spalni za ski i SPA vakancije u luksuznom kompleksu u Banskom

Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta

Plošča: 99.38 m2

Cena: 108 320 € /// 1 090 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

"Lisa" - prekrasan trosoban apartman u elitnom kompleksu na plaži

m-t Kabakum / Varna / Varna / Bugarska karta

Plošča: 135 m2

Cena: 280 000 € /// 2 074 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Tristaen apartman za prodaju u kv. Lozenec

Lozenets / Sofia / Sofia / Bugarska karta

Plošča: 130.06 m2

Cena: 464 200 € /// 3 569 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Moderan tristaen apartman s gledka ka moru u Sveti Vlas

Sveti Vlas / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 120 m2

Cena: 250 000 € /// 2 083 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Luksuzan trosoban apartman na 500 m od mora u Slanchev bryag

Sunny Beach / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 65 m2

Cena: 107 900 € /// 1 660 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Komforan trosoban apartman sa pogledom na bazen u Ravdi

Ravda / Burgas / Bugarska karta

Plošča: 86.98 m2

Cena: 130 000 € /// 1 495 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

"Sea dream" - trosoban apartman u zatvorenom kompleksu u Byala

Byala (Varna) / Varna / Bugarska karta

Plošča: 123 m2

Cena: 130 000 € /// 1 057 €/m2

VTORIČNA
PRODAŽBA
ZAVRŠEN
PROJEKAT

Apartman u luksuznoj zgradi u novom kompleksu i SPA u centru

Plovdiv / Plovdiv / Bugarska karta

Plošča: 144.06 m2

Cena: 417 774 € /// 2 900 €/m2

Abonirajte se za naj-novije ponude i projekte sa sličnim karakteristikama!

Stonehard PREMIER je konsultantska kompanija, deo LUXIMMO GROUP, specijalizovana za prodaju i marketing nekretnina novogradnje u vrednim projektima renomiranih građevinskih preduzetnika.
Svakog dana u naš portfolio se dodaju nove ponude za nekretnine i projekte, od kojih neke mogu odgovarati Vašoj potražnji. Zato Vam preporučujemo da se pretplatite kako biste pravovremeno dobijali svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama kao one koje tražite, prikazane na ovoj stranici.
Ukoliko kasnije odlučite, lako se možete odjaviti ili korigovati kriterijume po kojima želite da Vam šaljemo nove ponude.

Primaćete putem mejla svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama.

Možete lako da se odjavite ili da korigujete željene parametre.

Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.

В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.

Пространство и адаптивност в ежедневието

Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.