Oferte za dvosobni stanovi u Bugarska za prodaju - Stranica 10
Ponude nekretnina u novoizgrađenim zgradama i kompleksima od proverenih građevinsko-preduzetničkih kompanija u regionu
PRODAŽBA
PROJEKAT
Prostoren tristaen apartman u nov kompleks u kv. "Sarafovo"
Sarafovo / Burgas / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 316.33 m2
Cena: 360 000 € /// 1 138 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Vintage - trosoban apartman sa pogledom na more u zatvorenom kompleksu u Byala
Byala (Varna) / Varna / Bugarska karta
Plošča: 114.14 m2
Cena: 99 000 € /// 867 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Mnogostean apartman s gledka ka moru u luksuznom kompleksu u Pomoriju
Pomorie / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 264 m2
Cena: 343 000 € /// 1 299 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Mezonet s dve spalni, u novoj zgradi u kv. "Manastirski livadi"
Sofia / Sofia / Bugarska karta
Plošča: 123.17 m2
Cena: 280 000 € /// 2 273 €/m2
PRAVA
PRODAŽBA
PROJEKAT
Ексклузиван, модеран двособан стан у СоХоум резиденцијалном парку
Lozenets / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Plošča: 110 m2
Cena: 599 000 € /// 5 445 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Dvosoban, udoban apartman u Slanchev bryag
Sunny Beach / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 72 m2
Cena: 75 500 € /// 1 049 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Trosoban apartman sa frontalnim pogledom na more u zatvorenom kompleksu u Nesebar
Nessebar / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 121 m2
Cena: 290 000 € /// 2 397 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman u vakacionom zatvorenom kompleksu u Nesebar
Nessebar / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 118 m2
Cena: 220 000 € /// 1 864 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Obzaveden tristaen apartman u elitnom kompleksu u Slanchev bryag
Sunny Beach / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 89.77 m2
Cena: 126 000 € /// 1 404 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Prostoren tristaen apartman u kompleksu St. George Palace, grad Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta
Plošča: 114.50 m2
Cena: 148 000 € /// 1 293 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Zhanna - trosoban apartman sa pogledom na more u zatvorenom kompleksu u Byala
Byala (Varna) / Varna / Bugarska karta
Plošča: 132 m2
Cena: 120 000 € /// 909 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Prostoren tristaen apartman s 2 balkona s panoramnim gledki i garazh v SportHotel
Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta
Plošča: 117.30 m2
Cena: 299 000 € /// 2 549 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman u zatvorenom kompleksu sa bazenom između Ravde i Nesebara
Nessebar / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 86 m2
Cena: 115 000 € /// 1 337 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Trosoban stan u zatvorenom kompleksu sa bazenom u Byala
Byala (Varna) / Varna / Bugarska karta
Plošča: 148 m2
Cena: 130 000 € /// 878 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Sunčani mezonet u kompleksu Aspen Valley, u blizini Pirin Golf & Country Club
Bansko / Blagoevgrad / Bugarska karta
Plošča: 124 m2
Cena: 79 900 € /// 644 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristan apartman u zatvorenom kompleksu na prvoj liniji mora u Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 99 m2
Cena: 220 000 € /// 2 222 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Prostoren tristaen apartman u nova zgrada s akt 16 u Ljulin 2
Lyulin 2 / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Plošča: 101.26 m2
Cena: 250 000 € /// 2 469 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman u zgradi sa akt 16 u Ljulin 2
Lyulin 2 / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Plošča: 102 m2
Cena: 250 000 € /// 2 451 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Луксузни двособан стан са панорамском терасом на првој линији са погледом на море и шуму
Primorsko / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 296.85 m2
Cena: 300 000 € /// 1 011 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman s gledka more u nov zatvoren kompleks do Balchik
/ Dobrich / Bugarska karta
Plošča: 114.12 m2
Cena: 137 500 € /// 1 205 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Razkošan tristaen apartman s panoramskom terasom na prva linija s pogledom na more i šumu
Primorsko / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 296.85 m2
Cena: 300 000 € /// 1 011 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Trosoban apartman sa dva parking mesta i dva skladišta za prodaju u Teatralna Residence
Oborishte / Sofia / Sofia / Bugarska karta
Plošča: 155.42 m2
Cena: 762 306 € /// 4 905 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Tristaen apartman u luksuznom kompleksu u vilnoj zoni Kosharica
Kosharitsa / Burgas / Bugarska karta
Plošča: 89 m2
Cena: 74 000 € /// 831 €/m2
PRODAŽBA
PROJEKAT
Двособан стан у новој згради 5 минута од центра Панађуришта
Panagyurishte / Pazardjik / Bugarska karta
Plošča: 120.44 m2
Cena: 150 430 € /// 1 249 €/m2
Abonirajte se za naj-novije ponude i projekte sa sličnim karakteristikama!
Stonehard PREMIER je konsultantska kompanija, deo LUXIMMO GROUP, specijalizovana za prodaju i marketing nekretnina novogradnje u vrednim projektima renomiranih građevinskih preduzetnika.
Svakog dana u naš portfolio se dodaju nove ponude za nekretnine i projekte, od kojih neke mogu odgovarati Vašoj potražnji. Zato Vam preporučujemo da se pretplatite kako biste pravovremeno dobijali svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama kao one koje tražite, prikazane na ovoj stranici.
Ukoliko kasnije odlučite, lako se možete odjaviti ili korigovati kriterijume po kojima želite da Vam šaljemo nove ponude.
Primaćete putem mejla svaku novu ponudu za nekretnine ili projekte sa sličnim karakteristikama.
Možete lako da se odjavite ili da korigujete željene parametre.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.