Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 24
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Garsonieră într-o clădire nouă lângă plaja Nestinarka
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 47.14 m²
Preţ: 70 710 € /// 1 500 €/m²
Apartamente în Vitalia Palm Jumeirah Residences
Palm Jumeirah / Dubai / Emiratul Dubaiului / EAU hartă
Clasa de construcție: Premium
Prețurile proprietăților: 2 266 267 - 10 624 719 €
Prețuri pe m²: 10 915 - 23 658 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente noi lângă Plaja Centrală din Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 46 024 - 135 313 € (fără TVA)
Prețuri pe m²: 1 200 - 1 250 €/m² (fără TVA)
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare lângă plaja Nestinarka
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 122.10 m²
Preţ: 179 900 € /// 1 473 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu două camere cu vedere la mare în Slănčev brâg
Tsentar / Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 84.55 m²
Preţ: 110 000 € /// 1 301 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse panoramic într-un complex închis în centrul orașului Zlatni Piasăci
Golden Sands / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 144 m²
Preţ: 290 500 € /// 2 017 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere pe prima linie de la mare între Balchik și Kavarna
Balchik / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 137.88 m²
Preţ: 145 000 € /// 1 052 €/m²
Apartamente tip boutique într-un complex nou, cu acces controlat, la câțiva metri de mare în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 61 486 - 249 939 €
Prețuri pe m²: 1 300 - 1 300 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse spațios cu o vedere frumoasă la mare într-un complex închis din Balcic
Balchik / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 390.07 m²
Preţ: 443 000 € /// 1 136 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu un dormitor într-un complex nou cu facilități în Sunny Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 58.71 m²
Preţ: 113 096 € /// 1 926 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament confortabil cu două camere cu vedere la mare în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 104 m²
Preţ: 93 000 € /// 894 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Casă frumoasă într-un complex de golf de elită lângă orașul Balcic și mare
Balchik / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 118 m²
Preţ: 179 000 € ///
Apartamente de vânzare în Silver Beach, Las Terrenas
Las Terrenas / Samanа / Republica Dominicană hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 446 550 - 559 263 €
Prețuri pe m²: 2 248 - 3 435 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu panoramă frontală luxoasă spre întregul golf din Primorsko
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 296.85 m²
Preţ: 295 000 € /// 994 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament confortabil cu două camere în cea mai nouă clădire a complexului „verde” din Primorsko
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 62.06 m²
Preţ: 113 000 € /// 1 821 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament confortabil mobilat în cea mai nouă clădire a complexului „verde” din Primorsko
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 29.89 m²
Preţ: 59 000 € /// 1 974 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex închis în centrul stațiunii Zlatni Piasăci
Golden Sands / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 59 m²
Preţ: 94 000 € /// 1 593 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Proprietate mobilată cu două dormitoare într-un complex lângă pădure și la 10 minute de mare în Primorsko
Primorsko / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 87.39 m²
Preţ: 165 000 € /// 1 888 €/m²
JW Marriott Residences, Insula Al Marjan
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emiratul Ras Al Khaimah / EAU hartă
Clasa de construcție: Premium
Prețurile proprietăților: 832 406 - 1 382 353 €
Prețuri pe m²: 7 949 - 11 462 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartamente într-un complex nou de elită, cu acces direct și centru SPA în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Prețurile proprietăților: 111 412 - 649 458 €
Prețuri pe m²: 2 800 - 3 800 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Restaurant mare cu grădină de vară în complexul Sunny View Central
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 307.28 m²
Preţ: 595 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex de elită pe plaja Kavaците
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 65.50 m²
Preţ: 114 900 € /// 1 754 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
The view - apartament cu multe camere într-un complex închis bine întreținut în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 182 m²
Preţ: 150 000 € /// 824 €/m²
Apartamente de vânzare în Fairmont Marina Residences, Abu Dhabi
Abu Dhabi / Emiratul Abu Dhabi / EAU hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 687 644 - 1 797 783 €
Prețuri pe m²: 7 429 - 9 699 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.