Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 24
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowe mieszkanie ze wspaniałym frontalnym widokiem na całą zatokę w Primorsku
Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 296.85 m2
Cena: 295 000 € /// 994 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w najnowszym budynku "zielonego" kompleksu w Primorsku
Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 62.06 m2
Cena: 113 000 € /// 1 821 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przytulnie urządzone mieszkanie w najnowszym budynku "zielonego" kompleksu w Primorsku
Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 29.89 m2
Cena: 59 000 € /// 1 974 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu zamkniętym w centrum kurortu. Złote piaski
Golden Sands / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 59 m2
Cena: 94 000 € /// 1 593 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowana nieruchomość z dwiema sypialniami na osiedlu przy lesie i 10 minut od morza w Primorsku
Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 87.39 m2
Cena: 165 000 € /// 1 888 €/m2
JW Marriott Residences, wyspa Al Marjan
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emirat Ras Al Khaimah / ZEA mapa
Klasa budynku: Premia
Ceny nieruchomości: 832 406 - 1 382 353 €
Ceny za m²: 7 949 - 11 462 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartamenty w nowym elitarnym, zamkniętym kompleksie z centrum spa w Świętym Własie
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 111 412 - 649 458 €
Ceny za m²: 2 800 - 3 800 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Duża restauracja z ogródkiem letnim w kompleksie Sunny View Central
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 307.28 m2
Cena: 595 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z jedną sypialnią w elitarnym kompleksie na plaży Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 65.50 m2
Cena: 114 900 € /// 1 754 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Widok - wielopokojowe mieszkanie w zadbanym, zamkniętym kompleksie w Byala
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 182 m2
Cena: 150 000 € /// 824 €/m2
Mieszkania na sprzedaż w Fairmont Marina Residences, Abu Zabi
Abu Dhabi / Emirat Abu Zabi / ZEA mapa
Klasa budynku: Luksusowy
Ceny nieruchomości: 687 644 - 1 797 783 €
Ceny za m²: 7 429 - 9 699 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przytulny dwupokojowy apartament z widokiem na morze w Byala
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 98 m2
Cena: 77 500 € /// 791 €/m2
Nowo wybudowane apartamenty w kompleksie uzdrowiskowym na pierwszej linii w Pomorie
Pomorie / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 86 983 - 670 080 €
Ceny za m²: 2 650 - 5 000 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartamenty w nowoczesnym, nowo wybudowanym kompleksie przy plaży Kavatsi
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 94 900 - 209 900 € (bez VAT)
Ceny za m²: 1 450 - 1 798 €/m2 (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie z jedną sypialnią ze wspaniałym widokiem na morze w pobliżu Świętego Własu
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 68 m2
Cena: 71 999 € /// 1 059 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Penthouse z wieloma pokojami i widokiem na morze w Saint Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 180 m2
Cena: 300 000 € /// 1 667 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Mieszkanie z jedną sypialnią 7 minut od plaży w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 72 m2
Cena: 86 000 € /// 1 194 €/m2
Butikowy kompleks nowoczesnych domów 200 metrów od plaży, niedaleko Sozopola
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 500 000 € (bez VAT)
Ceny za m²: 2 655 €/m2 (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Trzypokojowe mieszkanie w butikowym kompleksie 150 metrów od plaży w Świętym Własie
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 96.50 m2
Cena: 192 000 € /// 1 990 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Designerskie dwupokojowe mieszkanie w butikowym kompleksie na Świętym Własie
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 134.31 m2
Cena: 282 051 € /// 2 100 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Luksusowy dwupokojowy apartament z widokiem na morze w Saint Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 113.13 m2
Cena: 278 300 € /// 2 460 €/m2
PRAWA
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament z jedną sypialnią z widokiem na morze w elitarnym kompleksie w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 127.56 m2
Cena: 159 000 € /// 1 246 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Słoneczne trzypokojowe mieszkanie obok Ogrodu Botanicznego w Bałcziku
Balchik / Dobrich / Bułgaria mapa
Obszar: 96.78 m2
Cena: 129 900 € /// 1 342 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartamenty z widokiem na morze w nowym, butikowym budynku nominowanym przez PIPA
Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 205 000 - 270 000 €
Ceny za m²: 2 143 - 3 042 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.