Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 23
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
Apartament cu trei camere în Yvonne - complex nou la 270 m de plajă
Paralia Ofriniou / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 155 000 €
Prețuri pe m²: 2 496 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Marina - apartament cu două camere cu vedere la mare într-o clădire întreținută în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 87 m²
Preţ: 77 000 € /// 885 €/m²
Locuințe de vânzare în Hermes, Paralia Ofrinio
Paralia Ofriniou / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 132 000 - 193 000 €
Prețuri pe m²: 2 250 - 2 610 €/m²
Apartamente rafinate de vânzare în Villa del Divos, Insulele Dubai
Dubai Islands / Dubai / Emiratul Dubaiului / EAU hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 1 124 557 - 6 794 197 €
Prețuri pe m²: 4 720 - 11 193 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor într-un complex elegant pe falezele mării
Ahtopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 73.55 m²
Preţ: 165 488 € /// 2 250 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio mobilat într-un complex elegant pe stâncile marine
Ahtopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 37.79 m²
Preţ: 83 138 € /// 2 200 €/m²
Apartamente într-o clădire nouă modernă, aproape de plaja Skala Rahoni
Skala Rachoni / Thasos / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 153 000 - 174 000 €
Prețuri pe m²: 2 501 - 2 504 €/m²
Apartamente confortabile în complex, la doar 70 de metri de plajă
Skala Rachoni / Thasos / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: PREȚ LA CERERE
VÂNZARE
PROIECT
Spațiu comercial pe prima linie la mare în stațiunea Lozenets
Lozenets / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 35.23 m²
Preţ: 63 414 € ///
Apartamente moderne în complexul Dolphin 2 - lângă mare în orașul Kavala, Grecia
Kavala / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 285 500 - 319 000 €
Prețuri pe m²: 3 125 - 5 000 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere pe prima linie la mare în Slănčev brâg, aproape de Nesebăr
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 72 m²
Preţ: 89 900 € /// 1 249 €/m²
Apartamente moderne într-un complex nou, la 250 de metri de plaja de pe insulă. Thassos
Skala Rachoni / Thasos / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 103 500 - 169 500 €
Prețuri pe m²: 2 799 - 2 805 €/m²
Case de lux pe malul mării în Paralia Ofrinio, Grecia
Paralia Ofriniou / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 500 000 - 1 020 000 €
Prețuri pe m²: 3 880 - 6 487 €/m²
Case într-un complex nou, la doar 70 de metri de plaja insulei Thassos
Skala Rachoni / Thasos / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 340 000 €
Prețuri pe m²: 3 207 €/m²
Apartamente și case în The Neapolis Harmony, la 350 de metri de plajă
Kavala / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 415 000 - 480 000 €
Prețuri pe m²: 2 918 - 3 876 €/m²
Apartamente de vânzare în Coastline Beach Residences, Insula Siniya
Siniya island / Umm Al Quwain / Emiratul Umm Al Quwain / EAU hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 436 857 - 1 168 035 €
Prețuri pe m²: 5 926 - 6 178 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu un dormitor într-un complex modern pe a doua linie a mării în Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 67.19 m²
Preţ: 106 442 € /// 1 584 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse mobilat cu două camere, pe prima linie la mare în orașul Ahtopol
Ahtopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 93.97 m²
Preţ: 250 000 € /// 2 660 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio compact într-un complex închis lângă plaja Kabakum
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 49.82 m²
Preţ: 100 000 € /// 2 007 €/m²
Apartamente de vânzare în Aquamarine Beach Residences, Insula Siniya
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 365 626 - 566 610 €
Prețuri pe m²: 5 929 - 6 225 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare într-un complex modern pe a doua linie a mării în Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 87.40 m²
Preţ: 148 092 € /// 1 694 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex cu facilități pe malul mării în Șkorpilovci
Shkorpilovtsi / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 64.77 m²
Preţ: 98 000 € /// 1 513 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere într-un complex închis pe prima linie la mare în Shkorpilovtsi
Shkorpilovtsi / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 64.95 m²
Preţ: 117 000 € /// 1 801 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
The view - apartament cu trei camere incredibil cu panoramă deschisă spre mare în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 130 m²
Preţ: 180 000 € /// 1 385 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.