Imobile și proiecte de construcție nouă în întreaga lume de la cele mai bune companii de construcții - Pagina 22
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite sau în construcție de la companii de construcții și investiții consacrate din zonă
VÂNZARE
PROIECT
Casă modernă cu două etaje tip townhouse la 200 de metri de plajă în Sarafovo
Sarafovo / Burgas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 134 m²
Preţ: 365 000 € ///
VÂNZARE
PROIECT
Maisonette mobilată cu un dormitor lângă plaja din Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 99.65 m²
Preţ: 180 865 € /// 1 815 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Maisonette cu două dormitoare într-un complex cu facilități lângă plaja din Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 100.12 m²
Preţ: 181 718 € /// 1 815 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere la mare și piscină, pe prima linie în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 56.55 m²
Preţ: 134 000 € /// 2 370 €/m²
Reședințe în Safa Gate, lângă Sheikh Zayed Road și Jumeirah Beach
Safa Park / Dubai / Emiratul Dubaiului / EAU hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 467 862 - 6 058 315 €
Prețuri pe m²: 5 649 - 12 855 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu mai multe camere cu vedere la mare în Sv. Sv. Konstantin și Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 234 m²
Preţ: 1 000 000 € /// 4 274 €/m²
Apartamente cu trei camere într-un complex nou, la doar 250 m de plaja din Paralia Ofrynio
Paralia Ofriniou / Kavala / Grecia hartă
Prețurile proprietăților: 125 000 - 132 500 €
Prețuri pe m²: 2 498 - 2 501 €/m²
Apartamente și case într-un complex nou la 200 m de plaja insulei Thassos
Skala Sotiros / Thasos / Grecia hartă
Prețurile proprietăților: 103 500 - 524 000 €
Prețuri pe m²: 2 147 - 2 853 €/m²
Apartamente în Eriphyle B - complex nou, la doar 200 m de plaja din Skala Rahoni
Skala Rachoni / Thasos / Grecia hartă
Prețurile proprietăților: 155 500 - 172 500 €
Prețuri pe m²: 2 797 - 2 804 €/m²
Apartamente de vânzare în Costa Mare, Insula Al Marjan
Al Marjan Island / Ras Al Khaimah / Emiratul Ras Al Khaimah / EAU hartă
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 2 775 828 - 5 540 828 €
Prețuri pe m²: 35 079 - 42 156 €/m²
Apartamente de vânzare în Oceano, Insula Al Marjan
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 1 244 908 - 6 000 422 €
Prețuri pe m²: 6 945 - 8 231 €/m²
Apartamente de vânzare în La Mazzoni, Insula Al Marjan
Clasa de construcție: Luxos
Prețurile proprietăților: 526 285 - 1 509 829 €
Prețuri pe m²: 5 468 - 7 013 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere cu vedere la piscină, într-un complex de primă clasă în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 52 m²
Preţ: 99 000 € /// 1 904 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere aproape de Cacao Beach, în Sunny View Central 7
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 65.75 m²
Preţ: 119 950 € /// 1 824 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două camere în Sunny View Central, lângă Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 58.92 m²
Preţ: 79 895 € /// 1 356 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Nou, penthouse cu trei camere și terasă mare, aproape de Cacao Beach
Sunny Beach / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 176.32 m²
Preţ: 199 929 € /// 1 134 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere panoramică la mare aproape de plaja Kabakum
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 142 m²
Preţ: 239 500 € /// 1 687 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament confortabil cu două camere și panoramă la mare în Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 115.74 m²
Preţ: 100 000 € /// 864 €/m²
DREPTURI
Apartamente într-un complex nou la 20 de metri de plajă în Nea Kerdilia
Nea Kardylia / Serres / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 83 125 - 225 000 €
Prețuri pe m²: 715 - 2 500 €/m²
Apartamente luxoase cu vedere la mare, la câțiva metri de plaja din Kavala
Kavala / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 97 500 - 239 500 €
Prețuri pe m²: 3 050 - 3 613 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Studio nou într-un complex modern închis în m-t Alen Mak
Alen Mak / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 37.10 m²
Preţ: 52 972 € /// 1 428 €/m²
Apartamente confortabile în Antigoni B - complex nou în Paralia Ofrynio
Paralia Ofriniou / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 121 000 - 147 000 €
Prețuri pe m²: 2 249 - 2 256 €/m²
Apartamente cu trei camere în Leto - complex nou, la 230 m de plajă
Paralia Ofriniou / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 156 000 €
Prețuri pe m²: 2 689 €/m²
Apartamente cu două dormitoare în Ermioni - complex la 250 m de plajă
Paralia Ofriniou / Kavala / Grecia hartă
Clasa de construcție: Standard înalt
Prețurile proprietăților: 140 000 - 156 000 €
Prețuri pe m²: 2 300 - 2 357 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.