Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 22

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Luksusowe apartamenty i penthousy w Pine Hill, Fuengirola

Fuengirola / Andalusia / Hiszpania mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 319 000 - 389 000

Ceny za m²: 4 138 - 5 257 €/m2

Cipriani Residences Miami - apartamenty w kompleksie z legendarną gościnnością

Brickell / Miami / Florida / USA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 1 588 220 - 3 785 692

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Luksusowe wille z widokiem na morze w sercu Real de la Quinta, Marbella

Marbella / Andalusia / Hiszpania mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 5 995 000 - 6 995 000

Ceny za m²: 8 707 - 10 535 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią z widokiem na morze 150 m od plaży w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 63 m2

Cena: 115 000 € /// 1 825 €/m2

Mercedes-Benz Places - apartamenty w luksusowym kompleksie w Miami, USA

Brickell / Miami / Florida / USA mapa

Klasa budynku: Premia

Ceny nieruchomości: 624 223 - 3 240 131

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesny dwupiętrowy dom szeregowy 200 metrów od plaży w Sarafovie

Sarafovo / Burgas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 134 m2

Cena: 365 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowany apartament z jedną sypialnią w pobliżu plaży Sveti Vlas

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 99.65 m2

Cena: 180 865 € /// 1 815 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament w kompleksie z udogodnieniami w pobliżu plaży Sveti Vlas

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 100.12 m2

Cena: 181 718 € /// 1 815 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z widokiem na morze i basen, na pierwszej linii w Sozopolu

Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 56.55 m2

Cena: 134 000 € /// 2 370 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament wielopokojowy z widokiem na morze w St. Św. Konstantyn i Helena

St. Constantine and Elena / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 234 m2

Cena: 1 000 000 € /// 4 274 €/m2

Apartamenty dwupokojowe w nowym kompleksie, zaledwie 250 m od plaży w Paralia Ofrinio

Paralia Ofriniou / Kavala / Grecja mapa

Ceny nieruchomości: 125 000 - 132 500

Ceny za m²: 2 498 - 2 501 €/m2

Apartamenty i domy w nowym kompleksie 200 m od plaży na wyspie. Tasos

Skala Sotiros / Thasos / Grecja mapa

Ceny nieruchomości: 103 500 - 524 000

Ceny za m²: 2 147 - 2 853 €/m2

Apartamenty w Eriphyle B - nowym kompleksie, zaledwie 200 m od plaży w Skala Rachoni

Skala Rachoni / Thasos / Grecja mapa

Ceny nieruchomości: 155 500 - 172 500

Ceny za m²: 2 797 - 2 804 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z widokiem na basen, w kompleksie pierwszej klasy w Świętym Własie

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 52 m2

Cena: 99 000 € /// 1 904 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie z jedną sypialnią w pobliżu plaży Cacao, w Sunny View Central 7

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 65.75 m2

Cena: 119 950 € /// 1 824 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie z jedną sypialnią w Sunny View Central, obok plaży Cacao

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 58.92 m2

Cena: 79 895 € /// 1 356 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowy, trzypokojowy penthouse z dużym tarasem, blisko plaży Cacao

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 176.32 m2

Cena: 199 929 € /// 1 134 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowy apartament z widokiem na morze w pobliżu plaży Kabakum

m-t Kabakum / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 142 m2

Cena: 239 500 € /// 1 687 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Komfortowy apartament z jedną sypialnią i widokiem na morze w Byali

Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 115.74 m2

Cena: 100 000 € /// 864 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Apartamenty w nowym kompleksie 20 metrów od plaży w Nea Kerdilia

Nea Kardylia / Serres / Grecja mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 83 125 - 225 000

Ceny za m²: 715 - 2 500 €/m2

Luksusowe apartamenty z widokiem na morze, kilka metrów od plaży w Kawali

Kavala / Kavala / Grecja mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 97 500 - 239 500

Ceny za m²: 3 050 - 3 613 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowe studio w nowoczesnym zamkniętym kompleksie w dzielnicy Alen Mak

Alen Mak / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 37.10 m2

Cena: 52 972 € /// 1 428 €/m2

Przytulne apartamenty w Antigoni B - nowym kompleksie w Paralia Ofrinio

Paralia Ofriniou / Kavala / Grecja mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 121 000 - 147 000

Ceny za m²: 2 249 - 2 256 €/m2

Apartamenty dwupokojowe w Leto - nowy kompleks, 230 m od plaży

Paralia Ofriniou / Kavala / Grecja mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 156 000

Ceny za m²: 2 689 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.