Oferte pentru apartamente cu 3 camere în în Bulgaria de vânzare - Pagina 2
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere la poalele Vitoșei, pe bd. "Cherni vrah"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 112.19 m²
Preţ: 336 570 € /// 3 000 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex modern pe bd. "Cherni vrah" în "Krastova vada"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Luxos
Zonă: 117 m²
Preţ: 379 900 € /// 3 247 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de trei camere de primă clasă într-un complex de elită în cartierul "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 106 m²
Preţ: 439 000 € /// 4 142 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex rezidențial modern în cartierul "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 174.61 m²
Preţ: 456 169 € /// 2 613 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex modern în cartierul "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 193.69 m²
Preţ: 506 015 € /// 2 612 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 112.23 m²
Preţ: 285 000 € /// 2 539 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex cu arhitectură modernă în cartierul "Dragalevtsi"
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 103.12 m²
Preţ: 266 000 € /// 2 580 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 168.77 m²
Preţ: 448 928 € /// 2 660 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere de vânzare într-un complex închis
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 102.60 m²
Preţ: 324 216 € /// 3 160 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 112.23 m²
Preţ: 274 543 € /// 2 446 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament boutique cu trei camere, cu design interior și curte în KANSO
Pavlovo / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 144.72 m²
Preţ: 480 000 € /// 3 317 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Boyana / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 111 m²
Preţ: 260 000 € /// 2 342 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex de lux pe prima linie în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 132.97 m²
Preţ: 332 425 € /// 2 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu trei camere într-o clădire eficientă energetic, clasa A
Vitosha / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 139.88 m²
Preţ: 420 000 € /// 3 003 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere pe prima linie în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Clasa clădirii/complexului: Standard înalt
Zonă: 132.97 m²
Preţ: 319 128 € /// 2 400 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou, excelent cu trei camere și loc de parcare lângă Paradise Center
Hladilnika / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 122.01 m²
Preţ: 540 000 € /// 4 426 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere spre Vitosha în complexul "Kosher" cu garaj
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 125 m²
Preţ: 495 000 € /// 3 960 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament spațios cu trei camere pe prima linie la mare cu vedere la mare în Biala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 302.92 m²
Preţ: 250 000 € /// 825 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-o clădire rezidențială nouă lângă plajă în Tsarevo
Tsarevo / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 102.47 m²
Preţ: 126 088 € /// 1 230 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere la mare la 50 de metri de plajă în Nessebar
Nessebar / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 90 m²
Preţ: 189 000 € /// 2 100 €/m²
PROIECT
Apartament tip boutique cu două dormitoare într-o clădire nouă și sofisticată din zona Starite Lozya
m-t Trakata / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 153.51 m²
Preţ: 570 000 € /// 3 713 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament luxos cu trei camere și vedere panoramică la mare în m-t Alen Mak
Alen Mak / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 136.69 m²
Preţ: 330 000 € /// 2 414 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere de vânzare înainte de Act 16 în cartierul "Krastova vada"
Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 108.99 m²
Preţ: 381 465 € /// 3 500 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere panoramică la mare în Sveti Vlas
Sveti Vlas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 88 m²
Preţ: 105 600 € /// 1 200 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.