Oferte pentru apartamente cu 3 camere în în Bulgaria de vânzare - Pagina 3
Oferte pentru proprietăți în clădiri și complexe nou construite de la companii de construcții și dezvoltări cu experiență în domeniu
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere "Marina" lângă port și plaja din Byala
Byala (Varna) / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 125 m²
Preţ: 80 000 € /// 640 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere de vânzare în clădirea Avigea lângă stația de metrou
Druzhba 2 / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 111 m²
Preţ: 425 000 € /// 3 829 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu verandă mare și vedere la mare între Kavarna și Blachik
Topola / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 145 m²
Preţ: 107 000 € /// 738 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere frontală la mare în m-t Kabakum
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 108.41 m²
Preţ: 285 000 € /// 2 629 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere la 50 de metri de mare, aproape de orașul Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 95.82 m²
Preţ: 316 200 € /// 3 300 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse spațios la 150 de metri de linia plajei în Ravda
Ravda / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 230 m²
Preţ: 255 000 € /// 1 109 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex nou lângă pădurea de pini de lângă Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 125.27 m²
Preţ: 219 223 € /// 1 750 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex lângă pădurea de pini în apropiere de Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 122.88 m²
Preţ: 190 464 € /// 1 550 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament nou cu o terasă mare și o panoramă frumoasă asupra golfului
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 159.21 m²
Preţ: 246 776 € /// 1 550 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu două dormitoare, cu vedere la mare, pădure și piscină, lângă Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 147.08 m²
Preţ: 227 974 € /// 1 550 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex atractiv pe prima linie la mare în Sozopol
Sozopol / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 107.98 m²
Preţ: 356 400 € /// 3 301 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Elegant apartament cu trei camere cu vedere la mare în inima orașului Varna
Center / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 108.74 m²
Preţ: 339 900 € /// 3 126 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu panoramă la mare într-un complex închis în m-t Ikantalaka
Topola / Dobrich / Bulgaria hartă
Zonă: 132 m²
Preţ: 149 500 € /// 1 133 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament mobilat cu două dormitoare și două băi într-un complex de lux în Bansko
Bansko / Blagoevgrad / Bulgaria hartă
Zonă: 130 m²
Preţ: 158 500 € /// 1 219 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament de trei camere, cu design, cu vedere la mare în centrul orașului Varna
Center / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 113.14 m²
Preţ: 349 900 € /// 3 093 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu loc de parcare inclus în "Teatralna Park Residence"
Oborishte / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 144.54 m²
Preţ: 582 025 € /// 4 027 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament exclusiv cu trei camere și panoramă la mare în Sv. Sv. Konstantin și Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 144 m²
Preţ: 450 000 € /// 3 125 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Penthouse panoramic cu trei camere pe două niveluri, cu vedere la mare
m-t Kabakum / Varna / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 186.11 m²
Preţ: 299 200 € /// 1 608 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex închis cu piscină în Sv. Sv. Konstantin și Elena
St. Constantine and Elena / Varna / Bulgaria hartă
Zonă: 105 m²
Preţ: 299 000 € /// 2 848 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere și loc de parcare în Flora Park
Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 128.15 m²
Preţ: 500 000 € /// 3 902 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere și terasă panoramică într-un complex nou lângă Aheloy și Ravda
Aheloy / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 151.07 m²
Preţ: 144 724 € /// 958 €/m²
DREPTURI
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu curte adiacentă și două locuri de parcare la poalele Vitoșei
Dragalevtsi / Sofia / Sofia / Bulgaria hartă
Zonă: 140.27 m²
Preţ: 420 000 € /// 2 994 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere într-un complex închis cu facilități în cartierul "Zornitsa", Burgas
Zornitsa / Burgas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 105 m²
Preţ: 295 000 € /// 2 810 €/m²
VÂNZARE
PROIECT
Apartament cu trei camere cu vedere panoramică la mare și oraș în cartierul "Zornitsa"
Zornitsa / Burgas / Burgas / Bulgaria hartă
Zonă: 118 m²
Preţ: 295 000 € /// 2 500 €/m²
Abonează-te pentru cele mai recente oferte și proiecte cu caracteristici similare!
Stonehard PREMIER este o companie de consultanță, parte a LUXIMMO GROUP, specializată în vânzările și marketingul de proprietăți noi în proiecte valoroase, realizate de dezvoltatori consacrați. Zilnic, noi oferte de proprietăți și proiecte sunt adăugate în portofoliul nostru, unele dintre acestea putând corespunde căutării dumneavoastră. De aceea, vă recomandăm să vă abonați pentru a primi în timp util orice ofertă nouă pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare cu cele pe care le căutați, afișate pe această pagină. Dacă ulterior decideți, vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta criteriile după care vă trimitem oferte noi.
Veți primi prin e-mail orice oferte noi pentru proprietăți sau proiecte cu caracteristici similare.
Vă puteți dezabona cu ușurință sau puteți ajusta setările dorite.
Категорията тристайни апартаменти в България се утвърждава като най-балансираното решение за семейно жилище и дългосрочна инвестиция. Този тип имоти предлагат оптимална комбинация от простор, функционално разпределение и стабилна пазарна стойност.
В селекцията на Stonehard Premier ще откриете внимателно подбрани предложения в София, Пловдив, Варна, Бургас, както и в морски и планински курорти – имоти, които отговарят на съвременните изисквания за комфорт и сигурност.
Пространство и адаптивност в ежедневието
Тристайният апартамент обикновено включва дневна с кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, често допълнителна тоалетна или мокро помещение, както и тераса. Това разпределение осигурява ясно зониране между общите и личните пространства, което е ключово за спокойното съжителство в дома.