Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 20
Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie
Apartamenty w dwóch eleganckich budynkach 400 metrów od plaży w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 54 994 - 79 593 €
Ceny za m²: 1 550 - 1 600 €/m2
Apartamenty w efektownym kompleksie dwóch nowoczesnych budynków w dzielnicy. "Młodzież"
Mladost / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 109 900 - 169 900 €
Ceny za m²: 1 534 - 1 687 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w doskonale utrzymanym, zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Briz”
Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 140 m2
Cena: 229 500 € /// 1 639 €/m2
Luksusowe domy blisko morza w La Manguilla Widoki na morze
Torrevieja / Alicante / Hiszpania mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 550 000 - 770 000 €
Ceny za m²: 3 594 - 4 031 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przytulne mieszkanie z jedną sypialnią w zamkniętym kompleksie w Słonecznym Brzegu
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 47 m2
Cena: 63 000 € /// 1 340 €/m2
Apartamenty w nowym budynku popularnego kompleksu w Kavatsite
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 90 900 - 195 195 €
Ceny za m²: 1 843 - 2 106 €/m2
PRAWA
Natura Estepona - Nowoczesne apartamenty z widokiem na morze
Estepona / Andalusia / Hiszpania mapa
Klasa budynku: Standard
Ceny nieruchomości: 475 000 - 700 000 €
Ceny za m²: 4 612 - 5 738 €/m2
Apartamenty w budynku 8 w działającym kompleksie Sunny View Central
Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 63 995 - 196 850 €
Ceny za m²: 1 014 - 1 601 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowoczesny bliźniak w nowej konstrukcji 100 m od plaży w Achtopolu
Ahtopol / Burgas / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 104.10 m2
Cena: 181 500 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowoczesna willa 100 m od plaży w Achtopolu
Ahtopol / Burgas / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 127.11 m2
Cena: 252 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Nowy dom 100 m od plaży w Achtopolu
Ahtopol / Burgas / Bułgaria mapa
Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard
Obszar: 151.12 m2
Cena: 275 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Apartament jednopokojowy w kompleksie wakacyjnym Sozopolis
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 103.13 m2
Cena: 144 382 € /// 1 400 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Jednopokojowe mieszkanie w kompleksie na pierwszej linii od plaży „Oasis”, Lozenets
Lozenets / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 99.02 m2
Cena: 148 000 € /// 1 495 €/m2
PRAWA
Taray Residences – nowe apartamenty 6 minut od plaży w Esteponie
Estepona / Andalusia / Hiszpania mapa
Klasa budynku: Luksusowy
Ceny nieruchomości: 743 000 - 1 338 000 €
Ceny za m²: 4 989 - 8 525 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dom z podwórkiem, miejscami parkingowymi i widokiem na morze, 100 m od plaży Kavatsi
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 192.25 m2
Cena: 360 000 € ///
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Domy z podwórkiem, miejscami parkingowymi i widokiem na morze, 100 m od plaży Kavatsi
Sozopol / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 360 000 € (bez VAT)
Ceny za m²: 1 873 €/m2 (bez VAT)
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Art - designerskie mieszkanie z jedną sypialnią w dzielnicy „Briz”
Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 80 m2
Cena: 249 000 € /// 3 113 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie w kurorcie Złote Piaski
Golden Sands / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 111 m2
Cena: 140 000 € /// 1 261 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Przestronny apartament z dwiema sypialniami, położony w kurorcie, w pierwszej linii od morza. Złote Piaski
Golden Sands / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 119 m2
Cena: 219 000 € /// 1 840 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Studio z przestronnym tarasem z widokiem na morze w Byali
Byala (Varna) / Varna / Bułgaria mapa
Obszar: 100 m2
Cena: 77 500 € /// 775 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Umeblowany penthouse w kompleksie pierwszej linii w Świętym Własie
Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 165 m2
Cena: 249 900 € /// 1 515 €/m2
SPRZEDAŻ
PROJEKT
Dwupokojowy apartament z widokiem na morze na pierwszej linii brzegowej w Nesebyrze
Nessebar / Burgas / Bułgaria mapa
Obszar: 114 m2
Cena: 265 000 € /// 2 325 €/m2
Różne rodzaje apartamentów w Aquamont, Umm Al Quwain
Umm Al Quwain / Emirat Umm Al-Kajwajn / ZEA mapa
Klasa budynku: Wysoki standard
Ceny nieruchomości: 260 552 - 1 173 731 €
Ceny za m²: 5 044 - 5 712 €/m2
Apartamenty w nowoczesnym budynku w nowo rozwijającej się dzielnicy Burgas
Madika / Burgas / Burgas / Bułgaria mapa
Ceny nieruchomości: 77 840 - 185 490 €
Ceny za m²: 1 600 - 1 800 €/m2
Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!
Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.
Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.
Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.