Nieruchomości i projekty nowego budownictwa na całym świecie od najlepszych firm budowlanych - Strona 19

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią i widokiem na morze, tuż przy plaży Gradina

Chernomorets / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 60 m2

Cena: 74 000 € /// 1 233 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią 500 m od plaży Cacao w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 84 m2

Cena: 93 500 € /// 1 113 €/m2

Komfortowe apartamenty z jedną sypialnią blisko plaży w Keramoti

Keramoti / Kavala / Grecja mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 117 000

Ceny za m²: 3 008 €/m2

Komfortowe apartamenty w White Dream Breeze, Skala Rachoni, Thassos

Skala Rachoni / Thasos / Grecja mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 156 000 - 189 000

Ceny za m²: 2 750 - 2 804 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie na pierwszej linii morza w Sveti Vlas

Sveti Vlas / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 99 m2

Cena: 220 000 € /// 2 222 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Czteropokojowy apartament w elitarnym kompleksie z udogodnieniami w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 121 m2

Cena: 189 000 € /// 1 562 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią 200 m od plaży Admiral w kurorcie Złote Piaski

Golden Sands / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 87.61 m2

Cena: 131 415 € /// 1 500 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w zamkniętym kompleksie 150 m od morza w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 71 m2

Cena: 73 500 € /// 1 035 €/m2

Ekskluzywne apartamenty z widokiem na morze w Marea, Costa Del Sol

Estepona / Andalusia / Hiszpania mapa

Ceny nieruchomości: 1 400 000 - 3 650 000

Ceny za m²: 6 278 - 6 600 €/m2

Apartamenty z widokiem na morze w kompleksie The Million w Asprovalcie

Asprovalta / Thessaloniki / Grecja mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 190 000 - 920 000

Ceny za m²: 2 857 - 6 040 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny, wielopokojowy apartament typu maisonette z widokiem na panoramę miasta w zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Briz”

Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 354.09 m2

Cena: 458 335 € /// 1 294 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Studio na pierwszej linii w prestiżowym hotelu w mieście Primorsko

Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 45.80 m2

Cena: 71 115 € /// 1 553 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w luksusowym kompleksie w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 67 m2

Cena: 87 000 € /// 1 299 €/m2

Domy dwupoziomowe w nowym kompleksie w dzielnicy St. Nikola

m-t Sv. Nikola / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 465 000 - 485 000

Ceny za m²: 2 210 - 2 574 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy penthouse z widokiem na morze w zamkniętym kompleksie w dzielnicy „Briz”

Briz / Varna / Varna / Bułgaria mapa

Obszar: 324.31 m2

Cena: 800 000 € /// 2 467 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na morze w nowym, ogrodzonym kompleksie w pobliżu Bałcziku

Topola / Dobrich / Bułgaria mapa

Obszar: 114.12 m2

Cena: 137 500 € /// 1 205 €/m2

Domy dwupiętrowe na sprzedaż w Arapya

Tsarevo / Burgas / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 680 000 - 880 000(bez VAT)

Ceny za m²: 3 989 - 4 525 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z widokiem na morze w nowym kompleksie w pobliżu miejscowości Topola

Topola / Dobrich / Bułgaria mapa

Obszar: 106 m2

Cena: 113 000 € /// 1 066 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament w doskonałym hotelu na pierwszej linii w mieście Primorsko

Primorsko / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 93.49 m2

Cena: 138 600 € /// 1 483 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament z jedną sypialnią w Słonecznym Brzegu, 500 metrów od plaży Cacao

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 83.71 m2

Cena: 95 113 € /// 1 136 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament w Słonecznym Brzegu, 500 metrów od plaży Cacao

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 103.14 m2

Cena: 116 032 € /// 1 125 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowany apartament z jedną sypialnią w Słonecznym Brzegu, obok plaży Cacao Beach

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 83.71 m2

Cena: 95 113 € /// 1 136 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią 200 metrów od plaży Cacao w Słonecznym Brzegu

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 98.72 m2

Cena: 113 232 € /// 1 147 €/m2

Przestronne domy w zamkniętym kompleksie w pobliżu plaży w Torrevieja

Torrevieja / Alicante / Hiszpania mapa

Klasa budynku: Wysoki standard

Ceny nieruchomości: 330 000 - 395 000

Ceny za m²: 2 762 - 2 796 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.