Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Sofia, Bułgaria od renomowanych firm budowlano-deweloperskich - Strona 9

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w strzeżonym kompleksie na osiedlu. \"Witosza\"

Vitosha / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 75 m2

Cena: 239 000 € /// 3 187 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkalnym z lokalem nr 16 i widokiem na Górę Witosza i okolicę

Poligona / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 94.18 m2

Cena: 244 860 € /// 2 600 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z doskonałą lokalizacją i funkcjonalnym układem

Lozenets / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 162.89 m2

Cena: 780 000 € /// 4 789 €/m2

Nowy projekt mieszkaniowy ośmiu budynków o zróżnicowanym typie mieszkań w dzielnicy „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 73 000 - 212 000

Ceny za m²: 1 738 - 1 933 €/m2

Nowy budynek mieszkalny z różnymi typami mieszkań na sprzedaż w Elin Pelin

Gara Elin Pelin / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 94 300 - 258 900

Ceny za m²: 1 645 - 2 116 €/m2

Nowy kompleks z różnymi typami apartamentów w dzielnicy „Manastirski Livadi – Iztok”

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 183 906 - 449 314(bez VAT)

Ceny za m²: 2 600 - 2 600 €/m2 (bez VAT)

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Nowy budynek mieszkalny obok parku „Zaimov” i kilka metrów od „Pomnika Doktora”

Oborishte / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 555 000

Ceny za m²: 4 974 €/m2

Nowoczesne biura obok Cherni Vrah Blvd., metra Vitosha i Paradise Mall

PZ Hladilnika / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 525 000 - 3 605 000(bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie, blisko stacji metra i centrum handlowego Paradise Mall

Krustova Vada / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 147.05 m2

Cena: 399 000 € /// 2 713 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym nowym budynku przy ul. Akt 16 w \"Malinova Dolina\"

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 104.99 m2

Cena: 262 500 € /// 2 500 €/m2

Budynek mieszkalny wielorodzinny z zagospodarowanym ogrodem i różnymi typami mieszkań w dzielnicy „Malinova Dolina”

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: CENA NA ZAPYTANIE

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Jednopokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w \"COMFORT RESIDENCE - Malinova Dolina II\"

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Wysoki standard

Obszar: 73.45 m2

Cena: 168 500 € /// 2 294 €/m2

Nowy projekt mieszkaniowy składający się z trzech budynków o różnym typie mieszkań w dzielnicy „Dianabad”

Dianabad / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 187 859 - 450 565

Ceny za m²: 2 744 - 3 590 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z garażem podziemnym w elitarnym budynku „Kosher”

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 130 m2

Cena: 799 000 € /// 6 146 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie dwupokojowe, od strony południowej, w nowoczesnym budynku naprzeciwko budynku nr 16

Malinova Dolina / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 151.83 m2

Cena: 394 758 € /// 2 600 €/m2

Nowo wybudowany budynek u podnóża Witoszy

Boyana / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 299 640 - 400 125

Ceny za m²: 3 000 - 3 300 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Doskonałe mieszkanie jednopokojowe w nowoczesnym kompleksie tuż przy stacji metra Drużba

Druzhba 2 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 86 m2

Cena: 299 000 € /// 3 477 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku w pobliżu Uniwersytetu Gospodarki Narodowej i Światowej oraz bulwaru „Kliment Ohridski”.

Durvenitsa / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 96.34 m2

Cena: 250 500 € /// 2 600 €/m2

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy wśród zieleni w dzielnicy „Manastirski Livadi – Iztok”

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Ceny nieruchomości: 163 827 - 418 133(bez VAT)

Ceny za m²: 2 150 - 2 300 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Czteropokojowe mieszkanie w nowym budynku w kwartale \"Manastirski livadi\"

Manastirski Livadi - West / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 170.10 m2

Cena: 391 230 € /// 2 300 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe mieszkanie z dwiema ekspozycjami w budynku mieszkalnym na osiedlu. „Młodzież 4”

Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 149.01 m2

Cena: 270 702 € /// 1 817 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Mieszkanie z dwiema sypialniami w nowym kompleksie mieszkaniowym obok Business Park Sofia

Mladost 4 / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 121.78 m2

Cena: 289 799 € /// 2 380 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z jedną sypialnią w innowacyjnym budynku przy bulwarze „Bulgaria”.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 101 m2

Cena: 500 000 € /// 4 950 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy apartament z jedną sypialnią w ekskluzywnym, strzeżonym kompleksie przy Bulwarze „Bulgaria”.

Manastirski Livadi - East / Sofia / Sofia / Bułgaria mapa

Obszar: 96 m2

Cena: 440 000 € /// 4 583 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.

София е утвърден икономически и културен център с активен пазар на недвижими имоти и постоянен интерес от инвеститори и купувачи на ново строителство. Градът съчетава съвременна инфраструктура, развита бизнес среда и балансирана градска среда с високи стандарти на живот.

Ние от Stonehard Premier представяме подбрана колекция от луксозни имоти ново строителство в София – проекти, които отговарят на утвърдените ни критерии за качество, сигурност и дългосрочна стойност. Работим изцяло в интерес на нашите клиенти – частни инвеститори и купувачи на нови жилища, които търсят надеждност и предвидимост при избора си.