Nieruchomości i projekty nowego budownictwa w Bułgaria od najlepszych firm budowlanych

Oferty nieruchomości w nowo wybudowanych lub będących w trakcie budowy budynkach i kompleksach od uznanych firm budowlanych i inwestycyjnych na tym terenie

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Ekskluzywne apartamenty pod klucz w nowym budynku Belvedere Holiday Club

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 80 875 - 164 332(bez VAT)

Ceny za m²: 1 250 - 1 922 €/m2 (bez VAT)

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Klub wakacyjny Belvedere

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku: Standard

Ceny nieruchomości: 79 761

Ceny za m²: 1 158 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Jednopokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem w popularnym kompleksie w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 70.21 m2

Cena: 126 980 € /// 1 809 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowo umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w kompleksie „Św. Iwan Rilski” w Bansku

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 99.91 m2

Cena: 139 000 € /// 1 391 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Nowe mieszkanie z jedną sypialnią w Belvedere Holiday Club w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 71.54 m2

Cena: 89 425 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z dwiema łazienkami i wspaniałą werandą w kompleksie Terra

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 81 m2

Cena: 124 500 € /// 1 537 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowany apartament z jedną sypialnią i dużym tarasem w Barcelo Royal Beach

Sunny Beach / Burgas / Bułgaria mapa

Obszar: 89.36 m2

Cena: 133 500 € /// 1 494 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA

Dwupokojowe mieszkanie w ekskluzywnym kompleksie wakacyjnym w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 99.68 m2

Cena: 124 600 € /// 1 250 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie dwupokojowe z garażem w kompleksie "Detelina" w Bansku

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 68 m2

Cena: 95 000 € /// 1 397 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane studio zlokalizowane w kompleksie Aspen Golf Resort

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 49 m2

Cena: 54 000 € /// 1 102 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w kompleksie Aspen Valley w obszarze Pirin Golf

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 68 m2

Cena: 54 900 € /// 807 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jednopokojowy apartament z ekspozycją południową w całorocznym kompleksie Aspen Golf Resort

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 79 500 € /// 1 104 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament z jedną sypialnią w kompleksie Aspen Valley

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 72 m2

Cena: 56 500 € /// 785 €/m2

NOWA
OFERTA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Luksusowy dom z wodą mineralną w kompleksie SPA w Dobriniszcie

Dobrinishte / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 118.52 m2

Cena: 205 000 € ///

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią położone 200 metrów od wyciągu narciarskiego w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 68 m2

Cena: 95 000 € /// 1 397 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Komfortowo urządzone studio z widokiem na panoramę w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 42.30 m2

Cena: 71 487 € /// 1 690 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronne studio z balkonem w kompleksie Green Life

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 50 m2

Cena: 72 000 € /// 1 440 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przytulne studio wśród natury w kompleksie Green Life

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 50 m2

Cena: 72 000 € /// 1 440 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Jasny apartament z jedną sypialnią z widokiem na góry Pirin, położony w całorocznym kompleksie

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 67.95 m2

Cena: 108 000 € /// 1 589 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Apartament jednopokojowy w popularnym kompleksie 400 m od kolejki gondolowej

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 53.23 m2

Cena: 59 990 € /// 1 127 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Dwupokojowe mieszkanie z ekspozycją południową w całorocznym kompleksie Aspen Golf obok Pirin Golf & Country Club

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 102 m2

Cena: 115 000 € /// 1 127 €/m2

EKSKLUZYWNY
PRAWA
WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Przestronny apartament w elitarnym kompleksie Aspen Golf Resort, niedaleko Banska

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 49.57 m2

Cena: 59 500 € /// 1 200 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w głównym budynku kompleksu Aspen Golf

Razlog / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Obszar: 38 m2

Cena: 39 000 € /// 1 026 €/m2

WTÓRNY
SPRZEDAŻ
ZAKOŃCZONY
PROJEKT

Trzypokojowe, umeblowane mieszkanie w Belvedere Holiday Club w Bansko

Bansko / Blagoevgrad / Bułgaria mapa

Klasa budynku/kompleksu: Standard

Obszar: 72.51 m2

Cena: 79 761 € /// 1 100 €/m2

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze oferty i projekty o podobnych cechach!

Stonehard PREMIER to firma konsultingowa, należąca do LUXIMMO GROUP, specjalizująca się w sprzedaży i marketingu nowych nieruchomości w wartościowych projektach uznanych deweloperów. Codziennie do naszego portfolio dodajemy nowe oferty nieruchomości i projektów, z których niektóre mogą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego zalecamy subskrypcję, aby na bieżąco otrzymywać nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach, prezentowane na tej stronie. Jeśli później podejmą Państwo decyzję, mogą Państwo łatwo zrezygnować z subskrypcji lub dostosować kryteria, według których będziemy wysyłać Państwu nowe oferty.

Otrzymasz drogą e-mailową wszystkie nowe oferty nieruchomości lub projektów o podobnych cechach.

Możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferowane ustawienia.